Oldal: 25 / 37 ElsőElső ... 15232425262735 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 241 - 250 (369) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Underworld társalgó

  1. #241
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    A dupla hozzászólás

  2. #242

    Alapbeállítás

    Oké, de én még csak most kezdtem el fórumozni...soha életemben nem fórumoztam ezelőtt Adj egy kis időt kérlek

  3. #243
    Felfedező
    Csatlakozott
    11-08-22
    Üzenetek
    173
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Én se értem, hogy mi olyan rossz a z underworldban. Nekem tetszik. Persze akik játszottak a régi részekkel, azok biztosan máshogy gondolják. De akkor sem rossz játék. Viszont a többiekkel abban egyetértek, hogy nem kell túlságosan kivágott, feszülős ruhákba lennie. Én megmondom őszintén, már az underworldos ruhákat is kicsit túlzásnak tartom. Pl. van az a bőr ruha azt hiszem mexikóban. A cipzárja pont a mellkasáig le van húzva. Persze, ezek még nem olyan nagy dolgok, de ha megnézzük a régi részekben a ruháját, azt látjuk, hogy egy kék pólóban van (semmi kivágással) meg egy rövidnadrágban. Azok a képek pedig nem a játékban vannak. Azokat olyanok csinálták, akiknek ehhez volt kedvük. Például ha megnézzük Indiana Jonsot (hozzá tudom leginkább hasonlítani Larát. Tudom, teljesen más, de akkor is!) Mit szólnának hozzá az emberek, hogyha egy kigyúrt férfi lenne, trikóban, rövidnadrágban?

  4. #244
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Szajuri: Ha elolvastad, (feltételezem) értelmezni is tudod, függetlenül attól, mióta vagy itt. Könnyen betartható szabályok.

    A játék meg bugos, hibás, hiába akar bárki is szemet hunyni felette. És ilyenkor - mint azt sokan gondolhatjátok - nem a klasszikus részekre gondolok, hogy jajj bezzeg azok...! Ezt mindig a másik fél hozza fel/akarja a számba adni. Holott az Undinak önmagában is (szóval bármely játéktól elvonatkoztatva) van elég hibája.
    Hjajj, már megint itt vagyunk. Tudjátok mit? Játszatok vele, nincs megtiltva. Belefáradtam már ebbe.

  5. #245
    Ereklyevadász Öcsí logója
    Csatlakozott
    11-01-27
    Hely
    Szigetvár
    Üzenetek
    341
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    A bugos dolgokkal egyetértek, én is alig találkoztam buggal,mivel nem arra megyek rá,hogy most azért is találok benne bugot stb,stb.... én se akarok bele menni megint mert elegem van ebből a Core vs Crystalból én a tényekre alapozok A ruha meg nem érdekel nem kell szexis ruha,aki akar az csináljon hozzá,de a játékba nem kell.A legjobb ruha a TR1-es és a TR-s konzervatívabbak mint a többi.
    Tomb Raider was a game,
    Tomb Raider is a game,
    Tomb Raider will be the game.

  6. #246
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Ha a Crystal ilyen sexy qvas ruhaba oltoztetne larat akk en rajuk gyujtanam a studiojukat xDDD
    Nekem az alap TRes ruci tetszik a legjobban me az olyan Laras, TRes xDDD meg tetszik meg a TR3 SOuth Pacific meg Neveda ruhak

  7. #247
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha a Crystal ilyen sexy qvas ruhaba oltoztetne larat akk en rajuk gyujtanam a studiojukat xDDD
    te, leszek a bűntársad :P
    Anything could happen
    And it will

  8. #248

    Alapbeállítás

    Oké akkor ne, de mondjuk extra ruhának bedobhatnának némi nem unalmas csak barnát meg nem zöldet, hanem valami extrát, amivel aztán még jópárszor kénye kedvére végigtolja a kedves játékos. Mondjuk feszes trikó, és bő hosszúszárú sok zsebes+láncos terepgatya Ebbe semmi kivetnivaló nincs.
    Mondjuk a TR9-be már trikóba van, abba a bejövősbe :P Hahahah

    ''Nekem az eredeti zold triko, barna kis nadrag tetszik a legjobban az olyan Laras xDDDD
    Amugy nekem meg a legendes estei is tetszett, egyszer olyan ruhat csinalhatnanak ra, hogy tusarku cipo, pink kivagott pupig ero triko sexy felirattal, kis minirifle szoknya es olyan hogy kilatszik a kis pink nagyon vekony tangaja aztan a haja hosszu kivasalva, a korme kifestve... imadnam xDDD ''

    Tessék ezt még Horus mondta. Őt senki nem oltotta le bezzeg. Én meg kimondtam a hasonló véleményem és errefel csak fúúújjj.... na szépek vagytok.
    Nem számít


    Szajuri, figyelj már oda a dupla hozzászólásokra! Nem először szólunk. Ha még akarsz valamit használod a Javít gombot, vagy megvárod, míg reagál valaki, vagy kivársz egy napot. - Michele
    Utoljára módosítva: Michele által : 2011-09-15 16:15

  9. #249

    Alapbeállítás

    Idézet Szajuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudom, hogy mit beszélek és miért. Sok férfinak nincs ízlése viszont nőknek igenis van. Lehet hogy neked mindegy mit veszel fel meg mivan a csajodon, vagy sárosan lucskosan csókolod vagy éppen tisztán. Csak 12éve ismerem a TR-t szóval tudom milyen játék. Másrészt meg hmm de érdekes, hogy Larának nőnek a méretei... Meg Toby nem akart szexszimbólumot csinálni belőle de a média mégis meg tette---ennyit a szex játékról. Meg nézz szét http://tombraiderhub.com
    Jaj bocsánat mester. Tudod értelmezni a nevető fej fogalmát? Segítsek? Szerintem le tudod szűrni hogy amit mondtam azt viccből mondtam.
    Más: Én is nagyon rég óta ismerem a játékot, tisztában vagyok Én a dolgokkal, Nekem ugyanúgy nem kell mit magyaráznod, mint a többi itt fórumozó, hozzáértő TR játékosoknak.

    Michele nővérrel egyetértek.
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  10. #250
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Szajuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ''Nekem az eredeti zold triko, barna kis nadrag tetszik a legjobban az olyan Laras xDDDD
    Amugy nekem meg a legendes estei is tetszett, egyszer olyan ruhat csinalhatnanak ra, hogy tusarku cipo, pink kivagott pupig ero triko sexy felirattal, kis minirifle szoknya es olyan hogy kilatszik a kis pink nagyon vekony tangaja aztan a haja hosszu kivasalva, a korme kifestve... imadnam xDDD ''

    Tessék ezt még Horus mondta. Őt senki nem oltotta le bezzeg. Én meg kimondtam a hasonló véleményem és errefel csak fúúújjj.... na szépek vagytok.
    Nem számít
    De ezt ironikusan ertelmezd, me ez a Legedn ruha kigunyolasa volt mert ott is fuj az elejen

Oldal: 25 / 37 ElsőElső ... 15232425262735 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •