PDA

Teljes verzió megtekintése : Szia Scoobykah :-)



OBig
2011-02-02, 19:19
Szia Scoobykah :-)

Üdv a körünkben, ezen a nicken is.

YzaaA
2011-02-02, 21:02
Szija Scoobykah:D:D:hug:

OSZRichard
2011-02-03, 15:14
Üdvözletem új

Meli
2011-02-04, 09:33
Hello Scoobykah!!!:) Üdvözöllek a fórumon!:hug:

Scoobykah
2011-02-06, 11:12
sziasztok!:P
am nem vok új,csak más név..:)

YzaaA
2011-02-06, 17:14
nem baj számomra uj vagy:p

OSZRichard
2011-02-07, 10:15
az nem baj sokan nem vagyunk igazi újoncok

Scoobykah
2011-02-08, 12:28
sose baj..:DDD

Scoobykah
2011-07-29, 14:46
Hűűűű de nyami!!!!!!!
Ereklyevadász lettem^^
nemtom mért,de ez most olyan jóérzés....(v csak rámtört az 5perc : OOO )

Ting
2011-07-29, 16:47
Mostmár hivatalosan, és legálisan vadászhatsz az ereklyékre. :D

Kacsa
2011-07-29, 18:45
Mostmár hivatalosan, és legálisan vadászhatsz az ereklyékre. :D

Ting pedig már hivatalosan, legálisan a világ legutolsó felfedezője :D
A Kacsa meg már hivatalosan, legálisan legenda.:clown:

YzaaA
2011-07-29, 18:47
Ting pedig már hivatalosan, legálisan a világ legutolsó felfedezője :D
A Kacsa meg már hivatalosan, legálisan legenda.:clown:

csak a Kacsa???:rolleyes:
horus meg én is azok vagyunk....:rolleyes:

horus
2011-07-29, 19:11
csak a Kacsa???:rolleyes:
horus meg én is azok vagyunk....:rolleyes:

Én egy egyiptomi isten vagyok nem legenda :p

YzaaA
2011-07-29, 19:13
igaz igaz boccsi!!^^:D:o:rolleyes:
a fejed fölé kéne irni^^

Michele
2011-07-29, 19:16
Én egy egyiptomi isten vagyok nem legenda :p

Meg szerény is. :vlol: :D

Kacsa
2011-07-29, 21:10
Meg szerény is. :vlol: :D

ugyanezt akartam mondani:D

Scoobykah
2011-07-29, 21:28
jaaa h eddig nem volt legális..ajjjajjjj...ezekszerint Croft nyomdokaiba lépek...:joy:

Scoobykah
2011-08-05, 18:51
ez jogos:) kár h már nincs ilyen állapotban ahogy én hallottam pár évtized és eltűnik teljesen:( bár ez már off :)

szval.ugye a titanicot baktériumok meg más egyéb élőlény fogyasztja.Nemtudom hogyan,de kiszámolták h kb napi 1kg "vas" tűnik el belőle.többek között ezért sem lehet a roncsot felhozni,mert jelenleg törékenyebb,mint az üveg.meghát ugye a viznyomás.amit Obig írt h a vasajtók...elvileg igen ennek meg kellett vna történnie,h benne reked,de a White Star Line társaság kicsit olyan volt,mint az Eidos az AOD-al.Így a hajóban lévő vízzáró rekeszek az E fedélzetig értek,így cseszhették,mindenképp elsüllyedt vna a Titanic,csak lassabban,és nem kellett vna meghalnia annyi embernek(Charpatia gőzös.Am magyar vonatkozása is van,mert egy magyar orvos vizsgálta a Titanic túlélőit).Csakhogy mint kiderült,(ugye áprilisban jégzajlás van az Atlanti óceánon)a szegecsek nema szabvány szerinti anyagból készültek,így elfagytak a vízben és a jéghegy csak a kegyelemdöfést adta meg,és ezért süllyedt el olyan gyorsan,illetve tört ketté a dilatációs illesztésnél.Hajnal fél kettőkor kezdődött,és Hajnali 2óra öt perckor fejeződött be.Namármost amit beírunk h a gugliba,h titanic roncs,már réges régen nem ugy néz ki mint a találati képeken.kb egy nagy darab vashalom,aminek nyomokban vannak hajó kinézetei.ez ugye nem lenne baj,de (tengeralatjárók nem mind) úgymond itt tankolnak,és a kieresztett használt üzemanyag csak tovább roncsolja a hajót.
pl ami a tatból megmaradt...hát...gyakorlatilag semminek tűnik.De igen apránként eltűnik.és ezért megy a vita,mert a kincsvadászat kegyeletsértési okokból tilos.De ellenérvként meg a Titanic múlását hozzák,és kb 1986 óta huzakodnak rajta.hát igen itt nemtudni melyik a jobb az ész v a szív?

Kacsa
2011-08-05, 19:43
húha Scoobykah te aztán képbe vagy:D
ez tök érdekes volt:)

Michele
2011-08-05, 20:49
Én a feléig bírtam, aztán feladtam. :D Elég szem- és fejfájdító kibogozni, hogy akkor tulajdonképpen mit is akarsz írni. :vlol:

Kacsa
2011-08-05, 20:54
Én a feléig bírtam, aztán feladtam. :D Elég szem- és fejfájdító kibogozni, hogy akkor tulajdonképpen mit is akarsz írni. :vlol:

nekem elsőre ment :D

Scoobykah
2011-08-05, 23:11
húha Scoobykah te aztán képbe vagy:D
ez tök érdekes volt:)
köszi:) engem ez a téma nagyon is érdekel,és sok dolognak utána olvastam

pl a három Titánról hallottatok?vagyis:
Britanic,Titanic,és Olympic

a Britanic először luxushajó(nagyon hasonlít a Titanicra),majd katonai kórházként szolgál s végül egy német torpedó végez vele.
a Titanic.ezt mindenki tudja
Olympic.ennek viszont nagyon érdekes és hosszú története van,de ez a hajó többször is megsérült,de nem süllyedt el.végül kiöregedett,és leszerelték,a belső dolgokat pl székek burkolatok meg ienek eladták.és marha sokat érnek:P
csakhát már nem mindegyik követhető vissza

Scoobykah
2011-08-05, 23:15
Én a feléig bírtam, aztán feladtam. :D Elég szem- és fejfájdító kibogozni, hogy akkor tulajdonképpen mit is akarsz írni. :vlol:

bocsi a dupla hszért,de igy áttekinthetőbb.

ezt a Level Editor- R.M.S Titanic rewiewhez írtam,ha elolvasod az uccsó hszeket,érted h miről van szó:)
de srry ha ennyire tömény volt

wdavid
2011-08-06, 10:28
igen ez tényleg érdekes :D a Titanic engem is nagyon érdekel bár amiket leírtál én csak tv műsorokból tudtam meg nem kerestem utána :) kár hogy az egekig magasztalt hajó (ami nem mellesleg gyönyörű volt) ilyen apró dolgok miatt veszett oda mint a nem megfelelő szegecs használat, és a víz záró rekeszek nem megfelelő magasra építése :P

az elsüllyedés utáni években még talán fel lehetett volna hozni, de akkor nem volt hozzá megfelelő technika, most meg már ha felhozzuk annyi sem marad belőle mint ami odalent "épen" van :(:)

Scoobykah
2011-08-06, 11:50
az elsüllyedés utáni években még talán fel lehetett volna hozni, de akkor nem volt hozzá megfelelő technika, most meg már ha felhozzuk annyi sem marad belőle mint ami odalent "épen" van :(:)

hát jah 1912-ben még nem volt.viszont '86ban megpróbálkoztak a hajótest egy oldalával,részével.szimpla csörlő és lánc meg egy hajó segítségével.a poén az h félúton a lánc nem bírta,és elszakadt.Pedig nagyon is figyelembe vettek mindent,de a víznyomás beleszólt.(így az a darab ottmaradt.
amikor voltam a Titanic kiállításon volt a hajótestből egy darab.kb akkora mint két lcd monitor.)

Kacsa
2011-08-14, 20:51
Vannak dolgok,amiket nem kell megtalálni...

na, ez nagy igazság! :thumb:gondolom neked is eleged van azokból az emberekből, akik mindig mindent tudni akarnak és nem nyugodnak, amíg választ nem kapnak minden kérdésükre vagy megtalálják ami rejtett, azzal az indokkal, hogy "jobb tisztán látni" ? :vlol:
na mindegy :D

YzaaA
2011-08-14, 21:03
hmm....ebben van igazság és ezt hallottam is valahol!!:D
csak másképp:D
a resi4-ben is hallottam
én úgy halottam hogy ''Vannak dolgok, amiket jobb nem tudni....'':D

Kacsa
2011-08-14, 21:11
''Vannak dolgok, amiket jobb nem tudni....'':D

hmmm.... nem ismerős. le tudnád írni angolul, hátha beugrik a lassú agyamba? :D

YzaaA
2011-08-14, 21:24
''There are things on the world that not to now,thats one of them!'':D
így sem rémlik???:D

Kacsa
2011-08-14, 21:30
''There are things on the world that not to now,thats one of them!'':D
így sem rémlik???:D

WWaLxFIVX1s

YzaaA
2011-08-14, 21:35
JiGUU0WwyxE
3:57-nél:rolleyes:

Kacsa
2011-08-14, 22:05
JiGUU0WwyxE
3:57-nél:rolleyes:

húha, tényleg:D

Scoobykah
2011-08-27, 08:36
na, ez nagy igazság! :thumb:gondolom neked is eleged van azokból az emberekből, akik mindig mindent tudni akarnak és nem nyugodnak, amíg választ nem kapnak minden kérdésükre vagy megtalálják ami rejtett, azzal az indokkal, hogy "jobb tisztán látni" ? :vlol:
na mindegy :D

igazságszerint ez nekem emlékeztető,de örök érvényű is.:)

magánéleti problémák miatt...sajnos többet tudtam meg a kelleténél...

Kacsa
2011-08-29, 12:12
a mai világban szerintem nem a melegség a probléma.hanem vannak akik túzásba viszik.tudom,mert elég sok ismerősöm bi vagy meleg...és sorolhatnám.nemez a lényeg.de a mai világban van aki divatból csinálja.még a mi pici hazánkban is.a gond az,h mi nagyon le vagyunk maradva MINDEN téren,(erről még a jóisten se győz meg h nem igy van sajna)és hát nem tűrik meg.lásd melegfelvonulás elleni felvonulás.kéremszépen ez SZÁNALMAS!neked is,nekik (homoszexuális embereknek)ugyanolyan jogotok van az élethez mint egy heteronak.pláne h van mikor egy homi(bocsi a szóért)kivűlállóként jobban lát dolgokat.igen kivülállót mondtam,mivel nekik bizonyos mértékig más az értékrendszere mint átlagos embernek.
és minden tiszteletem a Tiéd,h felvállalod,mert elég sokan "titkos ilonát" játszanak.remélem érted mire gondolok.

srry részben ebbe a topicba tartozik,részben offoltam.: ( ha vki reagál,akk offtopicba vigye,vagy az én topicomba.köszönöm

jól beszélsz, Scoobykah :)

Scoobykah
2011-11-24, 18:47
nem nyitok külön topicot ennek,mert szerintem felesleges.
próbálkozok karácsonyi pálya összehozásával.
egy kültéri,és egy beltéri pálya lesz.azt szeretném,hogy Magyarországon játszódjon,így a külső pálya készítése még várat magára(helyszín miatt.)

a játék címe: Doppelganger's present. de nem végleges,mert lehet hogy Croft kisasszony lesz az áldozat eme förmedvényben:D

nade a kép.a ház direkt ilyen sötét,mert csak a lámpák fognak fényt adni.(egyes termek már 100%-ak)

http://kep.ivpicture.hu/609522.N.jpg

(a korlátok eredetileg sokkal fényesebbek.sajnos ha lejjebb viszem a világításukat,kiesik a képből...így meg világítanak,de ez jobb.asszem)

YzaaA
2011-11-24, 18:50
Nekem nagyon tetszik!!:jumper::jumper::D
A fények szépen látszódnak, és már alig várom, hogy kiprobálhassam^^:D

Scoobykah
2011-11-26, 21:43
köszönöm:)

Stranger
2011-11-26, 22:19
Olyan, mintha karácsony alkalmából direkt ki lenne világítva a korlát. :D

Kacsa
2011-11-27, 10:55
nem értek nagyon a TRLE-hez, de sztem a karácsonyfa helyére rakj egy gyengébb fényforrást :) (vagy van már ott? :vlol:)

Scoobykah
2011-11-27, 11:17
jól látod,hogy erősebb a fényforrás,de több van ott.egy lila,zöld,és sárga.
lévén,hogy karácsonyfa,égőket szimbolizálná,csak ha lejjebb veszem,akkor kizárólag Larán látszik a fény,és az meg hülyén nézne ki.de amint rájövök,hogyan kell villódzó fényt csinálni,akkor egy színű lesz,és jó lesz :D

Scoobykah
2011-12-09, 22:24
új kép:)


http://kep.ivpicture.hu/614853.N.jpg

YzaaA
2011-12-09, 22:45
Nagyon szép, bár 1 kicsit túlnyomóan is sötét van nem??:D

Scoobykah
2011-12-09, 23:03
a képen igen.a játékban nem:)

YzaaA
2011-12-10, 13:49
Már kiprobálnám!!:D

Scoobykah
2013-05-28, 11:30
egy olyan kérdésem lenne,hogy mi történt?? : D
mert most vettem észre,hogy tom is meg rumpakármicsoda is kitiltott státuszt kaptak.(ha az utóbbi tr001,akkor vele kapcsban nincs kérdésem.)

OBig
2013-05-28, 20:30
(ha az utóbbi tr001,akkor vele kapcsban nincs kérdésem.)

Na ezt eltaláltad. :)
A másik meg a haverja. Ugye akkor ezt sem kell indokolni. :)

Scoobykah
2014-02-05, 21:14
Sziasztok!

Köszönöm,hogy fórum tag lehettem.Sajnos arra kellett jutnom,hogy kár feljönnöm ide.
Miért?
-mást nem látok,hogy jönnek emberek,vitákat generálnak (a semmiért)
-telibe van sz.rva az ember.
gondolok itt arra,hogy egy közösségnek csinálok valamit.De egy "hé haver ez jó/nem jó" -t nem kap.
Természetesen tisztában vagyok azzal,hogy mindenkinek van élete,ahogy nekem is.
De úgy,hogy az ember próbál aktív tagja maradni egy közösségnek(mert elvileg azok vagyunk)kár érte.

Már előre látom,hogy "akkor menj máshová","nem kell a negativitásod" és társai kommentek (vagy gondolatok) jelennek meg.
A projektemmel nem állok le,még ha nagyon kevés időm is van foglalkozni vele.Elsőként majd OBig oldalán szeretném megjelentetni.
De ennyi.
Sziasztok.

Sveby
2014-02-06, 19:01
Itt is... Én is írjak búcsú levelet vagy mi? :D

OSZRichard
2014-02-07, 17:12
Ezt rossz volt elolvasni. Igaz, hogy mostanában szürkébb a fórum élete, chat parti is már rég volt. De tényleg ilyen a közösségünk aktivitása, vagy mindenki az arckönyvet bújja inkább:kratz:.

Sveby
2014-02-07, 20:06
Szorri, de én azt sem. Chat-re szerintem OBig-en kívül csak én szoktam felmenni... :)

OBig
2014-02-09, 19:39
Attól, hogy nem reagálnak a beírásodra Scoobykah, még nem azt jelenti, hogy el sem olvassák. Ilyenen nem kéne fennakadnod. Ha ilyenen én fennakadnék, meg Roli is, már rég nem volna trs.hu.
Csak nézz utána, vajon hányszor reagáltak egy-egy pályaleírásomra???
Nagyon kevesen, és nagyon-nagyon ritkán.
No és azt se felejtsük el, hogy amit művelünk, elsősorban magunknak tesszük. :)
Én tuti nem értékelem a még meg nem jelent pályákat. Régen megtettem, és sértődés lett a vége. No mertt szerintem nem az udvarias: hudefsza,huuderemek, elellalelegzetem hozzászólások segítenek előre, hanem a szrez, azsejo, szrtmmaskeppkene beírások.
No ha viszont ennyi elég volt hogy elég legyen, akkor rosszul ismertelek meg, és sajnálom hogy ennyi volt. :) Ennyi.

Scoobykah
2014-02-10, 13:49
Te magad leírtad,mi is a bajom,részben:

"...hudefsza,huuderemek, elellalelegzetem hozzászólások segítenek előre, hanem a szrez, azsejo, szrtmmaskeppkene beírások."
(aki meg nem tudja elviselni a kritikát egy fórumon,az szerintem ne fórumozzon....lsd.Crashakárhány)

lévén,nem vagyok egy pályaszerkesztő zseni és leginkább önerőből(lévén,hogy, angol nyelvet ténylegesen csak most tanulom) és itt ott itteni segítségből fejlődtem.
Amit tükröz is a topicom,azt hiszem.Pont ezaz,hogy kritikát várok,nem pedig megnézem és letojom.Abban is egyetértek,hogy nem kellene nyavalyognom,mert a rewiewekre se sz.rik rá senki...max egykét ember.De ez egy közösség,amit még sokan nem bírnak megérteni.

a másik meg...hol van az a közösség,ami megvolt az előző fórumon?Tisztában vagyok vele,hogy ott is voltak IQ bajnokok(lsd.Barbi),de most mást nem látok,mint hogy,jön valaki vitát generál.
Ettől meg szerintem nem csak nekem megy el a kedvem...
Lehet,hogy te és Roli már meg se lepődtök és tudtok fapofát vágni ehhez,mondván túl kell lépni ezen...de nekem akkor is eléggé zavaró.

Vegyük példának a Resident Evil topicot....közbeszóltál valami videó végigjátszásról.Mondtak bármit is?Nem.Posztoltak még egyet,de egy "bocsi elfelejtettem,vagy mégse tudom vállalni"-t nem írtak oda.Ez pofátlanság,azt hiszem.


Itt is... Én is írjak búcsú levelet vagy mi? :D
Ahogy érzed.

OBig
2014-02-13, 20:09
Hova siettél el a csetről Te? :)