PDA

Teljes verzió megtekintése : Szia Alucard :-)



OBig
2011-03-13, 07:50
Szia Alucard :-)

Üdv ezen a fórumon is. :)

Petya a Lara Fan
2011-03-13, 10:54
Alukártya. :D Hi! :)

Renn
2011-03-14, 10:33
Alucard. Visszafelé olvasva Dracula 8D
Helló :D

Petya a Lara Fan
2011-03-14, 11:24
Tényleg Drakula LOL. :vlol:

YzaaA
2011-03-14, 18:09
szia Alucard:D
én is kiprobáltam LOLXD:jumper:

Alucard
2017-03-06, 09:02
Kicsit megkésve :D sziasztok! Így van, az Alucard nick az az általam minden idők legnagyobb Castlevania játékának tartott Symphony of the Night (https://en.wikipedia.org/wiki/Castlevania:_Symphony_of_the_Night) játékból jött, ami immáron ~20 éves :)


https://www.youtube.com/watch?v=IYwS6481oQk

Lara kalandjait is a megjelenés óta követem. Volt egy SNES-em amit bár fájó szívvel de eladtam, mert akkortájt indult a PlayStation őrület és így van, már gondolom kitaláltátok: egy eredeti Tomb Raider 1 volt az első játékom erre a csodálatos mindmáig szép emlékű konzolra.:)

Zsolt_72
2017-03-06, 15:12
akkortájt indult a PlayStation őrület és így van, már gondolom kitaláltátok: egy eredeti Tomb Raider 1 volt az első játékom erre a csodálatos mindmáig szép emlékű konzolra.:)

Nálam hasonlóan kezdődött anno. Egy ismerősöm mutatta meg nekem, mi az a PS (akkor még csak így hívták :) ) és a kipróbáláshoz a TR-t ajánlotta. Percek alatt beleszerettem a játékba, azóta is folyamatosan játszom a szériával. Természetesen szintén eredeti lemezt vettem én is. (Ma már ez furcsán hangozhat annak a generációnak, aki később született; mi az, hogy lemezen vettétek a játékot? :D )

drlecter
2017-03-13, 21:21
Nálam hasonlóan kezdődött anno. Egy ismerősöm mutatta meg nekem, mi az a PS (akkor még csak így hívták :) ) és a kipróbáláshoz a TR-t ajánlotta. Percek alatt beleszerettem a játékba, azóta is folyamatosan játszom a szériával. Természetesen szintén eredeti lemezt vettem én is. (Ma már ez furcsán hangozhat annak a generációnak, aki később született; mi az, hogy lemezen vettétek a játékot? :D )

Hát igen, a régi jó lemezes játékok. :D És akkor még a miénk volt a játék!