Oldal: 13 / 22 ElsőElső ... 31112131415 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (220) összesen

Téma: Rise of the Tomb Raider magyarítás (PC)

  1. #121

    Alapbeállítás

    Ez jó hír, remélem, hogy lesz folytatás...és ha lesz bízom benne, hogy ahhoz is elkészítitek a magyarosítást! :-)

  2. #122

    Alapbeállítás

    Üdv!

    Nem rég szereztem be a Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration bár elsőre nem akart működni a magyarítás valamiért csak a párbeszédek lettek magyarok más minden francia, de pár újra telepítés után megjavult, bár nem tudom mi volt a gond, a lényeg, hogy jó lett a fordítás és szeretném megköszönni azoknak akik ezen a fordításon dolgoztak, remek munkát végeztek egy remek játékon várom a folytatást!
    Utoljára módosítva: Flaco által : 2017-05-27 19:02

  3. #123
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Flaco eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Nem rég szereztem be a Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration bár elsőre nem akart működni a magyarítás valamiért csak a párbeszédek lettek magyarok más minden francia, de pár újra telepítés után megjavult, bár nem tudom mi volt a gond, a lényeg, hogy jó lett a fordítás és szeretném megköszönni azoknak akik ezen a fordításon dolgoztak, remek munkát végeztek egy remek játékon várom a folytatást!
    Szia!

    Nagyon szépen köszönjük a kedves szavaidat, igyekeztünk ismét magas minőséget produkálni. A magyarítás nem tudom miért nem volt jó elsőre, de mostmár szerencsére lényegtelen, úgyhogy jó játékot kívánunk neked!
    És mi is nagyon várjuk már a következő részt, de egyelőre nem tudjuk, hogy mikor fog jönni. Mindenképpen írni fogunk róla, amint több infót osztanak meg velünk!

  4. #124

    Alapbeállítás

    Üdv!

    Megvettem a játékot steam-en. A honositást viszont nem tudom telepiteni mert nem lesz Magyar a játék. Megadom a könyvtárat el is helyezi a fájlokat de hiába állitom franciára nem lesz honositva. Lehetséges, hogy azért mert a játék közben megint új verziószámon fut? A honositás 1.0.753.2 verzió az új pedig 1.0.770.1_64. A választ előre is köszönöm.

  5. #125

    Alapbeállítás

    És a honosítást tőlünk töltötted le, és nem máshonnan? Mert az új az 1,01-es verzió csak nálunk van fent. http://tombraiders.hu/news/rottrnews...agyaritas-v-10

  6. #126

    Alapbeállítás

    A magyaritasok.hu-ról töltöttem le. Nem gondoltam, hogy van belőle frissebb de akkor letöltöm tőletek és kipróbálom azt is.
    A Káosz Papja

  7. #127
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Skandar Graun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A magyaritasok.hu-ról töltöttem le. Nem gondoltam, hogy van belőle frissebb de akkor letöltöm tőletek és kipróbálom azt is.
    Szia!

    Igen, a magyaritasok.hu-n egy régebbi verzió van fent. A miénknek jónak kellene lenni.

  8. #128
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Én kipróbáltam a néhány hete megjelent patch után is, nekem működött, biztos, hogy a régi verzió lesz a ludas. Még mielőtt rátelepíted a magyarítás újabb verzióját, előtte érdemes lefuttatni egy fájlellenőrzést, nehogy összekavarodjanak a dolgok így, hogy egy korábbi verziót már próbáltál felrakni (a Steam kliensen keresztül a könyvtárban jobb klikk a Rise of the Tomb Raiderre, nyisd meg a Tulajdonságok panelt, ott pedig a "Helyi fájlok" fülön a Játékfájlok épségének ellenőrzését kell kiválasztani). Ha ez megvan, mehet fel a friss magyarítás.
    Utoljára módosítva: Matie által : 2017-06-19 14:38

  9. #129

    Alapbeállítás

    Letöltöttem tőletek és ez a változat megy rendesen magyarul. Köszönöm a munkátokat.
    A Káosz Papja

  10. #130

    Alapbeállítás

    Üdv

    Kijött valami vr marhaság a játékhoz a verziószám is változott 880-ra emiatt a honositás nem működik. Lesz újabb verzió a honositásból? A választ előre is köszi.
    A Káosz Papja

Oldal: 13 / 22 ElsőElső ... 31112131415 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •