PDA

Teljes verzió megtekintése : Zenei topic



oldal : 1 [2] 3 4

Öcsí
2011-05-25, 21:05
Nem akarok senkit megölni :D Csak elmondtam a véleményem :P

horus
2011-05-25, 21:16
YzaaA megölésről szó sem volt:vlol:
Engem nem fog meg nem jó nekem nem jön át a mondanivalója :D
am van pár rock szám ami tetszik mint pl. tomorrow is a better day, vagy az Eldrine-tól a One More Day....
Ezek még bejönnek, de azok a sikoltozós, üvöltözős metálok már nagyon nem :P
Persze minden ember más, mindenkinek más az izlése :)

Kacsa
2011-05-25, 21:16
Rock az meg már minek ???? Metál is .... Mi jó abban hogy egy félőrült üvöltözik benne ???

mert van, akinek bejön.
és sok embernek bejön.;)

Ting
2011-05-25, 22:15
Én meg inkább a Drum and Bass, Dubstep, és Drumstep világába tartozom, de persze mindent szívesen meghallgatok, adok nekik egy esélyt, és ha tetszik, tetszik, ha nem, nem.

horus
2011-05-25, 22:31
Drum and buss, Dupstepp, electro, house <3 , pop R&B, hip-hop, rap szinte mindent szertek :p
Én is adok mindenkinek egy esélyt ha pl.van egy új előadó azt meghallgatom, de csak az első látásból szerelemben hiszek szal ha az 1.száma nem jött be akkor már semmi esélye nálam :p :D

Kacsa
2011-05-26, 14:11
az első látásból szerelemben hiszek szal ha az 1.száma nem jött be akkor már semmi esélye nálam :p :D

igen, az első benyomááás.:Dismerős.

Scoobykah
2011-05-27, 15:17
igen, az első benyomááás.:Dismerős.

hasonlóképpen vagyok vele én is...viszont volt olyan (Madonna) h hallottam vmi számát...asszem Musicot.akkor azt gondoltam h miezmár? meg atyaég ilyen szennyet se hallgatok...aztán kb rá 1 évre meg hallottam egy nagyon régi számát ha jól tudom Like A Prayer v vmi iesmi a címe és rájöttem h vannak jó számai...vis minden előadóval így vagyok...de Usher,50Cent,meg NEyo vmi a csuda..szval ilyenek meg se hallgatom.leszólni nem fogom hisz vki meg pont azt szereti és azt utálja amit én szeretek..

Cindy
2011-05-27, 15:22
Hát.. Én sem így vagyok vele... 1 előadónak vannak jó illetve rossz számai is...
Zenei stílus meg.. Hát amiket én szeretek az a:
Pop
Rock
Metal( nem az ilyen üvöltözős szar :D)
Oszt kb ennyi.. Rapet nem szeretem, meg az ilyen diszkósokat se nagyon :D

Robbie
2011-06-01, 13:58
6Ejga4kJUts

tom croft
2011-06-01, 14:05
YiMgl3-9plM
Ez meg Awesome :D

jujj ez nagyon jóóó :D :D :D :D :D  :jumper:

tom croft
2011-06-01, 14:08
ahogy látom nem nagyon kedvelitek az ilyen zenéket... de nekem most ez a kedvenc *-* és a néni is csinos :o lAhHNCfA7NI

horus
2011-06-01, 14:11
ahogy látom nem nagyon kedvelitek az ilyen zenéket... de nekem most ez a kedvenc *-* és a néni is csinos :o lAhHNCfA7NI

Ezt imádom ^^ am csak ezt a sort kell linkelni : lAhHNCfA7NI :D :P

tom croft
2011-06-01, 14:15
jah ok :P :D :D :D

horus
2011-06-01, 20:10
Most jövök rá, hogy milyen jó pár szám felgyorsitva xDDDDD :P

YzaaA
2011-06-02, 12:03
nekem most ez a favourit^^
KnEXrbAQyIo

tom croft
2011-06-02, 15:53
ez ne is rossz :D :D :D most hallom először : D:D :D

tom croft
2011-06-02, 15:54
uB7rh1A7KCE újabb szerelem :D :D :D:jumper:

Petya a Lara Fan
2011-06-10, 11:19
Bizonyára tudjátok, (vagy nem) hogy Katit idén VIVA Comet díjra jelölték!
Nos, a szavazás lezárult még hétfő délután, a várva várt nap eljött, ma este 20:00 -tól VIVA Comet díjátadó gála, és kiderül, hogy a Legjobb Női Előadó kategóriában Kati kapja -e a díjat, és vele együtt a Legjobb Női Előadó címet is!
Szurkoljatok ma este Katinak! HAJRÁ KATI!!! (Mi itthon, a család, apu, anyu, húgom, én, rengeteget szavaztunk Katira, remélem, hogy jó sokan szavaztak jó sokat mások is)

Itt vannak az általam írt mai cikkek is, a Cometről! (Ja, és ma 15:00 -tól Kati az Interaktívban, nézzétek!)

A Cometes szavazás lezárult, már csak szorítanunk kell, hogy Kati megkapja a Comet díjat!:
http://wolfkatirajongok.wordpress.com/2011/06/06/a-cometes-szavazas-lezarult-mar-csak-szoritanunk-kell-hogy-kati-megkapja-a-comet-dijat/

VIVA Comet 2011: A Zene.hu olvasói szerint, (És szerintem is!) Kati ma Comet gömbbel térhet haza! :
http://wolfkatirajongok.wordpress.com/2011/06/10/viva-comet-2011-a-zene-hu-olvasoi-szerint-es-szerintem-is-kati-ma-comet-gombbel-terhet-haza/

Kati ma délután az Interaktívban, a VIVA TV -n! :
http://wolfkatirajongok.wordpress.com/2011/06/10/kati-ma-delutan-az-interaktivban-a-viva-tv-n/

Eljött a várva várt nap, ma este VIVA Comet díjátadó gála! :
http://wolfkatirajongok.wordpress.com/2011/06/10/eljott-a-varva-vart-nap-ma-este-viva-comet-dijatado-gala/

Michele
2011-06-10, 13:43
Hát sok sikert, de... hánynom kell mindentől, ami VIVA. :D

Kacsa
2011-06-10, 13:53
... hánynom kell mindentől, ami VIVA. :D

Látom te sem az az átlagos, "imádom SP-t és Fluort meg a pink színt és jaaj de cukiiii vagyoook! :D" típus vagy, ami jó. Legalábbis nekem nem tetszenek azok a lányok.

Petya a Lara Fan
2011-06-10, 14:29
A VIVA -tól sokszor Én is hányok a sok fluor meg sp miatt, de nekünk Kati rajongóknak csupán annyi a lényeg, hogy Kati megkapja azt a díjat.
Most kaptam információt, hogy 19:30 -kor bejelentkeznek a vörös szőnyegről, és nagy valószínűséggel Katival is beszélni fognak. :)

horus
2011-06-11, 10:14
^^
NLU-nV2pv8E&
Jajj én menni akarok a végzet asszonyára :(http://i717.photobucket.com/albums/ww173/prestonjjrtr/Smileys/th_Smiley-Crying.gif?t=1266458539

Kacsa
2011-06-11, 10:28
Britney a végzet asszonya?:clown:húhúúú:D

horus
2011-06-11, 13:03
Britney a végzet asszonya?:clown:húhúúú:D

Jah :D Femme Fatale :D

Kacsa
2011-06-11, 18:15
Femme Fatale :D

te, valami rémlik...:kratz: valóban, láttam, hogy koncertezik és odaírták a cikkhez, hogy Femme Fatale:D én meg csak vigyorogtam, hogy fatális asszony :vlol:

horus
2011-06-11, 20:53
te, valami rémlik...:kratz: valóban, láttam, hogy koncertezik és odaírták a cikkhez, hogy Femme Fatale:D én meg csak vigyorogtam, hogy fatális asszony :vlol:

Jah jön Bp-re és fogok menni... Most már mindenképp megyek, tavaly előtt már a kezembe volt a jegy, most már nem fogom kihagyni semmikép:D

Robbie
2011-06-14, 15:53
Új Katy Perry klip ééés benne van Rebacca Black XDXD
KlyXNRrsk4A

horus
2011-06-14, 18:17
Új Katy Perry klip ééés benne van Rebacca Black XDXD
KlyXNRrsk4A

Imádom Katit.... Vicces klipp.... 3:20-nál nem Kinecteznek ?XD

Robbie
2011-06-14, 18:27
Imádom Katit.... Vicces klipp.... 3:20-nál nem Kinecteznek ?XD

Wii :D de majd lesz új Just Dance mind3 platformon :D

Caroline
2011-06-14, 21:00
Látom te sem az az átlagos, "imádom SP-t és Fluort meg a pink színt és jaaj de cukiiii vagyoook! :D" típus vagy, ami jó. Legalábbis nekem nem tetszenek azok a lányok.


jaj de jó hogy nem vagyok egyedül, bár nekem bajom nincs a viva nevű csatornával, mert nem is lesem, de az sp től a fluor szerű izé énekeseket győlölöm, múltkor a suliban láttam is egy fluor utánzatot
Pasi volt, pink baseball sapka olyan flitteres, pink póló az az igazi rikitó meg térd feletti tapadós farmernadrág volt rajta na meg a strandpapucs.

némely Lányról nem is beszélve némelyik úgy öltözik hogy bugyiba meg sztrecs pólóban szaladgálnak amit lehúznak a combjukig mintha nyári ruha lenne. Ezt nem azért modom mintha prűd lennék

horus
2011-06-14, 21:31
SP-t utálom. SP nagyon búza XD Flour is egy kicsit, de a Mizu számot nagyon birom :jumper: Nagyon nagy!XD :P
Vivat néha szoktam nézni, de naon ritkán :P

namivanmar
2011-06-15, 07:21
jaj de jó hogy nem vagyok egyedül, bár nekem bajom nincs a viva nevű csatornával, mert nem is lesem, de az sp től a fluor szerű izé énekeseket győlölöm, múltkor a suliban láttam is egy fluor utánzatot
Pasi volt, pink baseball sapka olyan flitteres, pink póló az az igazi rikitó meg térd feletti tapadós farmernadrág volt rajta na meg a strandpapucs.

némely Lányról nem is beszélve némelyik úgy öltözik hogy bugyiba meg sztrecs pólóban szaladgálnak amit lehúznak a combjukig mintha nyári ruha lenne. Ezt nem azért modom mintha prűd lennék

ez van. etetik a sz@rt a néppel, aki hüle és nincs egyénisége bezabálja, és megy lefelé a színvonal. "szép lassan, de módszeresen, elk**vul a világ"
(elnézést)

Kacsa
2011-06-15, 11:08
jaj de jó hogy nem vagyok egyedül, bár nekem bajom nincs a viva nevű csatornával, mert nem is lesem, de az sp től a fluor szerű izé énekeseket győlölöm, múltkor a suliban láttam is egy fluor utánzatot
Pasi volt, pink baseball sapka olyan flitteres, pink póló az az igazi rikitó meg térd feletti tapadós farmernadrág volt rajta na meg a strandpapucs.

némely Lányról nem is beszélve némelyik úgy öltözik hogy bugyiba meg sztrecs pólóban szaladgálnak amit lehúznak a combjukig mintha nyári ruha lenne. Ezt nem azért modom mintha prűd lennék

hogyne, ettől nem vagy prűd, ettől vagy egy olyan ember, aki nem szereti, ha lenyomják a torkán a sz@rt. ez tudtommal nem baj:vlol::clown:
___________
namivanmar, jobban nem is érthenék egyet:thumb:

Petya a Lara Fan
2011-06-15, 11:22
Partysong ;)
b3mOLJvbBwQ

horus
2011-06-15, 14:08
Partysong ;)
b3mOLJvbBwQ

:thumb::thumb::thumb::thumb::thumb::thumb:

Robbie
2011-06-21, 17:30
Amúgy nekem a Glee-s verza még tetszik is XD
Ey-VNes5YQs

Kacsa
2011-06-21, 19:21
rámentem enneka Rebeccának az official site-jára, OMG EZ A KIS ***** 13 ÉVES?!?!?!:eek::eek: kisebb, mint én.
azt olvastam, hogy az anyucikája 4,000 dolcsit fizetett, hogy felvegyék a Frájdély-t. O________o
nahát, nahát, Rebecca-*****. azt írod magadról, mindig kipróbálnál valami újat. úha... :clown:

avalon
2011-06-21, 21:31
rámentem enneka Rebeccának az official site-jára, OMG EZ A KIS ***** 13 ÉVES?!?!?!:eek::eek: kisebb, mint én.
azt olvastam, hogy az anyucikája 4,000 dolcsit fizetett, hogy felvegyék a Frájdély-t. O________o
nahát, nahát, Rebecca-*****. azt írod magadról, mindig kipróbálnál valami újat. úha... :clown:

Azért nem kéne így káromkodnod :rolleyes:

namivanmar
2011-06-21, 21:39
"nesztek" zene. ne csak az annak hazudott izé legyen itt:

http://www.youtube.com/watch?v=CWki-Jac8H0

bár a komolyzenétől falra másztok biztos. De nagyon jól dobol a srác. A super marios biztos jobban tetszik majd ha valakit érdekel...

Michele
2011-06-21, 21:53
ne csak az annak hazudott izé legyen itt

:floet:
Mondasz valamit.
Linkelhetnél még párat abból, amit te szeretsz. :thumb:

namivanmar
2011-06-21, 22:10
:floet:
Mondasz valamit.
Linkelhetnél még párat abból, amit te szeretsz. :thumb:

ó én sokmindent szeretek. de azok nem mennek tvbe, rádióba, itt meg csak ilyen mainstream dolgokat látok. és próbálok letenni arról hogy megváltoztassam az emberket, vagy felnyissam a szemüket :)

de feltételezem neked akkor tetszett. akkor pedig már megérte :)
youtube-on szoktam találni néha jó zenészeket. "ismert" zenekaroktol meg túl sokmindent bedobálhatnék ide :)

Robbie
2011-06-21, 22:22
Hát az elég unalmas lenne ha mindenkinek ugyan az lenne a zenei ízlése...

Öcsí
2011-06-21, 22:38
Ojeah megvan a jegy Rockmaratonra :D:D:D 1 héten át koncert minden egyes percben jesszus :D

Robbie
2011-06-22, 18:19
XP4clbHc4Xg
Érdemes végignézni a vidit és elgondolkozni rajta, hogy hányan érezhetik magukat szarul mások miatt, tapasztalatból mondom nagyon rossz és ahogy olvasgattam fórumon nem vagyok egyedül, hála istennek nekem középsulival megváltozott minden :)

-------
Am Horus kijött Britney klipje :D http://www.youtube.com/watch?v=T-sxSd1uwoU&feature=channel_video_title

Kacsa
2011-06-22, 18:21
...és ahogy olvasgattam fórumon nem vagyok egyedül,

:Dgondolom ez alatt engem (is) értettél. ugye?:D

namivanmar
2011-06-22, 19:07
Érdemes végignézni a vidit és elgondolkozni rajta, hogy hányan érezhetik magukat szarul mások miatt, tapasztalatból mondom nagyon rossz és ahogy olvasgattam fórumon nem vagyok egyedül, hála istennek nekem középsulival megváltozott minden :)

oh. pont tegnap néztem meg ezt a klippet. bár nem szoktam klippeket nézegetni, csak elküldték... Nagyon birom a Rise Against-et. De nem mertem ilyen "durva" zenét belinkelni. bár inkább a gyorsabb számokat birom... Sőt az aláirásom vagy mi is tőlük van azthiszem.
annyi a bajom ezzel a klippel hogy előszedi a saját sz@rságaimat ha ilyeneket látok.
http://www.youtube.com/watch?v=NklZ5nc2o5Q
inkább az ilyen tempó a kedvencem. (kár hogy youtube-on csak kaki minöségben van fenn) erre lehet feszültséget levezetni. főleg ha gitározik az ember és "üvöltözik" hozzá :D
http://www.youtube.com/watch?v=avlQAcFnul8

horus
2011-06-22, 19:09
Am Horus kijött Britney klipje :D http://www.youtube.com/watch?v=T-sxSd1uwoU&feature=channel_video_title
Fuck you, Fuck u, Fuck u, youre cool, fuck u! xD
^^ <3
Már láttam és imádom ^^
a szám olyan jó, BS meg olyan szép, sexy a klippben, olyan aranyos, ééés nagyon birom az MJ tributet benne ^^

namivanmar
2011-06-22, 19:50
egy kis "régi" green day, nagyon jó basszus témával. bár az van több számukban is

1VhVEMIlLF0

Egy nagyon jo koncertről. Ekkor még jók voltak. Az utolsó albumukat nem birtam végighallgatni sem :S

Robbie
2011-06-22, 22:11
Én nem ismertem eddig a Rise Against csak VEVO-n megnéztem az új klipeket, és most utána hallgatva jól nyomják :D
Green Day-t szeretem (mondjuk amit most belinkeltél nem nagyon.) xD

namivanmar
2011-06-22, 23:17
Én nem ismertem eddig a Rise Against csak VEVO-n megnéztem az új klipeket, és most utána hallgatva jól nyomják :D
Green Day-t szeretem (mondjuk amit most belinkeltél nem nagyon.) xD

Green day az más. átölel egy korszakot. 90es évek, 00-a évek eleje. akkor volt igazán jo ez a poppunk stílus. azóta annyi banda elszaporodott, bejött a HS láz, tul sok lett az üvöltözés meg minden. a GD-en is látszik a változás. az American Idiotnál elkezdödött, ami nagyon jól eltalált album lett, olyat nem szakitanak mégegyet. komolyabb mint a korábbiak. De az összes hasonló banda megöregedett közben, megváltoztak... a Blink is. kicsit tartok a most készülő albumuktól. a Sum41 is enyhébb/egyszerűbb mióta nincs Dave.
A Rise Against-et én csak most "fedeztem" fel pár hónapja. láttam sokszor a nevüket, és miközben a falat festettem végighallgattam őket, és megfogott. Azon kevés "új" zenekarok közé tartozik ami tetszik.

namivanmar
2011-06-22, 23:25
:floet:
Mondasz valamit.
Linkelhetnél még párat abból, amit te szeretsz. :thumb:

Először is elnézést a dupla postért, de most jutott eszembe ami még szerintem nagy zenei csemege és évek óta nem bírom megunni.

gNgB4MfuTZE

Victor Wooten. Flecktones koncertről van kivágva a szólójának második fele (ezt a bandát meg ezt a koncertet is nagyon szeretem, nem egyszerű figurák). Ezt több helyen el szokta játszani. Egyedi technikája van eléggé.
A fő dallamot üveghangokon játsza, és az alá játszik basszus alapot. egyszerre. Persze az értékeli igazán a technikát aki maga is játszik hangszeren. De maga a zene is isteni.
Szokott még loop pedállal is több szólamot egymásra dobni, azok is nagyon jók, ha érdekel bedobhatok még olyat is :)

Petya a Lara Fan
2011-06-23, 11:12
Tudom, már volt linkelve ez a dal, viszont nagyon jó, és igazán nyári hangulatú szám. A stílusa is kicsit Inna -s, és ez a csaj is román tudtommal.
Partysong ez is ;)

lAhHNCfA7NI

(Érdekes, hogy 2010.11.26. -án lett feltöltve, és nálunk a VIVA -n még csak most megy...)

És még egy partydal, ez a szám egy már régi szám feldolgozása. A régi verzió hatalmas buli sláger volt anno, (és szerintem most is), és most modern formában visszahozta nekünk az ECDS csapata, Herbievel együtt.

Dübörög a ház - újra! ;)

MfghlUBZG6U

(Mindenki döntse el, hogy méltó megújítást kapott a dal, avagy sem. Egy biztos, nekem az eredeti jobban tetszik, viszont okos ötlet volt újradolgozni a dalt, mert így ezt a slágert el lehet hozni a mai fiatalokhoz is. A régi, és egyben eredeti verziója a dalnak: Emergency House-Dübörög a Ház

1qT8jE7TkRc

horus
2011-06-23, 20:10
Kesha magyar ? O_o

Kacsa
2011-06-23, 21:28
Ke$ha magyar ? O_o

nem:D
_______________

Cindy
2011-06-24, 14:13
Kesha magyar ? O_o

Ezt meg mégis honnan vetted?:D

horus
2011-06-24, 14:18
Tegnap a Fokusz reklámjában mondták...

Kacsa
2011-06-24, 14:29
Tegnap a Fokusz reklámjában mondták...

biztos valami bulvárpletyka.
asszem ő lesz a Kapcsolat koncert sztárvendége. (éppen láttam tévéújságban)
biztos megkóstolt valami magyar kaját, ami ízlett neki, és rámondták, hogy magyar :vlol:

Robbie
2011-06-24, 15:31
Nagyija magyar állítólag és valami Kecsá volt a neve (WTF nincs is ilyen magyar név), és innen jött neki a Kesha.

Petya a Lara Fan
2011-06-24, 16:13
Az az érdekes, hogy ahány "sztár" jön ide Magyarországra, mindig van valamilyen magyar kötődésük....

Robbie
2011-06-24, 16:29
LOL am kajakra, kíváncsi vagyok már hány országban sütötték el ezt XD

Petya a Lara Fan
2011-06-24, 16:45
LOL am kajakra, kíváncsi vagyok már hány országban sütötték el ezt XD

Na ja, erre Én is. :D

horus
2011-06-24, 17:38
LOL am kajakra, kíváncsi vagyok már hány országban sütötték el ezt XD
Sztem mind1ik kis országban! XDXDXDXD
am minden sztár ezt csinálj....
_______________________________________
2pPwckLQ3BU
Imádom ^^
S ha utad 1xxxx a végéhez ér, ne felejtsd el hogy honnan jöttél!!! <333
A szöveg olyan jóóóó... <333 :D:D

Petya a Lara Fan
2011-06-24, 21:33
Sztem mind1ik kis országban! XDXDXDXD
am minden sztár ezt csinálj....
_______________________________________
2pPwckLQ3BU
Imádom ^^
S ha utad 1xxxx a végéhez ér, ne felejtsd el hogy honnan jöttél!!! <333
A szöveg olyan jóóóó... <333 :D:D

Jaja, jó szám.
Nekem még ez tetszik Tőlük, és ez még kicsit pörgősebb is:
MFk6qX6fBZk

YzaaA
2011-06-24, 22:03
Partysong ;)
b3mOLJvbBwQ

köszönöm szépen Petya máris leszedtem:hug:

YzaaA
2011-06-24, 22:34
Britney új száma eszméletlen jóra sikeredett!!!:jumper::jumper::jumper:
F94hVx3cw88

horus
2011-06-24, 22:47
britney új száma eszméletlen jóra sikeredett!!!:jumper::jumper::jumper:
f94hvx3cw88

^^ <33333333

Kacsa
2011-06-25, 09:58
ROFL:vlol:
chmn-Fm1oqc&feature=related
RÉMÁLOM VERZIÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!

Petya a Lara Fan
2011-06-25, 10:02
köszönöm szépen Petya máris leszedtem:hug:

Szívesen. ;) :hug:

tom croft
2011-06-25, 14:57
UA8rcLvS1BY nekem most ez a nagy kedvencem :D :D :D :D

Petya a Lara Fan
2011-06-27, 11:44
Már egy hete hallottam Inna új számát, a Club Rocker -t, vittem is magammal a szombati buliba, mert ez is egy jó, nyári partysong. Elkészült a dal klipje is, nagyon jó lett, olyan szexis. ;)

Íme:

yAEAnlVRM1Y

És egyik kedvenc, nyári szám számomra, ez:

9FPGVyFHYCc

Nagyon kellemes, nyári dallam, ajánlom figyelmetekbe. ;)

Szerk.: Na most belendültem, szóval küddök néktek zenét! :D

Gringo Sztár - Télen-nyáron nyár: Geszti új formációja, két csinos hölggyel. Nagyszerű, nyári szám, Geszti ismét megmutatta, hogy tud valamit! ;)

wW16mXiSP-s

És még egy, a "Szabadulj fel!" című szám, kicsit Black Eyed Peas koppintás, de amúgy nem rossz. :)

qAds0hT57bc

Cozombolis - Végre itt a nyár: Ez is egy nagyszerű, már pár éves nyári szám, a dalon ront az, hogy az a hülyegyerek Ben, a VIVA egykori műsorvezetője is közreműködik a dalban. Klip formájában csak így, Bennel együtt van fent, de amúgy Nekem a Ben gyerek nélküli verzió van meg. Végre itt a nyár... :)

RD-HuNM1v2k

CASCADA - San Francisco: Cascada legújabb albuma már meg is jelent, és ezzel együtt a San Francisco című, kellemes, ugyancsak nyári hangulatú dalából máris klip született. Csekkoljátok:

Arf4TNMUyJI

Egy már régi szám ez, még kisgyerek voltam, mikor ez ment, de nagyon jó dal:

Eiffel 65 - Blue (Da Ba Dee)

68ugkg9RePc

Erre most bukkantam rá véletlen, és eszembe jutott, hogy ez is akkor ment, amikor kisgyerek voltam. Nagyon nagy szám, és a klip is vicces. :D

Bloodhound Gang - The Bad Touch

xat1GVnl8-k

YzaaA
2011-06-28, 10:47
na jóóó akkor ha már mindenki megosztja kedvenc számát akkor én is:D
nekem most ez a favourit<3:jumper::jumper:
iRSO41Kj1TU
na és akkor még 1 et hogy ne legyen ojan üres a hely:D:3
adGVpCsf9N4
na és egy house szám amire nagyon rákattantam<3:jumper::jumper::jumper:
LCH1AsUydSc

namivanmar
2011-06-29, 18:14
071zl19_H0Q&
Küldeném mindenkinek, mert ilyet úgysem hallgattok :D
(szerintem ezután sem fogtok)

Bexika
2011-06-29, 21:29
071zl19_H0Q&
Küldeném mindenkinek, mert ilyet úgysem hallgattok :D
(szerintem ezután sem fogtok)

csak hiszed, hogy nem hallgatunk :D

namivanmar
2011-06-29, 22:08
csak hiszed, hogy nem hallgatunk :D

azt ne mond, hogy szereted a toy dolls-t :D

Bexika
2011-06-30, 10:54
azt ne mond, hogy szereted a toy dolls-t :D

Hát nem a kedvenc zenekarom, de szoktam hallgatni ;) :D

horus
2011-07-01, 20:45
YZ4Q7dg3WGo
:D :D Nagyon nagy ;)

horus
2011-07-06, 22:46
Imádom ezeket a mókusokat!!!! :D :D
93w4GbbrHfI

Ting
2011-07-06, 22:48
Ugye tudod, hogy ezt egy rajongó csinálta? :D Annyi az egész, hogy berakja valamilyen zeneprogramba, mint az ACID, vagy a Cool Edit Pro, és megcsinálja úgy, hogy olyan legyen mint a Mókusok.

horus
2011-07-06, 22:51
Ugye tudod, hogy ezt egy rajongó csinálta? :D Annyi az egész, hogy berakja valamilyen zeneprogramba, mint az ACID, vagy a Cool Edit Pro, és megcsinálja úgy, hogy olyan legyen mint a Mókusok.

O__o Nem tudtam... viszont eme tény tudatában már nem is olyan jó!XDDDD

Petya a Lara Fan
2011-07-06, 23:57
Jáj neeee, ilyet csináltak Kati dalából is... :angry: :D
Ja, amúgy egyszerű hangváltoztatás az egész, programmal. :D

Kacsa
2011-07-07, 10:42
Jáj neeee, ilyet csináltak Kati dalából is... :angry: :D

én sem szeretem ezkeket, szerintem is tök komolytalan:o meg tényleg annyi az egész, hogy megnyitja a fájlt egy zeneszerkesztőben, feljebb viszi a hangmagasságot, és rákattint a START-ra. ennyi.:o

tom croft
2011-07-09, 17:13
jajj nem bírom megunni *-*
MnqrlQ3uOXk

Robbie
2011-07-09, 19:08
jajj nem bírom megunni *-*
MnqrlQ3uOXk
LOL azt olvastam hogy LMFAO (ft Natla Kills) - Champagne Showers

Ting
2011-07-10, 21:35
Natla öl. :vlol:

YzaaA
2011-07-15, 11:50
Ezt a számot imádom annyira jóóó!!!!<3:jumper::jumper::jumper:
p4kVWCSzfK4
s ez mindigis Favorit marad!!!!!:jumper::jumper::jumper::hug:
EPo5wWmKEaI

Robbie
2011-07-18, 17:03
Ááááh nagy zsír szám és a klip is gyönyörű :D
xCF3D3uxSr4

horus
2011-07-18, 17:16
Imádom Hient ő volt a kedvencem, az összes Mega*os közül őt szeretem a lejobban....

És itt van a Bruno Mars - The Lazy Song klipp vicces, a szám meg imádnivaló :D
fLexgOxsZu0

Caroline
2011-07-18, 21:21
http://www.youtube.com/watch?v=ZSM3w1v-A_Y

YzaaA
2011-07-19, 09:35
:jumper::jumper::jumper::jumper::jumper:
I8bkLbCrT-Y

horus
2011-07-20, 18:12
Tegnap jött ki Rebecca Black új klippje!XD
2OxWD85Ngz4

Robbie
2011-07-20, 18:35
Tegnap jött ki Rebecca Black új klippje!XD
2OxWD85Ngz4

JAAAAAJ annyira lehet hallani hogy gépesített a hangja nem is ilyen XD

Hanna
2011-07-20, 22:00
Én erre vagyok rá kattanva:D
Katt (http://vlog.xuite.net/play/SWNjQm5kLTI1MzI1MzcuZmx2)

Kész meghalt mki a zenei ízlésemtől:D

Ting
2011-07-20, 22:09
Ez lenni nágyon nágyon beteg, kici kínáji Ting megmondjá néked.

Hanna
2011-07-20, 22:14
ez lenni nágyon nágyon beteg, kici kínáji ting megmondjá néked.
不不 ....:d

Ting
2011-07-20, 22:22
Hála csodálatos webforditas.hu-t alkalmazó technikáimnak, megtudtam, hogy amit az előbb írtál az az, hogy: nem. Nem igaz? :)

Hanna
2011-07-20, 22:23
Hála csodálatos webforditas.hu-t alkalmazó technikáimnak, megtudtam, hogy amit az előbb írtál az az, hogy: nem. Nem igaz? :)
nyertél :)

YzaaA
2011-07-21, 10:45
Ez lenni nágyon nágyon beteg, kici kínáji Ting megmondjá néked.

XDDDD:vlol::vlol::vlol::vlol:

horus
2011-07-21, 15:56
Awwww
Kiszivárgott a Britney Spears Gimmie More alternativ klippje ^^
ob50Y2DOY8s

YzaaA
2011-07-21, 17:39
^^:jumper::jumper:
ez a száma réggeben is meg volt nem??
fhuu hát szöke hajjal jobban néz ki!!:D:rolleyes:

horus
2011-07-21, 18:07
^^:jumper::jumper:
ez a száma réggeben is meg volt nem??
fhuu hát szöke hajjal jobban néz ki!!:D:rolleyes:
de megvolt :D
nekem barna hajjal tetszik a legjobban :D
amúgy itt parókája volt :D

YzaaA
2011-07-21, 20:36
de megvolt :D
nekem barna hajjal tetszik a legjobban :D
amúgy itt parókája volt :D

hjaa jóvan akkor!!:D:p

horus
2011-07-21, 23:46
Áhh de jó ez a szám már olyan régóta kerestem :jumper:
KY_tWcAXEQ8

YzaaA
2011-07-22, 19:32
imádom ezt a csajt ojan jó számai vannak^^
edP0L6LQzZE

Hanna
2011-07-22, 19:39
imádom ezt a csajt ojan jó számai vannak^^
edP0L6LQzZE
Tegnap tvbe hallottam hogy ez a tyúk magyar :D Rokonai itt élnek:D Jó szám ez!

YzaaA
2011-07-22, 19:41
hjéé hát ez magyar???XDD
tényleg nem tudtam!!:p
DzF3maBhldg:jumper::jumper::jumper::jumper:

horus
2011-07-23, 09:09
imádom ezt a csajt ojan jó számai vannak^^

Télleg jók a számai, de egyébként egy kis ****nyaló...

tom croft
2011-07-23, 13:12
Hogy én ezért régen hogy oda voltam :D :D :D :D :D bár még most is szeretem :D :D :D
xBg5PJE_Qs8

Petya a Lara Fan
2011-07-23, 13:19
Jaj... ezt mindennek nevezném, csak zenének nem. :D Már ha nem haragszol. :D (Ízlés kérdése persze :) )

tom croft
2011-07-23, 13:20
Jaj... ezt mindennek nevezném, csak zenének nem. :D Már ha nem haragszol. :D (Ízlés kérdése persze :) )

nekem tetszik az a lényeg ;) :D :D :D :D

Petya a Lara Fan
2011-07-23, 13:54
nekem tetszik az a lényeg ;) :D :D :D :D

Ja. ;) :) (tíz)

horus
2011-07-23, 18:52
Hogy én ezért régen hogy oda voltam :D :D :D :D :D bár még most is szeretem :D :D :D
xBg5PJE_Qs8

:thumb::thumb::thumb::thumb:

Imádom Bárányt :jumper:
OXemUuvwSNU

YzaaA
2011-07-24, 18:23
öt én ish!!!:jumper::jumper:
hjaj mennyi jó számot szedtem le a netröl^^
majd megosztom veletek is:)

Robbie
2011-07-26, 00:12
Rákattantam a régi Disney slágerekre :D IMÁDOM gyermekkorom :D:D
jb-fLiL8GEw iy9p5gahF5E fHEmSQ8BMQg 0kU0kQA8Vmk QLEVyx41hYs6zB66P2QlDY
És még annyi meg annyi videót küldenék de úgy gondolom már ez is SOKK, sajnálom hogy a Disney már csak Hannah montanákat, verdákat,HSMet nyom magából amikor ilyeneket kellene!!:(:(

horus
2011-07-26, 00:24
jaja régen olyan jó volt, a filmjei is meg a világsztárokból egy csomó Disneys és fantasztikusak a mostani új Disney sztárok förtelmesek :( :(:(

Michele
2011-07-26, 14:20
Jaaaajj, Oroszlánkirály örök időkre első helyen marad nálam! :clown:

horus
2011-07-26, 14:52
Jaaaajj, Oroszlánkirály örök időkre első helyen marad nálam! :clown:

Nálam is! :)

Kacsa
2011-07-26, 14:56
én a Hófehérkét, meg a Kis Hableányt imádtam:D meg a Hamupőkét. hiába, úgy tűnik én inkább a lányos Disney maséket szerettem:vlol:

YzaaA
2011-07-27, 14:43
erre most kattantam rá!!^^:jumper::jumper::jumper:
vUSUsdAFqy4

Hanna
2011-07-27, 16:23
erre most kattantam rá!!^^:jumper::jumper::jumper:
vUSUsdAFqy4

Ez tökjóóó:jumper:

namivanmar
2011-07-27, 20:05
Rákattantam a régi Disney slágerekre :D IMÁDOM gyermekkorom :D:D
jb-fLiL8GEw iy9p5gahF5E fHEmSQ8BMQg 0kU0kQA8Vmk QLEVyx41hYs6zB66P2QlDY
És még annyi meg annyi videót küldenék de úgy gondolom már ez is SOKK, sajnálom hogy a Disney már csak Hannah montanákat, verdákat,HSMet nyom magából amikor ilyeneket kellene!!:(:(

nekem az Aladdin volt meg audiokazettán szanaszéthallgattam. tudtam az egészet azt hiszem. le is kéne tölteni a mesét. jopofa az :)

YzaaA
2011-07-27, 21:26
ez rohadt jó szám lett meg a klippje is nagyon faxásh!!:D
2fRYDgndw8U
Get back BSAAXDD

Petya a Lara Fan
2011-07-27, 22:33
ez rohadt jó szám lett meg a klippje is nagyon faxásh!!:D
2fRYDgndw8U
Get back BSAAXDD

Jaja, nekem is tetszik :)

horus
2011-07-31, 23:46
papparapapp :D
DZBUpoO4TKI

Caroline
2011-08-01, 19:34
http://www.youtube.com/watch?v=fHd3RhSxsKY

Robbie
2011-08-04, 18:27
4xwXOj55nIY:joy::joy:
(A beágyazás kérésre letiltva
Megtekintés a YouTube-on) FFFUUUUUUUUUUU

tom croft
2011-08-04, 20:27
ez rohadt jó szám lett meg a klippje is nagyon faxásh!!:D
2fRYDgndw8U
Get back BSAAXDD
hát egyenlőre elmegy majd ha meghalgatom még 6x akkor biztos tetszeni fog :D


papparapapp :D
DZBUpoO4TKI
úúúúúúúúúú ez nagyon nagy zene :D:jumper:

horus
2011-08-04, 22:15
4xwXOj55nIY:joy::joy:
(A beágyazás kérésre letiltva
Megtekintés a YouTube-on) FFFUUUUUUUUUUU

Ez jobb lenne az eredetinel is ha nem orditoznanak benne...

Michele
2011-08-05, 14:03
http://www.mtv.com/news/articles/1668437/evanescence-what-you-want-live-premiere.jhtml
:angry: Aaaajjj, én már nem bírok várnííííí!! :angry:

Petya a Lara Fan
2011-08-05, 15:14
Én se, persze Én az új Kati dal miatt. :D Ebben a hónapban jön, vélhetően a hónap végén. Ahhh, de várom már. :D

Kacsa
2011-08-05, 15:59
Én se, persze Én az új Kati dal miatt. :D Ebben a hónapban jön, vélhetően a hónap végén. Ahhh, de várom már. :D

Augusztus végén jön?
Pfff, annak a dalnak az lesz a címe, hogy: Iskola, miért jössz?:clown:

Ting
2011-08-05, 22:17
:vlol: Jó lenne, de ilyen ötletből számot csak Fluor Tomi meg VV Zsófika képes csinálni sajnos, mivel köztudott, hogy nekik nem megy ez az egész zenélés. (na jó, elismerem, Fluornak régen nagyon jól ment, én szeretem a régi számait, csak a mostaniakkal van bajom)

horus
2011-08-06, 01:22
jah filigranként sokkal jobb zenei voltak..

Petya a Lara Fan
2011-08-06, 01:33
Augusztus végén jön?
Pfff, annak a dalnak az lesz a címe, hogy: Iskola, miért jössz?:clown:

Hahaha. Nem, nem az lesz a címe. :) :D

tom croft
2011-08-08, 10:28
She's a dirty dirty dancer... :D
vHJAUuicC0Q&feature=related

Michele
2011-08-08, 20:18
http://www.mtv.com/news/articles/1668437/evanescence-what-you-want-live-premiere.jhtml
:angry: Aaaajjj, én már nem bírok várnííííí!! :angry:

Vééégre! Imádom, imádom, imádom, imádom, imádom, imádom, imádom!!! :jumper:

Petya a Lara Fan
2011-08-08, 22:35
Vééégre! Imádom, imádom, imádom, imádom, imádom, imádom, imádom!!! :jumper:

Megjelent? :D

namivanmar
2011-08-20, 20:49
FUr7Wd8CMjk

stílus vagy blink kedvelőknek ajánlom az egész album letöltését. én nagyon élvezem

Robbie
2011-08-23, 15:39
VLM2hw-aGa4
"Benne van" Alekosz,vv Éva,Fluor,voksán virág,X-****ok,Szíj Melinda,Bakács Tibor XDXD

Kacsa
2011-08-23, 16:34
VLM2hw-aGa4
"Benne van" Alekosz,vv Éva,Fluor,voksán virág,X-****ok,Szíj Melinda,Bakács Tibor XDXD

egyszóval a magyar média :vlol:

horus
2011-08-23, 19:13
Imadom ezt a szamot <33333 :D
EgT_us6AsDg

YzaaA
2011-08-23, 20:01
én ezt a számot imádom most^^
TLxGfGAReGY

tom croft
2011-08-24, 11:35
p4kVWCSzfK4&ob=av2e:jumper::jumper::jumper::jumper: am gyűlölöm niki minaj-t-.-

Petya a Lara Fan
2011-08-24, 16:05
p4kVWCSzfK4&ob=av2e:jumper::jumper::jumper::jumper: am gyűlölöm niki minaj-t-.-

amúgy Én is. :D Olyan irritáló feje van hogy nemigaz. (nemi-gáz)

Caroline
2011-08-25, 20:26
amúgy Én is. :D Olyan irritáló feje van hogy nemigaz. (nemi-gáz)

Én se csípem a csajt betépett barbibaba mű fejű...

YzaaA
2011-08-25, 20:33
a stílusát nem bírom de a hangja tök jó^^:D

Petya a Lara Fan
2011-08-25, 21:24
Én se csípem a csajt betépett barbibaba mű fejű...

Na ezt nem tudtam megfogalmazni, igen, tipikusan olyan. :D

Bexika
2011-08-25, 21:33
http://www.youtube.com/watch?v=cdc6q-QUFkE&feature=player_embedded#!

Jó a szám, jó a szöveg :thumb: (legalábbis nekem :D)

Kacsa
2011-08-25, 21:35
http://www.youtube.com/watch?v=cdc6q-QUFkE&feature=player_embedded#!

Jó a szám, jó a szöveg :thumb: (legalábbis nekem :D)

nekem megvan a Funhouse... de úgy tűnik, nem a Delux kiadása ^^"

Bexika
2011-08-25, 21:39
aha én is nem rég találtam rá erre a számra, nekem se a Delux van meg...

YzaaA
2011-08-25, 22:11
wáááááá kaptam egy írtó jó számot^^:D:jumper::jumper::jumper::jumper:
HpyZEzrDf4c&ob

horus
2011-08-25, 22:19
Ezt a Sabit Britney fedezte fel, es van egy duettjuk is..

Ez annyira jo szam :
ocDlOD1Hw9k

YzaaA
2011-08-26, 10:12
GnBYdUXi3Eg
^^
imádom ezt a számot:jumper::jumper::jumper:

CrashHungarian98
2011-08-26, 11:03
GnBYdUXi3Eg
^^
imádom ezt a számot:jumper::jumper::jumper:

jah jah ez jó ;)

Petya a Lara Fan
2011-08-26, 17:21
Egy kis frissítő nyári dallam erre a nagy hőségre: ;)
lZKZi_pyvPA

YzaaA
2011-08-28, 20:28
nagyon jó szám^^:hug:
IgLcQmlN2Xg

Hanna
2011-08-30, 20:49
Tegnap találtam mikor hihetetlenül nagy vita fojt a zenék terén XDDDDDDDDDD
KATT (http://www.youtube.com/watch?v=kPUaKcuU0Zc)
Elég fos a hangja de torzítva jó a szám:D

Ting
2011-08-30, 23:00
Erről BaCuurk fantasztikus TR paródiája jut eszembe (azóta sajnos feltörték az oldalát, úgyhogy nem lehet már megnézni a videót :(), ott Natla énekelte ezt a számot, és megfertőzte Zip gépét vele. :D

horus
2011-08-31, 00:45
Fantasztikus szam lett a The Edge of Glory, a Born This Way album nagyon jo lett, ezzel a szammal promoztak a 2011es MTV VMA-t es nagyon megtetszett, pedig gagat sose szerettem, viszont most meghallgattam tobb szamjat is es tetszik a Poker Face, a telephone, a born this way, judas, you and i, bloody mary:)
QeWBS0JBNzQ

Michele
2011-08-31, 10:38
Gaga új albumát én is "megszereztem" :D amint kijött. Van rajta vagy 18 szám, ebből olyan 4 ha igazán jó lett. xD De hát ízlések és bla-bla-bla.
Csak azt nem értem, miért nem a jobb számokból csinálnak klippeket. Ha a jobbakat is hallani akarod, vedd meg az albumot...? :rolleyes: (Ez nem csak nála van így.)

Kacsa
2011-08-31, 12:35
Poker Face, a telephone, a born this way, judas, you and i, bloody mary:)
QeWBS0JBNzQ

nekem a felsorolásod közül csak a You and I nem tetszik :Dén azért bírom Gagát, de nem nagyon :P a stílusa "kicsit" botrányos, de pont azért jó xD

Petya a Lara Fan
2011-08-31, 12:42
A nyár utolsó napjára:
wW16mXiSP-s

horus
2011-08-31, 13:51
Fantasztikus mix lett, fan munka de nagyon jo....
Vmi-noIA8js

YzaaA
2011-08-31, 14:20
http://official.fm/tracks/281687
Imádom ezt a mix-et!!!!^^
by DJ DewiL!!!:D
nagyon nagy!!:clown:

dzsemfix
2011-09-04, 16:50
Az én kedvencem a caro emerald. Ismeri valaki?

YzaaA
2011-09-04, 19:17
nem de ha adsz egy linket akkor esetleg meglesném^^

Petya a Lara Fan
2011-09-07, 17:01
Kati új dala (Ami ugyan olyan sláger lesz) péntkeeeen! <3
Eljött a várva várt nap! Az új dal részletei csütörtökön, a dal teljes bemutatása pénteken! (http://wolfkatirajongok.wordpress.com/2011/09/07/eljott-a-varva-vart-nap-az-uj-dal-reszletei-csutortokon-a-dal-teljes-bemutatasa-penteken/)
(Új közös oldalunk is van egy másik Kati rajongó lánnyal, ott (http://katiwolf.gportal.hu/) is itt van a cikkünk)

YzaaA
2011-09-08, 20:17
mpG0ax0uAdo
nagyon naagy!!!!!:jumper::jumper::hug:

Petya a Lara Fan
2011-09-09, 22:16
Kati új dala!!! Wolf Kati - Vár a holnap
Én nem fűzök hozzá különösebbet, úgy is tudjátok, hogy imádom, hallgassátok meg Ti is! :)

loy6s3tNfcA

horus
2011-09-09, 23:31
Kati új dala!!! Wolf Kati - Vár a holnap
Én nem fűzök hozzá különösebbet, úgy is tudjátok, hogy imádom, hallgassátok meg Ti is! :)

loy6s3tNfcA

legjobb magyar enekesno
szeretem katust a szerelem miert mulsz a kedvenc dalaim kozott van

tom croft
2011-09-10, 11:25
IgLcQmlN2Xg&feature=player_embedded
Nana nananana nana-na-eh (4x)
Ah, yes, Miss Lopez

Lil Wayne:
Hi, I’m Tune, the man on the moon
I live on the beach, get the sand out ya shoes
And all of that changed since I met you
So we can leave that old shit in the restroom
Young Money!

Jennifer Lopez:
You got me and I could not defend it
I tried but I had to surrender
Your style got me under the spellbound
Let me no other choice but to get down

It’s too late (it’s too late) (4x)
You got it (you got it) (4x)

Chorus (Jennifer Lopez & Lil Wayne):
When I look into your eyes, it’s over
You got me hooked with your love controller
I’m trippin’ and I could not get over
I feel lucky like a four leaf clover

I’m into you, I’m into you, I’m into you, yeah (2x)
Nana nananana nana-na-eh (4x)

Jennifer Lopez:
Listen, now I’m strong baby I bring the fire on
Sharp shooter you can call me the zion
I’m not the one easy to get to
But all that changed, baby when I met you

It’s too late (it’s too late) (4x)
You got it (you got it) (4x)

Chorus. (1x)
I’m into you, I’m into you, I’m into you, yeah (2x)

Lil Wayne:
Okay, now I’m into you, like you never knew
I’m falling for ya baby, I need a parachute
Pussy so wet, I need a wet suit
You’re way too fly, I could be your jet fuel
Now tell me what you like, I like what you tell me
And if you understand me, then you can overwhelm me
It’s too late, it’s too late
Every finish line is the beginning of a new race, haaa

Move your body, move your body, dance for your papi
Rock your body, rock your body, dance for your papi

Chorus. (1x)
I’m into you, I’m into you, I’m into you, yeah (2x)
Nana nananana nana-na-eh (4x)
I’m into you, I’m into you, I’m into you, yeah (2x)


Petya a Lara Fan
2011-09-10, 13:10
legjobb magyar enekesno
szeretem katust a szerelem miert mulsz a kedvenc dalaim kozott van

:hug: Jár Neked egy ölelés ezért. (Nem vagyok meleg!!) :D

horus
2011-09-10, 14:39
n7LRNmFA8Mc

Hanna
2011-09-10, 16:32
ye8a7GDoGSs
:D

YzaaA
2011-09-10, 19:45
én is nagyon szeretem ez a száma eszméletlen jó lett!!:D
tök komolyan mondom!!:D

Hanna
2011-09-10, 20:34
Jah tökjó O.O Rám jött a balkáni zene mánia.:eek:
ofzdAtee0X0
Imádom Cvetelinát :D

Michele
2011-09-12, 20:32
*sikííííííííííííííííííít*
Végre lehullt a lepel az Ev What You Want klippjéről. :jumper: Bár ezt elvileg még nem kéne mindenkinek látnia... De kit érdekel, ugye!? :D
Egyelőre ezt tudom mutatni:
http://www.youtube.com/watch?v=IOP5shEs65o&feature=player_embedded
Azért azt megmosolyogtam, mikor beballagtak a vízbe. Bár el tudok hozzá képzelni jelentést. :D

Fúúhh, nézzétek el ezt nekem, nagy rajongó vagyok. :D És azért ez az 5 évnyi szünet csööööppet sok volt. :clown:

tombraidermaster1996
2011-09-13, 17:06
Valaki szereti Selena Gomez zenéit rajtam kívül?

horus
2011-09-13, 17:46
Valaki szereti Selena Gomez zenéit rajtam kívül?

Love u like a luv songot szeretem :D

YzaaA
2011-09-13, 18:06
én is.....:D
eddig csak ez tetszett töle de a csajt már nem annyira lájkolom>.<

tombraidermaster1996
2011-09-13, 18:33
Nekem megvan mind a 3 albumja, és mindegyik számát imádom, de a love you like a love song a legjobb.

Bexika
2011-09-13, 19:49
én is a I love you like a love song-ot szeretem. xD ez az egyetlen xDD

Cindy
2011-09-14, 16:05
Én a Year Without a Rain-t szeretem a legjobban..

horus
2011-09-15, 14:15
Mar csak 2 heeet!!!! Mar allig varom hogy lathassam a Budapesti koncerten:jumper::jumper::jumper::jumper: Uristen eloben fogom latni, abbol a levegobol fogok szippanti amibol Ő!!!! :jumper::jumper::jumper::jumper::jumper:
U6Om_vuHQHQ&

Petya a Lara Fan
2011-09-15, 14:19
Mar csak 2 heeet!!!! Mar allig varom hogy lathassam a Budapesti koncerten:jumper::jumper::jumper::jumper: Uristen eloben fogom latni, abbol a levegobol fogok szippanti amibol Ő!!!! :jumper::jumper::jumper::jumper::jumper:
U6Om_vuHQHQ&

:D Ennek örülök! ;)

Kacsa
2011-09-15, 15:00
Uristen eloben fogom latni, abbol a levegobol fogok szippanti amibol Ő!!!! :jumper::jumper::jumper::jumper::jumper:
U6Om_vuHQHQ&

igen, ez így szokott lenni :) majd biztos super-excited leszel, hogy élőben látod, ahogy csak neked éneköl :Dcsak azért nem fura, hoyg egy ember így istenítenek, hogy megtisztel téged az, ha egy levegőt szívsz vele? :D de hét én hülye mit is beszélek, ő a Végzet Asszonya.:)

Cindy
2011-09-15, 15:04
Mar csak 2 heeet!!!! Mar allig varom hogy lathassam a Budapesti koncerten:jumper::jumper::jumper::jumper: Uristen eloben fogom latni, abbol a levegobol fogok szippanti amibol Ő!!!! :jumper::jumper::jumper::jumper::jumper:
U6Om_vuHQHQ&

Remélem nem fog playbackelni.

Kacsa
2011-09-15, 15:05
Remélem nem fog playbackelni.

Britney? :D nem vagyok képben, de csinált már olyat? :)

Cindy
2011-09-15, 15:06
Ehhe..
Szinte mindig... :(

horus
2011-09-15, 15:13
kacsa en mar most is super-excited vagyok ha csak bele gondolok hogy ott lessz velem egy arenaban xD :P Britney mindig playbackel, sosem enekel eloben meg mikor fiatalabb volt akkor volt hogy rá-rá enekelt a szamra de most vegkepp nem :L
De lattam egy-ket turne vidit ahol raenekelt, de borzaszto eloben ugyhogy csak playbackeljen :D Nem-nem nincs rossz hangja de ahogy ott ugra-bugral, tancol meg minden nem lex olyan jo, de a legtobb sztar ezzel igy van eloben fortelmesek :P

Cindy
2011-09-15, 15:19
De azért...
Kifizetni több ezreket azért hogy nézzük hogy tátog valakinek a szája..
Meg nézni hogy ugra bugrál össze vissza... Értelme nem sok van...

horus
2011-09-15, 15:25
De azért...
Kifizetni több ezreket azért hogy nézzük hogy tátog valakinek a szája..
Meg nézni hogy ugra bugrál össze vissza... Értelme nem sok van...
Britney-jelenseg (BS koncert) nagyon latvanyos :P Meg nekem nem tetszik ha raenekel borzaszto ugy, csak a lassu szamoknal jo ha raenekel, ahol nem tancol viszont neki nincsenek lassu szamjai xD (csak nagyon keves)

Petya a Lara Fan
2011-09-15, 15:56
De azért...
Kifizetni több ezreket azért hogy nézzük hogy tátog valakinek a szája..
Meg nézni hogy ugra bugrál össze vissza... Értelme nem sok van...

PLAYBACKEL????? Ejnye.... :(

Michele
2011-09-15, 16:27
Hogy szerettem a régi számait...! Ááh, de rég is volt. :D

Kacsa
2011-09-15, 16:42
Hogy szerettem a régi számait...! Ááh, de rég is volt. :D

UPPPSZ ÁJ DID IT ÖGEEN!!!:clown:

Hanna
2011-09-15, 19:41
Andrea :D
eMT0rHM6yas

horus
2011-09-15, 19:41
Hogy szerettem a régi számait...! Ááh, de rég is volt. :D
Nem gondoltam volna hogy te is szereted ^_^

UPPPSZ ÁJ DID IT ÖGEEN!!!:clown:
Aj plejd vid jor hart gad laszt in dö gém!! :D :D

YzaaA
2011-09-15, 20:32
istenem ijenkor hogy tudok irigyelni mindenkit:o
én sajna még soha nem láttam senki híres embert:S
és valoszínüleg soha nem is fogok(még az X faktor koncertre se tudtam elmenni me nem volt pénz:S)
ijenkor gyülölök ebben a városban élni!!:D
de nem akarok politikárol beszélni mert nem is szabad:o
nekem a leghöbb vágyam az hogy valamijen híres embörkinek legyen az akárki csak ne Selena Gomez és Justin Bieber(FúúúJ:D)hanem valaki más nagyon szeretnék me még soha nem voltam koncertem:(

horus
2011-09-15, 20:51
En most akkor is elmegyek rá ha leszakad az eg vagy megindul a fold :D
2 eve mar kezembe volt a jegy de nem jutottam el :(
En lattam mar Rihannat meg Alicia keyst meg David Guettat

Cindy
2011-09-15, 20:55
Én Britney-t( régebben)
Pink-et <3333
Christina Aguilerát
Madonnát
George Michealt.
Magyar sztárok közül meg piszok sokat..xD Legutóbb Wolf Katit láttam^^

YzaaA
2011-09-15, 20:58
:o:o:o:onöveled az irigységi szintemet!!!!!!!:S:D
imádom ezt a számot
sEhy-RXkNo0

horus
2011-09-15, 21:11
Én Britney-t( régebben)
Pink-et <3333
Christina Aguilerát
Madonnát
George Michealt.
Magyar sztárok közül meg piszok sokat..xD Legutóbb Wolf Katit láttam^^

Christinat en is, Madonnat anyam latta :P

Ting
2011-09-16, 12:14
Én eddig egyszer voltam koncerten, az is csak véletlenül történt. Egyik nap voltam a városban, és hallottam valami zenét, mondom biztos fellépés van a Korzó előtt. Odanézek, nem fogjátok elhinni ki volt a fellépő: SP! :vlol: Életem legborzalmasabb 10-20 perce közé tartozik az a koncert. :D

Cindy
2011-09-16, 12:23
Örülök hogy még élsz :)
Annak még a playbackjétől is meglehetne halni.. Mi lenne ha nem playbackelne?xD

Ting
2011-09-16, 13:12
Eljönne a világvége. :)

Kacsa
2011-09-16, 14:56
Pink-et <3333

húú ne tudd meg, régen állandóan Pinket bújtam, hatalmas fan voltam ^^ ma már nem annyira, de még mindig szeretem :)

Odanézek, nem fogjátok elhinni ki volt a fellépő: SP! :vlol: Életem legborzalmasabb 10-20 perce közé tartozik az a koncert. :D

Jézusom Ting, ez nem játék, szerintem nézesd meg magad egy orvossal, akár maradandó károsodást is szerezhettél!

horus
2011-09-16, 15:20
SProl jutt eszembe Fluor volt nem reg itt koncerten jo volt, rengetegen voltunk!!! :P

Bexika
2011-09-16, 16:29
húú én is P!nk fan vagyook :D tök jóóó :D

Öcsí
2011-09-16, 21:10
http://www.youtube.com/watch?v=wVWazHTunSI
Na végre visszatértek :D

namivanmar
2011-09-16, 21:20
én voltam kétszer Offspring koncerten (ausztria) régen nagy rajongó voltam, akkor még punkosabb volt, Bloodhound Gang-en (egyik off. koncert előtt voltak), Sum 41 és Blink 182(olaszország). dehát ezek itt nem menők, azt hiszem :)

Michele
2011-09-16, 21:36
Öcsí: nem mondod? :D

Olvass vissza, ha nem vágod. ;)

Öcsí
2011-09-16, 21:54
Jól van jól van nyugi :D Nem olvasom gyakran ezt a topicot mert általában nem olyan zenék vannak amiket hallgatok,de nagy rajongó vagyok és muszáj volt azonnal megosztanom ( igen tudom h már előbb megjelent) :D

Michele
2011-09-16, 22:22
Nocsak, van bennünk közös is. Ki hitte volna... :p :D

Robbie
2011-09-16, 22:31
Régen én is hallgattam Evanescence-t, de én félek az ilyen "gothoktól" LOL

Öcsí
2011-09-16, 22:39
Nem tudom de én valahogy jobban kedvelem az ilyen embereket :D Vagyis nincs semmi bajom velük,legalább egyediek :D
http://www.youtube.com/watch?v=pZo4bOZf3B4
Ezért a néniért meg különösen oda vagyok :D:P

dzsemfix
2011-09-17, 11:47
Nekem Caro Emerald a kedvencem.
Ez a kedvenc számom:
http://www.youtube.com/watch?v=XPxT7jWE0O4

tom croft
2011-09-17, 12:59
egy kis feldolgozás :D :jumper:
GcBV-xS-ayY&feature=related

horus
2011-09-17, 13:44
egy kis feldolgozás :D :jumper:
GcBV-xS-ayY&feature=related

Like :thumb::thumb::thumb::thumb: Ebbe a toikba nem lehetne tenni egy like gombot ? XD

Cindy
2011-09-17, 15:08
Régen én is hallgattam Evanescence-t, de én félek az ilyen "gothoktól" LOL

Régi számaikat nagyon szerettem.
A mostani nekem nem igazán jön be.. Sweet Sacrifice akkor is a legjobb :3

Petya a Lara Fan
2011-09-18, 13:21
qyqHVBr5h14&NR

Kacsa
2011-09-18, 13:23
qyqHVBr5h14&NR

nekem tőle még mindig a Mr. Saxobeat a kedvenc :D

Petya a Lara Fan
2011-09-20, 14:06
btArFSaqsnY

Meghallgattam, és kva jó. Oda****ós, tetszik. ;) :D

Michele
2011-09-20, 16:40
Már alig várom az albumot! :clown:
Amúgy tök érdekes, hogy pont úgy változtak szerintem, mintha hozzám igazodtak volna. :vlol: Tehát én nem kesergek, hogy kicsit más a hangzás, meg minden, ami interjúkban el lett mondva (és megmagyarázva).
Váááh, nem bírok magammal. :D:D

Kacsa
2011-09-20, 16:58
ez What you Want tényleg jól sikerült :thumb:

Petya a Lara Fan
2011-09-20, 17:41
Váááh, nem bírok magammal. :D:D

Szeretem ezt a Michele -t. :D :hug: A lényeg, hogy jól sikerült, az albumot Én még nem hallottam, de ez a szám 10/10. :)

Michele
2011-09-20, 21:12
Jaj, te-te-te. :hug: :D
Az album majd csak októberben jön. :D Mindjárt itt van. :clown: Próbálom nem várni, mert akkor rohadt lassan telik az idő, de háááát... :nut: :D

Petya a Lara Fan
2011-09-20, 21:55
Jaj, te-te-te. :hug: :D
Az album majd csak októberben jön. :D Mindjárt itt van. :clown: Próbálom nem várni, mert akkor rohadt lassan telik az idő, de háááát... :nut: :D

:D Ja hogy majd akkor jön. :D Értem. Hát mindenképp meg fogom hallgatni, ez a szám elég kedvcsináló volt. :)
Kitartás Michele, a türelem szuper Evanescence lemezt terem. :D

Cindy
2011-09-21, 15:38
Az abluma nagyon jó amúgy...Rossz kislány voltam és nem vártam ki még megjelenik MO-n..:P
Sick és Made of stone nagyon jó szám még:3

Petya a Lara Fan
2011-09-21, 23:54
Az abluma nagyon jó amúgy...Rossz kislány voltam és nem vártam ki még megjelenik MO-n..:P


Ejnyeeee!!!!! :mad: :)

CIJ6vb3b4T0

Scoobykah
2011-09-22, 17:37
Már alig várom az albumot! :clown:
Amúgy tök érdekes, hogy pont úgy változtak szerintem, mintha hozzám igazodtak volna. :vlol: Tehát én nem kesergek, hogy kicsit más a hangzás, meg minden, ami interjúkban el lett mondva (és megmagyarázva).
Váááh, nem bírok magammal. :D:D

megértelek:P:P
én is szeretem evanescencét,és csk azért várom ki mert eddig mindegyik albuma,kislemeze,EP-e megvan eredtiben :)

és ez is meglesz

horus
2011-09-24, 11:00
Ez de jo o.o ilyen mashupot hogy lehet csinalni ?
xrZRI7kb4ks

YzaaA
2011-09-25, 17:49
egy nagyon jó szám:jumper::jumper::hug:
lF9TFzhSYak
meg egy fáratt klippü jo számmXD:vlol:
wyx6JDQCslE

Michele
2011-09-27, 21:53
Az abluma nagyon jó amúgy...Rossz kislány voltam és nem vártam ki még megjelenik MO-n..:P


Nah... :D Nem bírtam tovább... :vlol:

:jumper::jumper::jumper:

Petya a Lara Fan
2011-09-27, 22:11
Nah... :D Nem bírtam tovább... :vlol:

:jumper::jumper::jumper:

Te se? Ejnyeee! :D

horus
2011-09-28, 18:13
Jelenlegi kedvenc nem más mint a frissen már az RC Recordstol kiadott Criminal, klipp hamarosan - már allig várom hogy a ******ot pisztolyokkal a kezeben lássam :jumper: Britney már megerkezett gyerekeivel Pestre... :D Már csak 2 nap :jumper::jumper::jumper::jumper::jumper::jumper::j umper::jumper:
7WvJFe_cRjI

Kacsa
2011-09-28, 20:14
Jelenlegi kedvenc nem más mint a frissen már az RC Recordstol kiadott Criminal, klipp hamarosan - már allig várom hogy a ******ot pisztolyokkal a kezeben lássam :jumper: Britney már megerkezett gyerekeivel Pestre... :D Már csak 2 nap :jumper::jumper::jumper::jumper::jumper::jumper::j umper::jumper:
7WvJFe_cRjI

Már csak két nap, és egy levegőt fogsz szívni Britney-vel! :jumper:

YzaaA
2011-09-30, 18:47
hjaj imádom ezt a számot^^:hug::hug:
T3E9Wjbq44E

Kacsa
2011-09-30, 19:23
na, akkor horus most már a rib@nc koncertjén van? :D

YzaaA
2011-09-30, 19:27
ezekszerint:D
a rib*nc szóért téged meg fog ölni!!XD:jumper:

Kacsa
2011-09-30, 19:33
a rib*nc szóért téged meg fog ölni!!XD:jumper:

a-aaa. Britneyt úgy hívják. Tudod Yza, hallottad már azt, hogy "IT'S BRITNEY BITCH!"

már alig várom hogy a ******ot pisztolyokkal a kezeben lássam

YzaaA
2011-09-30, 19:36
nemm még nem halottam:P
de ez most komoly:D
én azért nem tok 1-ik kedvenc énekesemröl shem ijen dolgokat éngémét ez hidégén hágy:D

namivanmar
2011-09-30, 19:40
nesztek (hiába)
6ctI7Ne7Wyc

horus
2011-10-01, 22:30
6vVXkE2kSQ4
Ahh tegnap fantasztikus volt a r*banc, még most is allig hiszem el ott volt tolem 1-2 meterre , sexy volt, ééés ÉLŐ, azt hittem lekapom a szinpadrol, a show latvanyos volt, nem volt ugyan telthaz de voltunk olyan 10-15 ezren... Hatalmas elmeny volt... mindegyik szam más helyszinre repitett egyszer volt cleopatra, angyal, mazohista... imadtam.... remelem jovore is jon :P

Kacsa
2011-10-02, 09:20
mazohista

Hihihi :vlol:

tom croft
2011-10-08, 08:42
én ezt a számot meghallom és táncolnom kell xD áhh nagyon nagy zeneeeeeeeee nagyon adja :D :D :D :D :D

QlcLQgICCz0
óhh és ez ...:DDDDDDDD
4BJNC2yWw6I

Petya a Lara Fan
2011-10-11, 22:16
D4do2fFv5p8

Ez akkora szám, hogy valami hihetetlen. :) Igen, nosztalgia. (Bár akkor még nem éltem.)

YzaaA
2011-10-19, 18:12
EGYSZERÜEN IMÁDOM EZT A SZÁMOT!!:jumper::jumper:
nvYWl4fg1S8

Kacsa
2011-10-31, 15:39
bIIAnDI-mt4
no comment

Cindy
2011-10-31, 18:10
Kérem vissza ezt a fél percet az életemből...

YzaaA
2011-11-01, 09:56
bIIAnDI-mt4
no comment

Jeszús!!!XDD:vlol:
Amilyen kedvem van most ezen szakatam!!!XD

dzsemfix
2011-11-07, 19:41
Jeszús!!!XDD:vlol:
Amilyen kedvem van most ezen szakatam!!!XD

ez eredetileg jó szám! Én ezt a kettőt szeretem nagyon:
http://www.youtube.com/watch?v=Ym0hZG-zNOk&ob=av2n
http://www.youtube.com/watch?v=huOqr2bXVs8