Oldal: 294 / 326 ElsőElső ... 194244284292293294295296304 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.931 - 2.940 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #2931

    Alapbeállítás

    Idézet Rumplestillskin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kitaláltam egy hülyeséget...XD

    Akiknek alig bírja a gépe a TRESSFX-et, annak nem az a neve hogy TressFX, hanem StressFX xDD
    (Ugynais levelszi a FPS-t 10 alá, és így stresszes játszani.xD)
    Bocsika, de ezt muszály voltam megosztani veletekDD
    Te beteg vagy !
    Na jó,nem! Csak viccelek!

  2. #2932
    Kitiltott
    Csatlakozott
    13-01-16
    Hely
    Dragon's triangle
    Üzenetek
    235
    Gamer ID-k

    Gamertag: TheTombGamer

    Alapbeállítás

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te beteg vagy !

    Nem vettem volna sértésnek xD

  3. #2933
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Ma már röhögtem annyi mindenen a multiban, de ez a TressFX sampon, meg a "Akiknek alig bírja a gépe a TRESSFX-et, annak nem az a neve hogy TressFX, hanem StressFX xDD"

    Jaj gyerekek, könnyezek

  4. #2934

    Alapbeállítás

    Szerintem sokan észrevettétek, hogy vannak kisebb különbségek az új TR végleges verziója, és a megjelenés előtti gameplay videókban bemutatott játék között. Hogy miért változtatták meg ezeket, arra nem tudjuk a választ. De én arra gondoltam, hogy megosztom veletek azokat a különbségeket, amiket én észrevettem.
    Nagy meglepődésre nem számítok, mert szerintem nagy részét ti is észrevettétek.
    Ugyan több olyan gamplay videó is van amiben különbségeket vettem észre, de most egyenlőre csak egy videóról mesélek.
    Na, akkor kezdjük.

    E3 2011 Gameplay videó
    A videó ide kattintva megtekinthető.

    • A képernyőn megjelenő szimbólumok régebbi fajták voltak. Pl. az akciógomb (X), az analóg kar mozgatása (LS), a támadás (Y), a lövés gomb (RT),és a célzás gomb (LT).
    • A fáklyás interakciókat (Fáklya meggyújtása, éghető tárgy meggyújtása fáklyával.) nem az akciógombbal (X), hanem a lövés (RT) gombbal lehetett végrehajtani.
    • Amikor másodszor szabadulsz meg a téged elkapó dögevőtől. Akkor a "lerúgásához" akciógombot (X) kell megnyomnod, és nem támadás (Y) gombot.
    • Ahoz, hogy a nagy fémketrec a levegőbe emelkedjen 3 tartóoszlopot kell elégetned, és nem kettőt.
    • Amikor fölveszed a fáklyát a " Torch - New gear acquired" felirat a jobb fölső sarokban jelenik meg, és nem középen, alul.
    • Mikor másodszor is megszabadultál a dögevőtöl nem kaptál XP pontot.
    • Lara hadarva mondta a "What is this place?" mondatot.


    Nos én ennyit vettem észre ebben a videóban.
    Várom a válaszokat, hogy ki mit vett észre ezekből.

    Nemsokára jön a következő gameplay videó "kivesézése".
    Utoljára módosítva: Milan által : 2013-04-29 07:27

  5. #2935

    Alapbeállítás

    Nem tudom melyikben volt, de a trailerekben még Lara nem aludt el, és konkrétan látta, hogy Samet elvonszolja Mathias, és utána Lara ezt is adja elő a többieknek, mikor találkoznak. Az is másképp volt még, hogy az elején nevén szólította a barlangban kifeszített holttestet. Más jelentősebb eltérésre nem emlékszem.

  6. #2936

    Alapbeállítás

    Idézet sgtGiggsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom melyikben volt, de a trailerekben még Lara nem aludt el, és konkrétan látta, hogy Samet elvonszolja Mathias, és utána Lara ezt is adja elő a többieknek, mikor találkoznaknak.
    Igen erre én is emlékszem.
    Majd ha arra a gameplay videóra kerül sor, bővebben kifejtem.
    Utoljára módosítva: Milan által : 2013-04-29 07:28

  7. #2937

    Alapbeállítás

    Nemrég elkezdtem írni egy kis "sorozatot" az új TR-ből kivágott, megváltoztatott dolgokról.
    Nos, ez lenne kis sorozatom második része melyben egy késöbbi gameplay videóról írok.
    E3 2012 I. Gameplay videó
    A videó ide kattintva megtekinthető.

    • Mikor megszerezzük Sam táskájából a rádió adóvevőt a program nem írja ki a "Two Way Radio - New Gear Unlocked" feliratot. Sőt később az íj megszerzésénél sem írja ki az odatartozó (Makeshift Longbow- New Gear Unlocked) feliratot.
    • Mikor Lara a tűznél ül az erdőben nem veszi elő a kamerát, és nézi meg Sam felvételét.
    • Mikor Lara elindul kaját keresni a program más sorrendben írja ki az új tábor felfedezve (Sheltered Ridge - New Camp Discovered) feliratot.
    • A táborhoz való leülést az ugrás (A) gombal lehetett végrehajtani, és nem az akciógombbal (X).
    • A táborban a képesség feljelsztéseknél volt egy állapotjelző ami jelezte, hogy melyik fejlettségi szinthez mennyi képesség szükséges.
    • A vadászat után mikor Lara Rothhal beszélgetett a rádión nem mondta neki, hogy "I remember the beach. (Emlékszem a parton történtekre.)" mondatot.
    • Mikor Lara megszerzi a feszítőszerkezetet a program úgy nevezi, hogy "Old Pry Tool (Régi feszítőeszköz.)" , a végleges verzióban viszont "Pry Axe (Feszítőbalta)" néven van "nyilvántartva".
    • Az új felszerelésre figyelmezető feliratba az volt írva, hogy "New Gear Unlocked", és nem "New Gear Acquired.". Sőt átlátszó is volt a felirat.
    • Amikor kimászunk a kriptából a kis épületben van egy csomag nyíl, ami a végleges verzióba nem került bele.
    • Mikor Sam meglátja Larát azt mondja neki, hogy "Lara, your live. (Lara, te élsz.)", a végleges verzióban viszont azt mondja, hogy "Lara, you made it. (Lara, megcsináltad.)"


    Továbbra is várom a ti észrevételeiteket is.

    Folytatás következik...

  8. #2938
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    A második frissítés előtt az extrák között ott volt a videó pont is ami alatt Sam kamerás videói voltak [gondolom] de nem lehetett megnyitni mert valami Steam letöltés kellet volna hozzá a frissítés után eltűnt a videók ikon.
    Jelenlegi aláírás képed

  9. #2939
    Kitiltott
    Csatlakozott
    13-01-16
    Hely
    Dragon's triangle
    Üzenetek
    235
    Gamer ID-k

    Gamertag: TheTombGamer

    Alapbeállítás

    Méghozzá fanmade..

  10. #2940
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Kár, hogy ezt kihagyták.
    Jelenlegi aláírás képed

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •