Oldal: 216 / 326 ElsőElső ... 116166206214215216217218226266316 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.151 - 2.160 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #2151
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A trailer végén is ez látható,tehát szerintem ez jóval a hajótörés után,nem közvetlenül utána van.....
    Hát mondtam én? Az valami más lesz szerintem.

  2. #2152

    Alapbeállítás

    Idézet Öcsí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Wáo.Nagyon jó kis trailer volt és az,hogy élőben zenéltek hát le a kalappal
    Amikor a végefele kinéz a vízből az tisztára olyan mint Barlang című filmben az egyik jelenet

    Honnan tudod, hogy élőben zenéltek? :O Másrészt megtudod mondani, vagy valaki megtudná mondani mi a zenének a címe? Arra a kicsit rockos zenei aláfestésre gondolok ááá nagyon odavág
    Meg a repülős résznél... ahol az üveg törik jaaaj de igazi a hang effekt
    A trailer végén pedig amikor Lara kiemelkedik a vízből...nekem azt a benyomást kelti, mint mikor a Kör-ben a kiscsaj előbújt a kútból.... Brrrr
    Szumma szummárum nekem van egy olyan érzésem, hogy ez a játék csak átvezető vidik tömkelegéből fog állni - csak azért állítom, mert minden trailerben vidiket mutatnak, najó néhol volt, hogy ''sétálunk'' Larával de azok is alig voltak egy fél perces ''séták'', mert egyből jött egy újabb vidi - Remélem nem lesz igazam

    Michele! Hol lehet olvasni azt a 3 órás végigjátszást, elárulod légyszi?
    Utoljára módosítva: Szajuri által : 2012-12-10 02:07

  3. #2153
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Szerintem csak azért mutogatják a cutscieneket hogy megismerjük a játékot
    De elég értelmetlen lenne ha a játék videókból állna, és feleslegesen ölnék bele a sok manit. meg hát gameplayt azért se mutatnak mármint hosszabbat, hogy keltsék a feszültséget és minnél többen megvásárolják majd a gamet.
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  4. #2154
    Történész Akcy logója
    Csatlakozott
    12-08-09
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    63

    Alapbeállítás

    Idézet Szajuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    van egy olyan érzésem, hogy ez a játék csak átvezető vidik tömkelegéből fog állni - csak azért állítom, mert minden trailerben vidiket mutatnak, najó néhol volt, hogy ''sétálunk'' Larával de azok is alig voltak egy fél perces ''séták'', mert egyből jött egy újabb vidi
    Pontosan ettöl félek én is, továbbá az a kevés valódi gameplay amit láttunk nagyon csőjátékra utal.
    Azt azért figyelembe kell venni hogy ezek a trilerek alapvetően nem nekünk készülnek akik már rajongók vagyunk, hanem olyanoknak akik még most fognak megismerkedni a sorozattal, sőt, a szülőknek akik a gyereküknek veszik meg. És igy, bár személy szerint nem tetszik, elfogadom az okot amiért ezek trailerek inkább a storyra meg a látványra mennek.
    Elöbb utóbb majd csak jön egy igazi gamplay vidi, addig nem alkotok véleményt, hanem reménykedek.
    Look over us kindly, Tihocan...

  5. #2155

    Alapbeállítás

    Idézet Caroline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem csak azért mutogatják a cutscieneket hogy megismerjük a játékot
    De elég értelmetlen lenne ha a játék videókból állna, és feleslegesen ölnék bele a sok manit. meg hát gameplayt azért se mutatnak mármint hosszabbat, hogy keltsék a feszültséget és minnél többen megvásárolják majd a gamet.
    Persze!
    Neked van igazad,látom neked leesett!
    Csak azért mutatják többet a videó jeleneteket,hogy a történetből is mutassanak részleteket,illetve felkeltség az érdeklődésünket.....én örülök neki,hogy a rendes gameplayből direkt nem mutatnak sokat.

  6. #2156
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Idézet Szajuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szumma szummárum nekem van egy olyan érzésem, hogy ez a játék csak átvezető vidik tömkelegéből fog állni - csak azért állítom, mert minden trailerben vidiket mutatnak, najó néhol volt, hogy ''sétálunk'' Larával de azok is alig voltak egy fél perces ''séták'', mert egyből jött egy újabb vidi - Remélem nem lesz igazam
    Pedig szerintem igazad lesz. Ki fogad velem?

    Idézet Szajuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Michele! Hol lehet olvasni azt a 3 órás végigjátszást, elárulod légyszi?
    Persze.
    Emberek, ugye mondanom se kell, hogy csak saját felelősségre? Mondjuk gyakorlatilag nagyrészt ezeket láthattuk eddig, olyan marha nagy újdonság nincs benne, de akkor is.
    Utoljára módosítva: Michele által : 2012-12-10 14:49

  7. #2157

    Alapbeállítás

    Idézet Michele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pedig szerintem igazad lesz. Ki fogad velem?


    Persze.
    Emberek, ugye mondanom se kell, hogy csak saját felelősségre? Mondjuk gyakorlatilag nagyrészt ezeket láthattuk eddig, olyan marha nagy újdonság nincs benne, de akkor is.
    Kösszentyű Michele!
    Amúgy lehet egy kérdésem?
    Téged érdekel ez a TR-rész,illetve az eddigiek alapján tetszik,meg fogod venni?

  8. #2158
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Nincs mit.
    Nem és nem, illetve nem.

  9. #2159
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Idézet Michele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nincs mit.
    Nem és nem, illetve nem.
    Michele hogy vagy te ennyire pesszimista??
    "Need doctor bad..."


  10. #2160

    Alapbeállítás

    Idézet Michele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nincs mit.
    Nem és nem, illetve nem.

    Valahogy éreztem....
    De gondolom a régieket szeretted?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •