Parallel Universe (Universo Parallelo)

Készítő: Franky

A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT


Történet:

Lara, az apja naplójában lévő feljegyzéseknek köszönhetően felfedezi a Csillagkapu, csillagászati koordinátáit. Így Franky barátjával egy kis kiruccanásra mennek egy párhuzamos univerzumba, amely nagyon ismerősnek tűnik előttük, nagyon hasonlít a Földre.

A jegyzetek egyébként arról beszélnek, hogy ott létezik egy Seknem nevű ősi város, és a lakói most a földönkívüliek rabszolgái, akik elfoglalták a bolygót.

Hát persze hogy Lara ezt nem hagyja annyiban. Meg akarja tudni, hogy mi történik ott, a világegyetem azon részében. Franky barátja, és a helikoptere segítségével elkezdi ott a kalandjait, csapdákon, rejtvényeken halad keresztül. Vajon sikerül neki átjutni ezeken a próbákon? Hát rajtad áll, tudd meg, …………..

Vélemény:

Furcsa, nagyon furcsa, ám mégis érdekes, különleges egy pálya. A csillagkapun érkezünk egy másik dimenzióba, egy helikopterrel együtt. Ott kalandozunk UFO-k, és idegen lények között, de tulajdonképpen üres kézzel távozunk ismét egy csillagkapun. Lehet, hogy nem találtuk meg, amit kerestünk? Érdekes motor is van a pályán, egyszóval egy fantasztikus kalandra hív benneteket ez a pálya. egy hibát elkövettem. Kihagytam vlahol egy secretet. Ha megtaláljátok, írjatok.