Oldal: 3 / 22 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (220) összesen

Téma: Rise of the Tomb Raider magyarítás (PC)

  1. #21

    Alapbeállítás

    Szia!

    Azt tettem fel, ami a magyaritasok.hu-n van fent...

  2. #22
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet farkasg75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Azt tettem fel, ami a magyaritasok.hu-n van fent...
    Oh, akkor valószínűleg megvan a bibi, ott egy régebbi verzió van fent, ha jól emlékszem. Próbáld meg az oldalunkon lévőt. http://tombraiders.hu/index.php?opti...d=7&Itemid=178

  3. #23

    Alapbeállítás

    Hát próbáld meg inkább azt, amit tőlünk lehet letölteni, az a legújabb verzió: http://tombraiders.hu/index.php?opti...1480&Itemid=13

  4. #24

    Alapbeállítás

    Megtörtént, működik is, köszönettel tartozom! Meg ha valaki kapcsolatban van a magyaritasok.hu csapatával, lehet, hogy informálni kellene őket, hogy a friss verzió legyen náluk is ott, ha már szinte címlapos magyarításról van szó.

  5. #25

    Alapbeállítás

    Hello mindenki! Nekem Steam-es gyári verzám van, de a ti magyarításotokkal nem indul a játék! A net-en található verziók is problémásak, valószínű a gyári frissítsek miatt. Valaki ötletek, hogy jó lesz-e ez valaha, vagy töltsek inkább torrent verzát, hogy élvezni tudjam magyar felirattal a játékot? bandicam 2016-09-03 23-52-28-919.jpg

  6. #26

    Alapbeállítás

    Artytom!
    Ha innen töltötted le a magyarítást, akkor annak jónak kell lennie.
    Töröld teljesen a magyarítást, majd a játékot.
    Töltsd le újra a Rise-t, majd a INNEN a http://tombraiders.hu/news/rottrnews...agyaritas-v-10 magyarítást. Annak jónak kell lennie.

  7. #27

    Alapbeállítás

    Köszi, megpróbálom a játék törlését, bár logikát egyáltalán nem látok benne! A linkelt legfrissebb magyarítással volt ilyen! (Észrevettem a 2016.09.01 módosítást.)

  8. #28
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    A játékot törölni nem feltétlenül szükséges, de van, akinek csak az segített, mert helyre kerültek a fájlok. Miután újraraktad, a magyarítás telepítése előtt a biztonság kedvéért futtass le egy fájlellenőrzést az itt leírtak alapján. (A módosítás igazából még a korábbi v1.01-es júliusi lenne, az oldal frissítése miatt nem az eredeti dátumot írja ki, igyekszünk majd orvosolni.)

  9. #29

    Alapbeállítás

    Igazatok lett, az újratelepítés segített! Nagy köszönet a segítségért! Ha nincs a tipp, magamtól tuti nem állok neki újrarakni! Köszi még egyszer!

  10. #30
    Kezdő
    Csatlakozott
    16-09-16
    Hely
    Andornaktálya
    Üzenetek
    7
    Gamer ID-k

    Steam ID: deanwin9013

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Magyarítás telepítése után, tiszta bug lett az egész játék! Amikor megtalálok egy ereklyét, nem tudok viszalépni a játékba, csak nagyítani, meg forgatni tudom. ALT+F4 segít csak ilyenkor! Ti is találkoztatok ezzel a problémával? Esetleg valami megoldás rá?

Oldal: 3 / 22 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •