Oldal: 243 / 326 ElsőElső ... 143193233241242243244245253293 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.421 - 2.430 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #2421
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Hm, végre visszajön a TR érzés?
    Remélem kikapcsolható az a segítség, amikor megjelenik az akciógomb a képernyőn, amikor csinálhatunk valamit, mert én attól falra mászok...

    Egyébként elég lesz egy Radeon 7700 ehhez 1920-ra (amd Fx-8, 8gb)? Most vettem a kártyát, nem szeretném, hogy ez is elfüstöljön, mint az előző... Már a tápegységem is leégett, egy másik nonstop lekapcsolt, azt is lecseréltem, szóval balszerencsés vagyok a hardverekkel

  2. #2422
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Hát nagyon jó a játék, alig bírtam abbahagyni Egy párszor meghalt drága Lara az elején, míg nem vágtam mit hogyan ...
    (kemény elhalálozások vannak benne o.o) fülhallgatóval olyan hangok jönnek ki, amiket egyébként meg se hallottam, szóval eddig marha jó a játék!!!!
    nagyon jó az irányítása is (pc-n játszom), legalábbis nekem eddig rendben van. gyönyörű a grafika!

    (amúgy a tressfx-el nálam is szaggat néha, nélküle viszont fullos, amúgy is ettől a tressfx-től össze-vissza dobálódzik a haja, talán még egy kicsit idegesítő is )

    megyek eszem valamit, mert már nem csak Lara éhezik, hanem én is ja tényleg, szegény állatok
    Utoljára módosítva: Géé által : 2013-03-06 00:02

  3. #2423
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Én is "megvacsoráztam" kb. 11-kor... Nem lehet abbahagyni, bár már muszáj volt, mert eléggé le vagyok már fáradva, húúú! Ez aztán nem semmi!! Eszméletlen jól megcsinálták. Hatalmasak a területek, a klasszikusokból is visszaköszön a régi TR-es feeling, a feladványok zseniálisak, a helyszínek low grafikán is lenyűgözőek!

    --

    Thak!! Szia!
    Nekem Radeon HD 4570-em van, és épp elbírja, 7700-zal csak mennie kell!

    --
    Idézet Öcsí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Volt egy rész ahol azt hittem összecsinálom magam....
    Vigyázz, spoiler!
    Spoiler!

  4. #2424
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Ha valakinek túl egyszerű PC-n, ajánlom figyelmébe a gamepad-es irányítást..
    Sokkal kényelmesebb gamepaddel, de hard-on egyszerűen nem lehet vele olyan gyorsan célozni, ahogy az ellen.

    Thak, sajnos nem kapcsolható ki a segíség, TRF-en is dühöngtek miatta.
    .. a segítő képeket lehet teljesen átlátszó képre cserélni az adatfájlban.

    A fájlok formátuma egy kicsit változott, úgyhogy pár napig még ne várj csodát.
    Utoljára módosítva: zsolt által : 2013-03-06 10:55

  5. #2425
    Orsi
    Vendég

    Alapbeállítás

    Nem tudja valak,hogyha boltban veszem meg a játékot,akkor mit kapok hozzá? Mert én is PC-n veszem meg.

  6. #2426
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Idézet Orsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudja valak,hogyha boltban veszem meg a játékot,akkor mit kapok hozzá? Mert én is PC-n veszem meg.
    Attól függ, hogy hol veszed meg, ha nincs mellé írva semmi, akkor csak a játékot, úgy hogy érdemes körül nézni ahol adnak is hozzá valamit, mert árban ugyan annyi lesz a játék

  7. #2427
    Orsi
    Vendég

    Alapbeállítás

    Én arra gondoltam,hogy a Miskolc Plázában az 576Kbyte üzletben veszem meg.

  8. #2428
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Hát meg kell nézni, vagy kérdezni adnak-e hozzá valamit. (mondjuk gondolom Miskolcon nincs akkora mozgástere az embernek, mint itt Budapesten, játékvásárlás terén)

  9. #2429
    Orsi
    Vendég

    Alapbeállítás

    Lehet kapni Miskolcon és ezt fogom megvenni: TombRaider PC Survival Edition. Ezzel jár: Egy túlélő táska,egy 32 oldalas Művészeti album,fegyvercsomag DLC,10 számos zenei CD,2 oldalas poszter és sziget térkép.

  10. #2430
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Még a végén megtetszik ez az izé. Mi a fene...?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •