PDA

Teljes verzió megtekintése : Elakadások, segítségek



Roli
2011-01-18, 17:00
Ha elakadtál, vagy valamilyen probléma lépett fel...

Michele
2011-02-02, 15:14
Nah, mivel egy másik topicban gondok akadtak az Adrenaline Dodge használatával (tuuudom Kacsa, tudom, nyugi), megpróbálok segíteni. Tehát bemásolom ide, amit már az előző fórumon bemutattam. Remélem jól jön, nem nehéz ez.

http://i54.tinypic.com/1zlqa9d.png
1) Lövöd az ellenséget addig, amíg megjelenik körülötte egy fényes kör.
2) Közelít feléd; egyszer csak homályos lesz a képernyő. (Már persze ha minden be van állítva az effekteknél... Ha mégsem, talán valami hang is kíséri, ez segíthet még.) Ilyenkor kell megnyomni valamelyik iránygombot plusz a bukfenc/guggolás/stb gombját (egyszerre).
3) Megjelenik két szürke célkereszt.
4) Megvárod, míg egybeérnek az ellenség fejénél (hallhatsz egy hangot is).
5) Puff! Lövés, és annyi neki.

YzaaA
2011-02-02, 15:52
Köszzi michele ez bisztos segiteni fog a többieknek:jumper::jumper::jumper:
Ha találkozok még 1 ilyennel és nem itt írták, akkor idevezényelem őket szívesen:D:D:D:hug::hug::hug:

Michele
2011-02-03, 14:26
Nyugodtan. ;)
Remélem segít.

juhééj
2011-03-09, 21:08
Hali!
Valamiért nem tudom magyarítani az Anniversary epizódot !!
Kattolok a telepítőre...előjön egy ablak -> unpacking...status megy a csík...amikor a végéhez ér nem történik semmi... :(
Mi lehet a probléma??
Válaszokat Köszi ;)

Kacsa
2011-03-10, 14:49
az oldalon található magyarítást használod?

juhééj
2011-03-10, 18:12
igen azt használom. Valami ötlet? :)

YzaaA
2011-03-10, 18:20
hát nálam is volt ijen probléma de én ugy csináltam, hogy vártam amig befejezi és bevált:D
probáld meg s ha nem használ akkor mástol kérj segitséget mert én nem tudok:kratz:
mondjuk Kacsátol:D

Michele
2011-03-10, 18:25
Kettő van az oldalon... :D
Az egyikkel sajnos nekem is problémám van. Pedig emlékszek, hogy anno még simán működött. :(
Na mindegy. :rolleyes:

Kacsa
2011-03-10, 18:55
akkor próbáld meg, azt, juhééj!:jumper:
(azaz a másik magyarítást)

juhééj
2011-03-10, 20:24
Köszi szépen ;) műxik :)

OBig
2011-03-11, 07:10
Melyik a rossz? Már csak hogy töröljük, vagy javítsuk.

Michele
2011-03-11, 15:33
Nos, én a TR.hu fordítását javasolnám, de sajna nálam ezzel van a gond TRA-nál. Hiába akorom elindítani a fordítót, hibaüzenetet ír ki. Azóta feltettem a TRL-t, azzal semmi gond, de a TRA-t továbbra sem jelzi, mint fordítandó anyagot. Régen pedig működött, most nem tudom, mi lehet a gond. :/
Pedig ez tényleg jobb, a másikat is kipróbáltam, de... egyrészt maga a szöveg nemmmm az igazi, másrészt csak francia(!) hanggal tudtam társítani a magyar feliratot. o_O Törölni meg nem lehetett nyomtalanul, az eredti angol szövegben nyomokban maradtak hibák. :eek: Másik fórumon már mutattam is egyet:
http://i52.tinypic.com/2wnsd2v.png
Jóóó-jó, biztos lehet orvosolni, de erre akkor sem számítottam. :D
Ja, és itt a képet sem adja be. :D

Roli
2011-03-11, 20:19
Felraktam zsolt legfrissebb magyarítását, remélem, hogy így már menni fog, akinek eddig nem. :)

ivice
2011-04-10, 13:41
Sziasztok.
Kérdésem: Peru, elveszett völgy van a videó jön a dinó és gyorsan kéne a nyilakat nyomni, de nekem nem mutatja a nyilakat és a dinó mindig bekajál. Nagyon jó a játék, de itt elakadtam. Ha valaki tud segítsen köszi.

Roli
2011-04-10, 13:47
Szia! :)

Mikor belassul a kép, akkor kell megnyomni az irány gombokat.
A legelső belassulásnál (mikor próbálna elkapni): Lefele
A másodiknál: Felfele
A harmadiknál (mikor a tetem csúszik feléd): Felfele
:)

Kacsa
2011-04-10, 15:17
hogy kell azt megoldani, hogy mutassa a nyilakat? már én is hallottam ezt.
nagyon éassú lesz a játék, amikor megindul a viedó?

Scoobykah
2011-04-13, 19:05
könnyen lehet orvosolni h nem jelennek meg a nyilak.vedd lejjebb a felbontást és voilá!nálam is csinálta.

ivice
2011-04-18, 22:08
Köszönöm mindenkinek,sikerült továbbmennem.:)

drhflany
2011-05-03, 14:30
Anno megvolt az anniversary, ötször végigvittem csalás nélkül, aztán háromszor csalással, majd letöröltem. Egy év múlva(most) telepítettem. Peru Lost Valley-ben tartok, és tudom, hogy régen úgy vittem át, hogy jött a dinoszaurusz, aztán nyomtam azt a nyilat, amit mutatott. De most nem mutat semmilyen nyilat!!!:angry:
Aztán úgyis kívülről tudom, hogy mit kell nyomni. Na, amikor jön a nagy zöld dinoszaurusz, akkor amikor lelassul, megnyomom a lefelét(nekem az s-et), de azt írja, nem jó!!! Aztán nyíllal is megpróbáltam, de nem megy!
Segítsen valaki, nagyon szeretnék eljutni az Egyiptomi pályára csalás nélkül!!! :(

YzaaA
2011-05-03, 18:57
noss!!!!
ahogy Scoobykah az elöbb mondta hogy probáld leneb venni a felbontást:D
és ha nem megy akkor használj mentést:)
a föoldalrol töltsd le:D
http://www.tombraiders.hu/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=59&Itemid=40

tru001
2011-05-31, 12:13
nem tudom magyarosítani..:mad: kiírja unpacking vagy mi és akkor indítom a játékot és még mindig angol..egyátalán hogy lehet magyarosítani? :angry:

Scoobykah
2011-06-02, 11:16
honnan töltötted le a magyarosítást?

nos én a az oldal hasznos dolgok menüjéből választottam a 2ikat,és csak az exe fájlra kattintottam és kész is volt....nem kellett állítanom semmit se

Aiji
2011-07-04, 18:33
Sziasztok segítséget szeretnék kérni... St Francis Folly pálya elején mikor jönnek az oroszlánok lövök Larával és ki vág a játék, hibát észlel és leáll.
Tudja valaki miért csinálhatja ezt?

Roli
2011-07-04, 18:46
Szia,

Nekem sajnos ötletem nincs, de szedj le egy mentést, az szerintem segíteni fog. :)

http://tombraiders.hu/files/keptar/tra/keptar/tra/screen/5st_francis_folly_origi.zip

Aiji
2011-07-05, 18:45
Köszi a segítséget, megpróbálom :)

Blackey
2011-08-07, 09:12
Sziasztok!

Van egy kis gondom :S
Telepítettem a magyarosítást a TR Anniversary-hoz és a menü magyar, de franciául beszél meg a felirat is francia!
Mit csináljak???
Előre is köszi!

Kacsa
2011-08-07, 10:37
Helló!:)

Melyik magyarosítást telepítetted, hol találtad?:)

Roli
2011-08-07, 10:41
Sziasztok!

Van egy kis gondom :S
Telepítettem a magyarosítást a TR Anniversary-hoz és a menü magyar, de franciául beszél meg a felirat is francia!
Mit csináljak???
Előre is köszi!

Szia! :)
Gondolom Mizere magyarítását használod, akkor a következőt kell tenned:
Az optionsban a Languange-nél válaszd ki a magyart, és már menni is fog, a telepítés után. A játékban, a szövegek, feliratok is magyarítva vannak.

Blackey
2011-08-07, 19:30
Az a baj, hogy már fel van telepítve és ez után így is át vált franciára :S
Most is újra telepítettem a magyarítást és ugyan úgy francia :S
Kicsit idegesítő :(

Michele
2011-08-07, 19:41
Nekem ugyanez volt a problémám. De én se tudtam vele mit kezdeni sajna. :(

Yvaine
2011-11-08, 18:14
Sziasztok!

Leszedtem több magyarítást is, de egyik sem működött... Illetve az egyik igen, de csak a menü lett magyar a többi nem... De túltettem magam rajta...

A következő sokk akkor ért, mikor az első pálya végigvitele után tartottam egy kis szünetet, kiléptem... Mikor visszaléptem mentés nem volt sehol, hiába mentek, elveszik és mindig új játékot nyit...

Kérlek segítsetek, ha leszedek egy mentést azt hova kell betennem, mert a TRA mappába betettem ugyan de semmi változás nem történt...

Köszönöm a segítségeket előre is!

Üdv Yvaine

Kacsa
2011-11-08, 18:31
Sziasztok!

Leszedtem több magyarítást is, de egyik sem működött... Illetve az egyik igen, de csak a menü lett magyar a többi nem... De túltettem magam rajta...

A következő sokk akkor ért, mikor az első pálya végigvitele után tartottam egy kis szünetet, kiléptem... Mikor visszaléptem mentés nem volt sehol, hiába mentek, elveszik és mindig új játékot nyit...

Kérlek segítsetek, ha leszedek egy mentést azt hova kell betennem, mert a TRA mappába betettem ugyan de semmi változás nem történt...

Köszönöm a segítségeket előre is!

Üdv Yvaine

szia Yvaine :wave:

a TRA telepítése nagyon sokáig tart, és a végén úgy tűnhet, mintha lefagyna. :)
gyakori probléma a félbeszakított telepítés után, hogy a játék mentésével problémák akadnak :) szóval próbáld meg újratelepíteni, és megvárni a végét :)

Michele
2011-11-08, 19:45
Ezzel már nekem is volt bajom. Azt nem tudom, hogy ez akkor volt-e, mikor nem vártam ki a telepítés befejezését... :D Párszor megesett ugyanis. :rolleyes: Viszont feltűnt, hogyha még a főmenübe lépés előtt legalább egyszer meghalok (magyarán a lényeg: ha legalább egyszer megtörténik a betöltés), azután már tudom folytatni kilépés után.

Yvaine
2011-11-09, 08:44
Köszönöm srácok a segítséget!

Emlékeim szerint végigvártam a telepítést, de megyek és teszek egy újabb kísérletet az újratelepítésre, hátha bejön :)

Szép napot!

Yvaine

Kacsa
2011-11-09, 14:55
Köszönöm srácok a segítséget!

Emlékeim szerint végigvártam a telepítést, de megyek és teszek egy újabb kísérletet az újratelepítésre, hátha bejön :)

Szép napot!

Yvaine

oksa, de ha akkor sem működik, nyugodtan írj újra, mert mi segítünk :)

Banyu
2012-01-03, 15:20
Sziasztok!

Az Anniversary folyton kitörli a mentéseimet, vagy egy régebbi checkpointtól tudom folytatni a játékot (utóbbi Croft Manornél), hiába mentettem el rendesen, az elejéről kell kezdeni a játékot. :angry: Tudtok abban segíteni, hogy mi a baj, esetleg az oldalon található mentéseket hogyan tudom használni?

Köszi!

Kacsa
2012-01-03, 17:12
Sziasztok!

Az Anniversary folyton kitörli a mentéseimet, vagy egy régebbi checkpointtól tudom folytatni a játékot (utóbbi Croft Manornél), hiába mentettem el rendesen, az elejéről kell kezdeni a játékot. :angry: Tudtok abban segíteni, hogy mi a baj, esetleg az oldalon található mentéseket hogyan tudom használni?

Köszi!

szia!

az anniversary telepítés aránylag gyorsan megy, de a végén megakad - legalábbis úgy tűnik. hosszú perceken keresztül megakadhat akkor, mikor már csak egy-két pixel van hátra a telepítési csík 100%-áig.
ilyenkor sokan félbeszaíktják, és elindítják a játékot, ami látszólag tökéletesen fut, de próblémák akadnak a mentésekkel. mivel kétlem, hogy messzire jutottál el még, ezért tanácsolom, hogy töröld le az egész Anniversaryt a vezérlőpult - programok telepítése és törlésével, és utána telepítsd fel, hagyd, hogy végigmenjen a csík, akármennyi ideig tart is.

amúgy a mentéseket úgy kell használni, hogy először is el kell jutni az anniban a legelső csekkpontig. (azaz kezzd el a játékot, és rögtön, miután irányítani tudod Larát, megvolt a checkpoint, és kiléphetsz.)
a Dokumentumokban létrejön egy Tomb Raider - Anniversary nevű mappa, és abba be kell másolnod a .dat fájlt, amit letöltesz. :)

Banyu
2012-01-03, 22:13
Szia Kacsa!

Köszi a segítséget és a gyors választ! :) De, sajnos a Peru pályát és Croft Manort teljesen végigcsináltam, amikor egyszer csak eltűnt az egész. :(

OBig
2012-01-04, 07:14
Akkor is tedd azt Banyu, amit Kacsa mond.
Töröld az egészet, és rendesen rakd fel. Menj el az első csekkpontig, majd letöltve egy Croft manor végi mentést folytathatod onnan, ahol abbahagytad.

Tyler
2012-05-05, 22:15
Sziasztok!

Most vittem végig a játékot. Sokadszorra ugyan, de PS3-on előszőr. Ki szeretném platinázni, de többek között a Queen of The Jungle trophyt nem tudom megszerezni, mert hiába lövöm az oroszlánt, adrenalin headshot előtt kipurcan.
Hogy/hol kéne megcsinálni? Én a Colosseum pályán próbáltam, ahol a gorillákkal bandáznak, de idő előtt kimúlnak.

Roli
2012-05-05, 22:24
Szia! :)

Bele kell lõni az ellenbe párszor, hogy felbõszüljön, hogy az agyában meginduljon az adrenalin termelés. Ha kellõen felbõszült, ennek jelét is adja, mindenesetre elindul felénk (és mintha egy villanás megjelenne a feje felett). No ekkor jön a speckó mozgás. Oldalra, vagy esetleg hátrafelé kell rohanni, miközben be van nyomva az L1 is. Nyomd meg az oldalra gomb (L3 analog) mellett a guggolás, bukfenc gombot is (kör). (De közben az L1-el ugye tartod az oroszlánra a fegyvert.) Ezzel kitértél elõlük, megjelenik a piros célkereszt. Nos akkor lőj egyet a fejükbe (R1). :)

Tyler
2012-05-05, 22:45
Köszi a gyors választ! De nem így gondoltam, hogy nem megy. Mondhatni elég penge vagyok az adrenalin headshot-ozásban. De az oroszlánnál nem működik. Egyszerűen megdöglik, miután megsoroztam. Probáltam hard-on is, hátha ott jobban bírja a golyókat, de nem...

Roli
2012-05-05, 22:50
Jaa, most már értem. :)

A St. Francis Folly pálya rögtön legelején próbáld meg, ott jön rögtön kettő is. Nekem is onnan van meg a trófea. :)

Addig kezdd újra a pályát, amíg nincs meg a trófea!:D

Tyler
2012-05-05, 23:47
Köszi! Ott tényleg sikerült! :)
Már "csak" 27% a platináig... :(

Roli
2012-05-06, 07:06
Meg lesz az, sok sikert! :thumb:

Ha esetleg még kell majd segítség, itt vagyunk. :)

Tyler
2012-05-06, 23:14
Előbb vagy utóbb biztosan, bár a Central Shaft Survivor elég durvának tűnik, de most úgy is a Time Trialokat csinálom. Azok is megizzasztanak rendesen.
Amúgy hogy lehet új játékot kezdeni? Van az a trophy, hogy vigyem végig Hardon. Na már most, elsőre is szerintem úgy kezdtem el, de mivel nem adta be, biztosan tévedek, de a 'Play Game' alatt csak 'Resume', 'Load', és 'Replay Level' van, semmi 'New Game'... :(

Kacsa
2012-05-07, 08:55
Előbb vagy utóbb biztosan, bár a Central Shaft Survivor elég durvának tűnik...

én PC-n többször is túléltem egyhuzamban, "mentések" nélkül, és nem is Easyn. :D

Roli
2012-05-07, 12:34
Előbb vagy utóbb biztosan, bár a Central Shaft Survivor elég durvának tűnik, de most úgy is a Time Trialokat csinálom. Azok is megizzasztanak rendesen.
Amúgy hogy lehet új játékot kezdeni? Van az a trophy, hogy vigyem végig Hardon. Na már most, elsőre is szerintem úgy kezdtem el, de mivel nem adta be, biztosan tévedek, de a 'Play Game' alatt csak 'Resume', 'Load', és 'Replay Level' van, semmi 'New Game'... :(

Sajnos a TRT hátránya, hogy nem lehet "New Game"-et kezdeni, hacsak le nem törlöd a mentéseket. :( Szóval marad a 'Replay Level', és egyesével megcsinálni a pályákat, hardra állítgatva. :)

Tyler
2012-05-07, 14:30
én PC-n többször is túléltem egyhuzamban, "mentések" nélkül, és nem is Easyn. :D

Nekem valami mindig megakadályozta, hogy túléljem... De hiszek magamban! :D


Sajnos a TRT hátránya, hogy nem lehet "New Game"-et kezdeni, hacsak le nem törlöd a mentéseket. :( Szóval marad a 'Replay Level', és egyesével megcsinálni a pályákat, hardra állítgatva. :)

Oh, shit! :mad:
Bár a mentések amúgy se kellenek. Ha újra játszanám, akkor úgy is előről kezdeném, vagy a Replay-ben nosztalgiáznék.
De mivel kimaradt a Good Show in Peru trófea, azt meg csak folyamatos játékkal lehet megszerezni, ugye?!
Szóval... hol lehet mentést törölni? :confused:

Roli
2012-05-07, 16:03
Game menü/Saved Data Utility (PS3) fül/Tomb Raider: Anniversary/Háromszög/Delete :)

Tyler
2012-05-07, 20:27
Áh, kitöröltem azt is, amelyikre az eddigi Time Trialokat mentette. Viszont mostanában annyit játszottam, hogy most nincs kedvem megint előről kezdeni.
Bár ott van még az Underworld is. 2 trophy hiányzik a platinához...

TheMasterOfTRA
2012-05-10, 14:12
Áhh nem találok seholse hogy honnan tudnám megrendeli a TRA-t Xbox360-hoz..:(:mad::( Ahol van, ott nincs raktáron, valahol meg eleve nincs...:(:( Ebayon van, de ott meg Paypal-al kell fizetni..:mad::mad: :o A kérdésem: Valaki tudna egy oldalt ahol házhoz szállítják? És a futárnak kell fizetni? :) és előre is köszönöm!! :)

Petya a Lara Fan
2012-05-10, 15:10
Áhh nem találok seholse hogy honnan tudnám megrendeli a TRA-t Xbox360-hoz..:(:mad::( Ahol van, ott nincs raktáron, valahol meg eleve nincs...:(:( Ebayon van, de ott meg Paypal-al kell fizetni..:mad::mad: :o A kérdésem: Valaki tudna egy oldalt ahol házhoz szállítják? És a futárnak kell fizetni? :) és előre is köszönöm!! :)

576.hu, Konzolvilág, Konzolok Szervize, ezeket az oldalakat nézd meg, hátha van.

TheMasterOfTRA
2012-05-10, 15:31
576.hu, Konzolvilág, Konzolok Szervize, ezeket az oldalakat nézd meg, hátha van.

Köszi megnézem őket ;):) Áhh nincs semelyik oldalon.. :(:( :mad:

Roli
2012-05-10, 15:44
Szétnéztem, de én se találok. Nem értem, hogy miért nem rendelnek után, ha egyszer valamit elvittek, mert kapós volt :(

TheMasterOfTRA
2012-05-10, 16:01
Szétnéztem, de én se találok. Nem értem, hogy miért nem rendelnek után, ha egyszer valamit elvittek, mert kapós volt :(

Után rendelhetnének..:( Amúgy köszi Roli hogy te is megnézted :):D

Petya a Lara Fan
2012-05-10, 16:01
Köszi megnézem őket ;):) Áhh nincs semelyik oldalon.. :(:( :mad:

Kár, akkor kifogytam az ötletekből. Időközben megnéztem még a CD Galaxist, de ott se volt.

TheMasterOfTRA
2012-05-10, 16:06
Kár, akkor kifogytam az ötletekből. Időközben megnéztem még a CD Galaxist, de ott se volt.

Én már a Guglin (google :D) 15 oldalt átnéztem.. De semmi..:(:(

Petya a Lara Fan
2012-05-10, 18:26
Én már a Guglin (google :D) 15 oldalt átnéztem.. De semmi..:(:(

:( Érdekes, hogy miért nem kapható, Én egy 2002 -es Final Fantasy -t (FF X) rendeltem februárban, és volt raktáron az 576 -nál, pedig jóval régebbi játék már, mint a TRA. :)

OBig
2012-05-10, 19:43
http://www.amazon.com/Tomb-Raider-Anniversary-Xbox-360/dp/B000UZVLBW/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1336671746&sr=8-1

TheMasterOfTRA
2012-05-11, 16:31
http://www.amazon.com/Tomb-Raider-Anniversary-Xbox-360/dp/B000UZVLBW/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1336671746&sr=8-1

Köszi, de külföldi oldalakról nem nagyon akarok rendelni. :o Amúgy TALÁLTAM :jumper::jumper::D : http://flashdigital.hu/webshop/product.php?id_product=649

Kacsa
2012-05-11, 17:48
TÖBB MINT 10 EZER FORINT?!?!?! :eek::eek:
sztem felejtsd el.

horus
2012-05-11, 18:04
Ezek mégis mit képzelnek magukról ??? több mint 30 euba jon ki... mégha új játék lenne akkor azt mondanám, hogy jóvan... bár még akk is fennakadnék benne, mivel amúgy sem ér olyan sokat ez a játék....
Inkább vedd meg használtan... jelentősen olcsóbb és nem kell várogatnod 2 max 3 nap és a kezedben lessz a játék...
Amazonon is drága... külföldről még pláne nem éri meg... drágább a hús mint a leves...

Petya a Lara Fan
2012-05-11, 18:17
Ezek mégis mit képzelnek magukról ??? több mint 30 euba jon ki... mégha új játék lenne akkor azt mondanám, hogy jóvan... bár még akk is fennakadnék benne, mivel amúgy sem ér olyan sokat ez a játék....
Inkább vedd meg használtan... jelentősen olcsóbb és nem kell várogatnod 2 max 3 nap és a kezedben lessz a játék...
Amazonon is drága... külföldről még pláne nem éri meg... drágább a hús mint a leves...


Jaja, nagyon durván drága, konzolon majdnem új játék áraként adják. Rablás.. :eek:

TheMasterOfTRA
2012-05-12, 08:57
Jaja, nagyon durván drága, konzolon majdnem új játék áraként adják. Rablás.. :eek:

Hátha ti így gondoljátok..:o Mind1 nem rendelem meg :D

Gegooo
2012-06-09, 17:03
Lenne egy kérdésem.A Tombraiders en lévő time trial végigjátszást hogyan lehet belementeni a saját trmbe (addig eljuttottam hogy letöltsem)Előre is köszi

Corty
2012-06-11, 10:20
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni Tőletek, hogy ps3-on az Anniversary-ben be lehet valahol állítani, hogy a fegyver automatán tüzeljen? A Trilogy Pack-et vettem meg, az Underworld-ben az automata tüzelés alapból megvan, de az anniversary-ben nem találom hol lehetne bekapcsolni. Én vagyok láma, vagy nem is lehet?
Előre is köszönöm a válaszokat.

Üdv.
C

Roli
2012-06-11, 13:50
Szia!

Sajnos nem lehet átállítani. :(

Corty
2012-06-11, 20:41
Szia Roli!

Köszi!
Anno a PC-n végigjátszottam majdnem az összes részt, és furcsa volt h itt a ps3-on nincs auto shooting. De sebaj, végigjátszom így :)

Üdv.
C

namivanmar
2012-06-15, 13:19
szerintem ez a realitásra akar kicsit rájátszani, hogy a pisztoly ami fél autómata az nem tüzel folyamatosan. ha a ravasz huzkodásról van szó. de ez csak egy ötlet :) a többihez képest valóban fura

ferret21
2012-06-17, 18:57
sziasztok! tudom nem etikus a kérdés de Végtelen élet - Teljesíts minden egyiptomi pályát Time Trial-ban. ezt hogyan kell értelmeznem ?
am tök jó játék:) csak az a bibi h tökre nem vágom az adrenalin dodget.
köszi előre is a válaszokat:)

OBig
2012-06-17, 19:09
Tudomásom szerint nincsenek kódok ebben a részben.De ezt megnézhetted volna az oldalon. :)
Max trainereket használhatsz, esetleg a repülő módot:
http://tombraiders.hu/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=63&Itemid=47

CrashHungarian98
2012-06-17, 19:13
Kódokat lehet megnyitni úgy hogy kiviszed time trail módon. Nekem nem sikerült Görögországnál már nem bírtam. :D

ferret21
2012-06-17, 19:32
mi az h time trial mód? ha tudnám akkor nem kérdezném:) am van olyan h végtelen élet csalás csak nem értem hogyan kell aktiválni.hol van már az a jó öreg hagyományos csaláskód mint pl a 2. résznél amikor körbe kellet forogni meg előre hátra lépkedni....azzal nem volt ennyi kínlódás.

OBig
2012-06-17, 19:36
jajj CrashHungarian98!
Ha menne neki timetrialban, akkor nem kellene csalás.
Mondtam, nincs ebben a részben csalás, és kód sincs. Olvass vissza!

ferret21
2012-06-17, 19:40
úgy látom félre értjük egymást. Végtelen élet - Teljesíts minden egyiptomi pályát Time Trial-ban. ez micsoda? és mit tegyek h működjön a végtelen élet? ezt amúgy ezen az oldalon találtam
am az adrenalin dodget sem értem :S vagy is elméletileg gyakorlatilag már nem :S

YzaaA
2012-06-17, 19:43
Amikor elindítod azt a pályát ott kell írja, hogy ruha kiválasztása stb stb és ot legalul h milyen nehézzséi fokon akarod kivinni, és ott kell írja h Time Trial:ami idöre megy és ki kell vinned a pályát az idön belül.
Az egyiptomi pályákat kiválasztod és Time Trial-ban kiviszed ennyi az egész:D

OBig
2012-06-17, 19:52
Adrenalin dodge: http://tombraiders.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=478&Itemid=15
A lap alján.
A Time Trial azt jelenti, hogy időre kell végigmenni egy-egy pályán. Hogy mennyi idő alatt, az változó.
Amúgy a végigjátszásnál találsz mentéseket, és TimeTrialos mentéseket is.

ferret21
2012-06-17, 19:53
és akor lesz végtelen élet? ez tök szar így:S
de azért köszi:)
OBig : na most már érthetőbb vmivel köszi:)

ferret21
2012-06-17, 21:31
Sajnálom, warez nem mehet ezen a fórumon. :)

ferret21
2012-06-24, 18:54
sziasztok tudom h már kérdeztem de annyira nem értem én ezt az adrenalin dodget hogy az nem igaz:S nagyon hülye vok hozzá szal ha vki úgy eltudná magyarázni h még én i megértsem annak örülnék most a medvén gyakorlok de nem sikerül sehogy előre is köszi

Matie
2012-06-24, 19:02
Az a lényege, hogy addig kell lőni az ellenfelet, míg egy pillanatra meg nem áll, aztán megindul feléd, a kép pedig elmosódik. Ekkor gyorsan kell reagálnod, indulj el valamelyik irányba (jobbra, balra, hátra, de akár előre is), meg kell nyomnod a Shiftet (gurulás), majd várd meg, amíg a kör pirosra nem vált, ekkor kell lőni. Eleinte nekem is nehezen ment, de idővel hozzá lehet szokni, akkor már automatikusan menni fog. :)

ferret21
2012-06-24, 19:47
az első medvénél már sikerült de élesben még nem de azért köszi:)

ferret21
2012-08-04, 17:25
sziasztok elakadtam.:s görög résznél vok maikor különböző termekben kell kulcsokat megszereznem és az ucsó teremben amikor a kardok jönnek ki a padlóból meg a plafonról..stb szal ott akadtam el h a falon kell futnom és átugranom egy oszlopra de nem sikerül. tudnátok jó tippet mondani h kéne azt megcsinálni? előre is köszi:)

Corty
2012-08-04, 20:06
Szia!

A kardos teremben az a falon csimpizés trükkös. Ha elérted az oszlop magasságát, 2x nyomd meg az elugrást gyorsan egymás után, így derékszögben ugrik el a faltól, és így tudja elkapni az oszlopot. Remélem tudtam segíteni.
Üdv.

Michele
2012-08-05, 11:50
Én úgy emlékszek, mintha a "hátra" gombot is nyomni kéne ugrás közben. Segít, ha a kamerát Lara mögé helyezed. (Sajnos nem tudom leellenőrizni, nincs fent a játék.)

Roli
2012-08-05, 12:11
Én úgy szoktam, hogy a kamerát pontosan a háta mögé helyezem, majd belengek, aztán pedig a bal vagy a jobb gombbal (attól függ, hogy merre van az oszlop) és az ugrással elrugaszkodok a faltól.:)

ferret21
2012-08-20, 17:36
hello az egyiptomos résznél járok ott amikor az első Artifact-ot kell begyűjteni. szal mért van az h oda mentem felvettem de a kövi check point előtt kiléptem és nem találom az inventoriban, vissza mentem oda h megnézzem ott van e még de nem volt ott...miért van ez? elcsesztem vmit-?köszi előre is a segtséget:)

Akcy
2012-08-20, 20:56
Próbáld meg elinditani a játékot a folytatást választva, ne töltést. Ha ez nem oldja meg akkor valszeg buktad az artifactot, csak korábbi mentés segithet ha van.

Sajnos a rewardokat elég beteg koncepcióval kezelik Crystalék, emiatt előfordulhatnak ilyen anomáliák..

Corty
2012-08-21, 13:36
Az artifact-et ha már egyszer felvetted, azt megjegyzi, attól függetlenül, hogy kilépsz utána. És ezért nincs ott újra. Ezzel semmi gond, de le is ellenőrizheted a level statistics-nál.

Corty
2012-08-21, 17:20
Én meg az Atlas-ban megszerezhető kulcsot felejtetetm el felvenni, és úgy jöttem ki vissza a központi terembe Görögországban. Utána visszamentem érte termszetesen. Remélem nem baj abból a szepmpontból, hogy a speed run-okon kívül már csak az a trófeám hiányzik, hogy Good Show in Greece.
Roli szerinted...?

YzaaA
2012-08-21, 17:40
Kérlek ne duplázz:D

Corty
2012-08-21, 17:44
Van ez így, mikor bambula az ember:D

Roli
2012-08-22, 09:56
Kétlem, hogy a trófeához ennek bármi is köze lenne! :)

ferret21
2012-09-18, 17:27
sziasztok! most egyiptomi részen vagyok ott ahol meg kell húzni egy kart a falon akkor fentebb kijön a falból egy kar majd azon kell átlendülni, csak hogy időre kell feljutni odáig és már megbolondulok ettől a résztől van h nem kapja el a falon a párkányt a falon futásnál sem mindig....vki vmi jó tippet tud adni? rég óta próbálkozok ezzel a résszel köszi előre is:)

Michele
2012-09-18, 17:56
Segíts ki. Hol vagy pontosan??

BqxHQNBQAh8

3:13 körül? Mert nekem ott makacskodott a párkánnyal. Közelről, széléről, hosszan nyomva az ugrásgombot - biztos, ami biztos. Falon futáskor is várd ki, míg a legmagasabbra lendül.

kishi1991
2012-10-15, 12:15
Sziasztok. Nagyon király ez a Tomb Raideres oldal, végigjátszásokban sokat segített. Volna egy kérdésem. Az Annieversary-t jelenleg időre igyekszem megcsinálni, csak a Görögország első pályára milyen tippet tudtok adni, hogy időben végigbírhassam futni? és még valami. Miért van az, hogy a Croft Manorban, amit szintén időre igyekszem megcsinálni, az uszódában a köteleket nem tudom szétlőnni, hiába nyomom be az Y-t, ami közelről mutatja a célkeresztet. Akár bekapcsolom a kapott csalásokat, akár nem, nem lővi szét. Mi van ilyenkor?

Scoobykah
2012-10-15, 21:36
Üdv az oldalon.:)

Az időrefutásnál,próbálj minél kevesebbet időzni,adott helyen,plusz az ellenségeket nem feltétlenül kell lelőni (kivétel ha elkerülhetetlen)
A legjobb megoldás,ha előtte párszor kijátszod a pályát,hogy rutint szerezz.

A célkeresztes téma:
megszerezted a pisztolyt? (másképp nem tudsz rálőni)
ha nincs,akkor keresd meg könyvtárban.

kishi1991
2012-10-16, 07:26
Értem. Szóval hiába rakja be nekem a fegyvert, tudok lőnni is, de attól még fel kell mennem a szobába, hogy felvegyem? Ezt csak azért hagytam ki, mert azt gondoltam nem kell, így gond nélkül sikerül teljesítenem, s időt spórplok azzal, hogy nem megyek és veszem fel. Úgy tűnik ezuttal is tévedtem. Akkor mielőtt időre csinálnám a nekem nehezebbnek tünő pályákat, előtte a többi nehézségi szinten is végigviszem, s próbálok majd rájönni (főleg a Görögország első és harmadik pályánál és az Egyiptominál, mivel nekem már azok vannak), hogyan csináljam meg gyorsan. Köszönöm a tippet és a segítséget.

Caroline
2012-10-16, 15:28
Egyiptomos pályán sok csapdás rész van és ha jó idővel akarod kivinni akkor érdemes előtte begyakorolni a pályát .
Én már csak tudom ugyanis az egyiptomos rész 2. pályán egy csapda résznél egy huzamban meghaltam vagy 23 alkalommal(ahol a 3 cölöp van meg az összeütközős kőkapuk)

Roli
2012-10-16, 16:25
Emlékeim szerint tényleg fel kell venni a Croft Manorban a fegyvereket, máskülönben nem, vagy csak nagyon nehezen lehet a szobrok kötelét szétlőni.

A St. Francis Folly-nál ezeket tudom ajánlani:

Lentről felfele haladj, húzd meg a karokat, aztán meg az ajtókba menj, fentről lefele.
Ne foglalkozz egyetlen reliccel vagy felvehető dologgal sem. A denevéreket viszont célszerű kinyírni, mert azok csak idegesítik az embert.
A pálya elején a golyót ne a kezeddel toldjad, hanem lődd a kispisztolyokkal folyamatosan, vagy az UZI-kkal, ha megvannak, így gyorsabban halad.

Most így hirtelen ennyit tudok. :) Ha nagyon akarod, akkor sikerülni fog! :)

namivanmar
2012-10-19, 09:39
youtube: badassgamez. ott az összes time trial. igen jol ismeri a játékot, elmondja mindennek a trükkjét talán. bár lehet hogy a sima Let's play videokban, nem a time trialosokban. érdemes rákeresni

berni83
2013-02-21, 22:25
sziasztok

légyszi valaki segítsen.
nem vagyok kezdő tombos de egy valami kifogott rajtam.
a peru part 2-be a végén a nagy zárt kapunál jobbról-balról fel kell menni kinyitni a kaput. jobbról semmi gond de a bal oldalon nekem nem kapja el lara a platformot..... mitől lehet ez??? vagy 200x megpróbáltam, végigjátszás videót is néztem vagy 5-öt már egy új játékot is telepítettem de nem megy.
http://www.youtube.com/watch?v=HJK_0D3ftvo a 7:11 percéről van szó.

Roli
2013-02-21, 22:56
Szia!

Igen, többieknek is előjött ez a hiba. Azt tudom így most hirtelen mondani, hogy a peremen teljesen a fal belsejéig menj be, majd aztán ugorj hátra. Legtöbbször pedig elkapja, csak épp le akar esni, ilyenkor az akció gombot (E) kell gyorsan lenyomni.

De ha így sem megy, akkor azt tudom ajánlani, hogy töltsd le a mentés csomag (http://tombraiders.hu/files/keptar/tra/keptar/tra/screen/2city_of_vilcabamba_origi.zip)ot, és használj mentést, ahol már meg van ez a két terem oldva. :)

Caroline
2013-02-21, 22:56
A sorrend mindegy lehet bug keress hozzá mentést vagy ugorj a legszélétől:)

Michele
2013-02-21, 23:08
Addig nézz hátra, míg a kamera meg nem állapodik a peremen. Szóval nem kell elsietni. Nekem legalábbis így nem volt gond, ha jól emlékszem.

Dope
2013-02-23, 20:06
Egyiptomos pályán sok csapdás rész van és ha jó idővel akarod kivinni akkor érdemes előtte begyakorolni a pályát .
Én már csak tudom ugyanis az egyiptomos rész 2. pályán egy csapda résznél egy huzamban meghaltam vagy 23 alkalommal(ahol a 3 cölöp van meg az összeütközős kőkapuk)

ehez csak anyit hogy nalam az valt be hogy felengetem a gombokat az ugrasnal es megvartam a pillanatot meg lara megerkezik es ugy ugrottam ujra. mert ha tartottm az elore gombot es egyfolytaba a Space-t nyomkodtam akkor rendszerint felre ugrot/ tul ugrot, v. leeset... szoval higgatabb ujjakkal probalkozz ;)

es ezt tobb helyen is eszletem hogy a jatekban ez sztem Bug. hogy nincs ojan jol megoldva a bilentyuzetre..


sziasztok
légyszi valaki segítsen.
nem vagyok kezdő tombos de egy valami kifogott rajtam.
a peru part 2-be a végén a nagy zárt kapunál jobbról-balról fel kell menni kinyitni a kaput. jobbról semmi gond de a bal oldalon nekem nem kapja el lara a platformot..... mitől lehet ez??? vagy 200x megpróbáltam, végigjátszás videót is néztem vagy 5-öt már egy új játékot is telepítettem de nem megy.
http://www.youtube.com/watch?v=HJK_0D3ftvo a 7:11 percéről van szó.

a Platform elkapasahoz anyi sztem hogy Manual Grabb-al probalkozz...vagy: ugyanugy higattab gombok nyomdosasa :)

berni83
2013-03-16, 17:08
köszi
sikerült

a 2. kérdés: végig vittem normál módban és nem tudom hogyan kell elindítani time trial-ban????????????????

Caroline
2013-03-16, 18:40
Amikor elkezded megkérdi hogy akarsz menni ahol a pályát megkezded kiválasztod a time trialt

berni83
2013-03-25, 10:54
Köszi a választ.....

teljesítve van 100 %-ra a játék még a feliratot is megvártam, hogy végig lemenjen de nem tudok új játékot kezdeni mégsem. Azt írja ki, hogy játék folytatása ( akkor az utolsó mentéstől folytatódik, onnét, hogy a végén a lara a vízbe ugrik és elmegy a hajóval), meg olyan van, hogy betöltés, meg pálya újra játszása. Ha profilt váltok akkor sem enged time trialba menni. ?????????????

Matie
2013-03-25, 15:11
Teljesen új profilnál még nem fog menni a time trial, csak ha a "Replay level" elérhetővé válik.
A pálya újrajátszása az, amit ki kell választani, ott be lehet állítani a nehézségi szintet is. A könnyű, közepes, nehéz után a Time Trial is ott szerepel, azt kell kiválasztani, és már mehet is! :)

Caroline
2013-03-25, 17:04
Így van de time trialban nem egyszerű a 3. pályára ad cirka negyed órát

Milan
2013-03-25, 19:17
Így van de time trialban nem egyszerű a 3. pályára ad cirka negyed órát
Tehát a körbe körbe futkosós és lövöldözős mód a T-Rex legyőzésére nem nagyon alkalmas Time Trialban. :)
Ennyi időn belül szerintem csak Adrenaline Dodge, és tüskék segítségével lehet legyőzni.
Mert a futkosós módszerrel alapból kb. 10 perc.

sgtGiggsy
2013-03-25, 20:33
Tehát a körbe körbe futkosós és lövöldözős mód a T-Rex legyőzésére nem nagyon alkalmas Time Trialban. :)
Ennyi időn belül szerintem csak Adrenaline Dodge, és tüskék segítségével lehet legyőzni.
Mert a futkosós módszerrel alapból kb. 10 perc.

Adrenalinozás nélkül is ki lehetett nyírni a Rexet? :eek: Mondjuk nekem csak annyi rémlik belőle, hogy mikor először nekifutottam, azt hittem, hogy annyit kell majd vele izzadni, mint annó a TR1-ben, ahol még tényleg nagyon kemény volt a T-Rex, aztán ahhoz képest relatíve nem tartott sokáig. Első végigvitelre a Rextől, meg a két lovas figurától paráztam, akik a végén vannak, mert úgy rémlett, hogy azok nagyon szívatósak voltak az eredetiben, de az Aniversary-ban azért viszonylag gyorsan ki lehetett őket nyírni.

Caroline
2013-03-25, 20:40
Hát én nehezen jöttem rá az adrenalin Dodge ra kb. 2 hónap pedig volt hozzá tájékoztató füzetecske csak angol volt

OBig
2013-03-25, 20:47
Beleírtam a végigjátszásba a könnyebb megoldást. Persze TimeTrialra az sem alkalmas. :)
"könnyebb megoldás: Fuss az egymás mellett levő két hengerhez. A jobb oldali mellé balra, mássz fel, ugorj fel a sziklára, ás állj szorosan a fal elé. Itt nem ér el, megúszhatod az egészet, sérülés nélkül.. Itt nem kell mást tenned, mint folyamatosan lőni, és lőni, minél gyorsabban nyomkodva az egér, vagy a billzet gombját, és előbb, utóbb kimúlik a dög, így is a templom szakad rá a végén."

bdsrstnt
2013-06-13, 11:28
Sziasztok!

A Tomb of Tihocan pályán akadtam el. Illetve inkább úgy mondanám, hogy lent rekedtem a földszinten, körbejártam már az egész termet, de nem találom a felfelé vezető utat. Tudnátok segíteni, hogy mégis hol van? :D

Roli
2013-06-13, 11:53
Szia! :) Ez szerintem segíteni fog:


http://www.youtube.com/watch?v=dG14wARahi0

bdsrstnt
2013-06-13, 14:02
Köszi, szerencsére volt egy korábbi mentésem, mert rögtön lementem a földszintre, aztán a létránál hiába másztam föl, a fent maradt doboz miatt nem tudtam volna visszamászni.

Igazából mikor lett új gépem, kíváncsiságból feltettem az idei részt (előtte szinte sose játszottam ezzel a sorozattal), az nagyon tetszett, mostmeg azon vagyok, hogy sorba játszom a részeket. :D Egy-két fejtörő kiakasztott már, de jó, mikor nagy sokára sikerül egyet kibogozni.

scooby02
2013-09-15, 11:25
Sziasztok! Azt szeretném kérni tőletek, hogy vázolja le nekem, hogyan kell 100%-ra teljesíteni vagyis mi kell ahozz hogy meg legyen a 100%-ék! Ps2-őn nyomom de szerintem nincs különbség közte és a Pc-és verzió közt :D Válaszookat előre is köszönöm

Caroline
2013-09-15, 16:10
A relikviákat meg a relytett kincseket találd meg! Própáld így

Roli
2013-09-15, 20:33
^Így van + teljesítsd a játék végigvitele után a Time Trialokat. :)
Aztán pedig ha minden megvan, akkor megnyílik a Style Units pálya is.

LaraFan61
2013-10-02, 16:25
sziasztok!
egyiptomban járok ott ahol 4 obelszikket kell kiemelni a vízből.
Na és az elsőnel ügye kilyön a falból egy kis híd.Odályik megvagyunk de láttam a videóvigijátszban hogy az a híd tovább megy.Nekem nem! és így nem tudok továbjutni.
:angry:

Scoobykah
2013-10-03, 15:21
kedves LaraFan61!

ugyanúgy kell a híd hosszát növelni,ahogy elsőre tetted.még egy ilyen terem lesz,a szfinx túloldalán.
A megoldás pedig:
minden egyes kiemelkedő(4db) oszlop mögött ott van egy mozgatható fal.Lara bele tud kapaszkodni,de ha eléri avizet leesik.

(ha néztél végigjátszást,akkor láttad hogyan kell...a hidat is használatba -sőt kell- lehet venni.)

Kacsa
2013-10-05, 10:26
Itt van egy hiba a játékban, tényleg. Ha nem abban a sorrendben nyomod le a kapcsolókat, ahogy a Crystalosok gondolták, sutty, nem lehet továbbjutni. ^^
Nekem úgy viszont ment, hogy a hídról ráugrok az egyik obeliszk tetejére, ami ugyebár lejtős, és rögtön el is ugrok a lejtőről, mielőtt lecsúszik Lara. Aztán már le lehet húzni azt a peremes fali részt.

LaraFan61
2013-10-06, 11:00
Köszönöm!
Most atlantisnál járok.Amikor fell kell jutni az emeletre natlához.No van ott egy olyan hogy lövöm a gombot és kilyön a falból 3 rúd és a gyűrű. no ott mindig meghalok.
Azt tudom hogy kell átmenni csak nem vagyok elég gyors.:D Na majd csak sikerül valahogy.Ha máshogy nem fly toolal.:p.Várjunk csak!a fly tool nem mükszik az oldalon.
Azt írja ki hogy nem elérhető.Megpróbáltam máshol letölteni de annyira béna oldalak hogy eggyiknél se megy.mindenhol más a probléma.

A TOMBRAIDERS.HU-T NEM A BÉNA OLDALAK KÖZÉ SOROLOM!!!!:)

YzaaA
2013-10-06, 11:07
Na ott én is szenvedtem hajjajjaajj de sokat, minden egyes lépésnél leestem, már komolyan úgy voltam, h letörlöm az a rohadt játékot:vlol:
Kitartás menni fog az fly tool nélkül is:D:)

Roli
2013-10-06, 16:39
A fly tool le lett szedve, mert vírusos volt.

LaraFan61
2013-10-06, 17:27
Sikerült!Most a natlás résznél járok.". rész a harcban.Amikor felmegy a dühje és hátra adrenalinnal lovöm amikor a két kör összeér nem megy le az élete.:angry:

Matie
2013-10-06, 17:38
Találd meg a gyenge pontját, nem nehéz az. :) (Az adrenaline dodge-ot nem csak oldalra lehet alkalmazni.)

TR Játékos
2014-02-12, 12:03
Sziasztok. Új tag vagyok itt és azt szeretném megkérdezni hogy a Croft Manorba az ezdőpályán akadtam el.. Az 1.számú akadálynál...
Hogyan kell átugrani a falról a csomagért.. :confused: Mert már néztem videót is de nem tudtam úgy sem megcsinálni.. Segítenétek hogy milyen gombokat kell lenyomni hogy át tudjak ugrani ? előre is köszönöm a segítséget. :)

OSZRichard
2014-02-12, 16:10
Erre gondolsz, próbáld meg a másik irányból, amikor már felengedted azokat a cölöpszerű dolgokat.
http://www.youtube.com/watch?v=jN44e9XGeAw

Roli
2014-02-13, 09:36
http://www.youtube.com/watch?v=6iGOsq0hfxc

11:05 körül rajta vagy a mászófalon, aztán csak simán megnyomod az ugrás gombot, így hátra ugrik. Nem kell se jobbra, se balra, se hátra, se semmi, csak simán az ugrás gomb. :) Ha erre gondolsz.

Mitzy
2014-02-22, 12:40
Segítséget szeretnék tőletek kérni. :)
Letöltöttem a TexMod nevű programocskát és letöltöttem egy ruhát is.
Nos mikor kiválasztom ugy ea játéknak a fájlját és a ruhácskát is akkor elindítanám a játékot. Ez normál esetben működne,sőt régebben nekem is működött.
Most viszont kiír valami ilyesmit hogy: D'OH (és nem indul el)
Vajon miért lehet ez? :kratz:
Volt már valamelyikőtöknek ilyen problémája??
Előre is köszönöm a segítséget! :)

Timi
2014-03-02, 09:48
Sziasztok.
Elakadtam. Sokszor játszottam már ezt a részt töbször is telepítettem a játékot az évek során mindig ahogy új gép jött. De ilyen még nem volt. Szóval ott tartok hogy Lara betör Natla irodaházába. Megnézi a videókat és már tudja is hová kell mennie. De nem megy sehová. Csak áll a Natla Technologies irodaház tetjén. Ponosabban tud szaladgálni lövöldözni a neon reklámra sőt le is tud ugrani a toronyház tetejéről. Csak dolgozni nem akar. Szerintem megunta hogy századszor is elmenjen a Szent Ferencbe. Meg már biztos unja hogy évek óta mindig ugyan azokon a helyeken töri ki a nyakát. Ja igen és volt mentésem a pálya végén, de ha betöltöm akkor is ez a végeredmény. Ha esetleg van ötlet nagyon megköszönném :)

Caroline
2014-03-02, 09:51
Próbáld meg letörölni a mentéseket és vidd újra, hátha segít, vagy próbáld más mentésével :)

Roli
2014-03-02, 10:16
Szia Timi, üdv. a fórumon! :wave:

Ez az a bug, ugye?
http://www.youtube.com/watch?v=geng6M5OkTk

Próbáltam keresni rá megoldást, de nem igazán találtam. Caroline-nak igaza van, így én is csak ezeket tudom ajánlani:

Elölről kezded a játékot (gondolom, nem szándékozod :D), de úgy, hogy minden előző mentést/profilt letörölsz, vagy
Betöltesz egy korábbi mentést a Tomb of Qualopec pályáról (ha van), vagy
Letöltesz egy mentést (http://tombraiders.hu/files/keptar/tra/keptar/tra/screen/4tomb_of_qualopec_origi.zip), a fentebb említett pályáról, majd azzal folytatod a játékot.


Így vagy úgy, de meg fog oldódni a gond. :)

Timi
2014-03-02, 12:00
Köszönöm.
Újra futottam a pályát, most már minden rendben. Már csak az adrenalin lövés ami idegesít most már évek óta. :) Bevallom egyszer nekiültem enyhény spicces állapotban és akkor simán lekaszáltam a T-rexet de azóta sem tudtam első nekifutásból többé megcsinálni.:D
Jaj majd elfelejtettem. Betöltöttem a pálya elején levő mentésemet ( mindig csinálok több mentést is egy pályán ha van olyasmi amit gyakorlni akarok akkor vissza tudjak menni) és kíváncsiságból megnéztem a statisztikát, meg volt a kincs de az ellátmány és a kill már nem. De a medipackok ott voltak a felszerelésben és újból össze tudtam őket szedni ugyhogy irgalmataln menyiséggel fejeztem be. Egyébként a két kincs is a helyén volt újra fel tudtam őket venni igaz itt már nem írt be nekem plusz kettőt. :)

Caroline
2014-03-02, 13:07
az nem nehéz.
Fogod a pisztolyt folyamatosan tarva lövöd az ellent mikor ideges lesz villan egyett és belassul akkor majd nyomd meg a shiftet válasz irányt nem szabad lőni és amikor csipog egyet akkor kell lőni!

Timi
2014-03-02, 13:59
Ezt tényleg nem nehéz. A hiba ott van hogy a játékos stresszel és elkezd parázni. Én is ilyen vagyok. Görcsösen nyomkodom a gombokat. Le kell nyugodni. Én mindig ezt mondogatom " ez csak játék ha nem sikerül kezdheted előlről nem történik semmi" Ez mindig segít. Nyugi van jön a dög megvárom szépen. bum bum bum nem ugrálok. bum bum na már pipa ködösödik a kép. jobbra gurulás pittyenést meghallom és bumm. Néha túlságosan is nyugis leszek és elgázolnak :D De mindig lehet újra kezdeni. Nekem igazából a Legend rendszere jobban kézre áll valami légi támadásnak írták a füzetben :D. Jobban zavarnak az olyan hibák amikor Lara képtelen megkapaszkodni egyes helyeken. pl az első pályán a kis faluban van egy oszlop amire egy dobozról lehet felugrani. Húszból egyszer hajlandó megkapaszkodni. És még van néhány hasonló. A csákját kilövi majd lengés közben meggondolja magát és szépen leesik. Illetve a beragadó kamera, teljesen függölegesből nézem Croft feje búbját. Na ezek az igazán bosszantó dolgok :)

Sveby
2014-03-02, 14:11
Igen, én is ezektől a bugoktól voltam kiakadva... :D (Mondjuk mikor elsőre vittem végig...) Akkor hagytam pihentetni pár napot, megpróbáltam újra és... sikerült. :eek: Na mondom mi lett veled hogy eddig nem akartad úgy csinálni ahogy én akartam?! :D

Nixios
2015-11-29, 18:42
Szevasztok!

Egy igen ritka bugot sikerült kifognom a Tomb Of Qualopec pálya végén lévő bejátszás után, a checkpointom valahogy a Natla Technologies felirat elé került és Lara teljes egészében ott ragadt továbbá irányítható maradt, akit esetleg érdekelné a bug csináltam egy mentést illetve videót, szóval le tudjátok tölteni és kipróbálni. :jumper::cool:
https://www.youtube.com/watch?v=vKRz94J4Ruo&feature=youtu.be

OBig
2015-11-29, 19:15
Jó, de hogy került oda? Ahhoz kéne egy kis szöveg, ha lehet angolul is, és jöhet a mentés, és felteszem a bugos oldalra: http://tombbugs.treditor.hu/index.html

Matie
2015-11-29, 19:30
Szia! :)

Na ez az a bug, amit sose sikerült megcsinálnom. Elvileg szándékosan is elő lehet idézni: gyorsan ki kell lépni a menübe egy cutscene közben, majd újra betölteni a játékot, így szabadon lehet szaladgálni pl. Qualopec sírjában is. Nekem sajnos nem nagyon akart működni, szóval köszi a mentést! (:

Nixios
2015-11-29, 23:53
Nincs mit! Nekem teljesen véletlenül sikerült összehozni. :)

Nixios
2015-11-29, 23:59
Itt a mentéshez link: http://www.megafileupload.com/5zt5/The_rare_megabug_save_by_Nixios.rar

Amint említettem teljesen szándékomon kívül került Lara a felirat elé, átugrottam a cutscenet, de semmi menübe lépést nem csináltam közben (Matie írta hogy úgy is előidézhető a bug), megpróbálom szándékosan előhozni, hátha sikerül :cool: illetve fogalmazok egy angol szöveget aztán mehet a bugos oldalra.

laci92
2015-11-30, 20:15
Ezt még nem ismertem, jót röhögtem rajta, köszi a megosztást! :)

LaraFan61
2016-07-14, 09:57
Sziasztok!
Mitől ilyen a játék?Eddig soha nem volt ilyen!
Hogy lehetne eltüntetni?
http://www.kepfeltoltes.hu/160714/13695873_1075683862516391_929601425_n_www.kepfelto ltes.hu_.jpg

Matie
2016-07-14, 11:36
Szia! :)

Úgy néz ki, mintha 3D-s lenne... kicsit utánanéztem, az NVIDIA 3D-s frissítése miatt van ez, Ctrl + T-vel ki tudod kapcsolni az effektet. De ha biztosra akarsz menni, kapcsold ki a 3D-t az NVIDIA Vezérlőpulton.

szt.dragon
2016-10-26, 00:04
Sziasztok! Én a Khamon obeliszk pályán akadtam el. Amikor a lépcsős gödörben végre feljutottam a sarokba egyszerűen át kéne ugranom a kijárat platformjára, de a nyílás szélén egy kőperem fut végig mint egy ajtófélfa és mindig beleakadok ugrás közben. Egyszerűen nem tudok átugrani a párkányról amin kapaszkodok a sarokban. Most ez játékhiba vagy akkor felejtsem el az egészet azt töltsek föl másik játékot???

szt.dragon
2016-10-26, 00:22
Időközben megoldódott!!!

Matie
2016-10-26, 00:42
Szia! Erre a részre gondolsz? https://youtu.be/hrQPdClL0TE
Emlékszem, nekem is volt vele gondom, nem kis fejfájást okozott anno. Azt hiszem, nálam azzal volt gond, hogy túl magasra vettem a grafikai beállításokat és nem bírta a gépem (látszik is a videón, hogy eléggé akad). Örülök, hogy nálad hamar megoldódott a probléma :)

fanni
2018-08-03, 11:10
Egyiptomban van a vízes terem és fel kell mászni a párkányra s van két kampó a leghátsó egy ajtót nyit de nekem mindig vissza ugrik az elsőre . mellékelek egy videót:https://www.youtube.com/watch?v=_BSzFKm3RtU . 18:38-ánl tartok , már mindent próbáltam de nem tudom megcsinálni légyszi segítsetek , hogyan kell .

OSZRichard
2018-08-03, 12:39
Amennyiben jól értem az a baj, hogy nem az ajtó kapójára dobja a csáklyát, hanem a felső kampóra.
Ha benyomod a célzásgombot (alap állapotban az "Y"), amikor te irányítod a fegyvereket, akkor a célkereszttel az ajtó kapójára mutatva megtudod csáklyázni azt.
Remélem tudtam segíteni. :)

fanni
2018-08-03, 14:13
köszönöm szépen sikerült!:):)

OSZRichard
2018-08-04, 11:50
Nincs mit. :)