Eredmény: 1 - 4 (4) összesen

Téma: Protected by the Dead

  1. #1
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás Protected by the Dead


    Néhányan már játszhattatok vele a 2012-es TR találkozón, most újra nekiestem, rengeteget javítottam rajta. Az első pálya már tulajdonképpen készen is áll, egy-két apróbb hibát kell csak kijavítani. Ezen kívül egy pályát tervezek még (abba egyelőre nem kezdtem bele).

    Az eredeti pálya egy kb. 15-20 perces kaland volt, amivel a One Room Competition nevű versenyen sikerült elcsípni az első helyet: http://treditor.hu/trle/treditor/11/...y_the_dead.htm
    A lényeg az volt, hogy egyetlen pályaszerkesztős "szobából" kellett kihozni a lehető legtöbbet. Egyetlen szobát használhattunk, amiben a játékmenet zajlik, egyet pedig tetszés szerint, a látvány javítására (de játékmenetet nem tartalmazhatott a második szoba), így rendesen be kellett osztani, milyen tárgyat hova pakol az ember, stb. Miután a verseny lezajlott, sok bátorító kommentet, véleményt kaptam, hogy érdemes lenne kibővíteni a pályát, és egy teljes kalanddá ki lehetne egészíteni. Úgyhogy nekiálltam, és hosszú szünetekkel ugyan, de még mindig dolgozom rajta.



    Utoljára módosítva: Matie által : 2018-01-06 12:44

  2. #2
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Az előzetest ide még nem raktam be, úgyhogy pótolom


  3. #3

    Alapbeállítás

    Szenzációs lett, csak gratulálni tudok. Belekezdtem, ennyi kőgolyót még nem láttam egyben. Egyedi a stílusod, meg kell hagyni... Még egyszer, nagy gratula!!!!

  4. #4
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Köszönöm szépen, örülök, hogy tetszett!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •