Oldal: 3 / 18 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (176) összesen

Téma: Segítség, elakadtam!

  1. #21
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet h.andras eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A soviet installation pálya legvégén van lent egy tábor. Látszik lent mielőtt lecsúszna. Hogyan lehet odamenni?
    Szia!

    Oda majd később fogsz tudni eljutni a történet egy bizonyos pontja után, nem fogod kihagyni.

  2. #22

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Oda majd később fogsz tudni eljutni a történet egy bizonyos pontja után, nem fogod kihagyni.
    Köszi!!

  3. #23

    Alapbeállítás Rise of the Tomb Raider Lost city harang küldetés

    tomb bug.JPG

    Üdv!
    Lost city pályán, annál a harangnál, ami a térképen a bal alsó sarokban van, a leírások szerint a falakba lőtt mászó nyilakkal kell felmászni odáig ,majd kirobbantani a bejáratot. A problémám annyi, hogy a fal teljesen átlagos, nem olyan típusú, ahová lehetne nyilat lőni. Tévedésről nem lehet szó, hiszen a mászónyilat már használni kellett a többi pályán is.
    A falra felugrani, felmászni csákánnyal nem lehet.Ez bug lehet, vagy máshogy is fel lehet oda menni?
    A felső képen amit én látok, az alsón egy végigjátszásból kimentett kép, aminek elvileg lennie kellene.

    Köszönöm

    Update: A katapult beindulása után jelenik meg a "mászófal". A probléma megoldódott
    Utoljára módosítva: Korongvadasz által : 2016-02-28 13:52

  4. #24
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!

    Megpróbáltál már kilépni a főmenübe és újratölteni a játékot? A hasonló nagyobb bugok újratöltéskor általában eltűnnek. Ha esetleg nem sikerülne, a játék csinál biztonsági mentést. A mentések között van egy backup save, ha minden kötél szakad, akkor ezt be tudod tölteni, és egy kicsivel korábbi pontról tudod folytatni a játékot.

  5. #25

    Alapbeállítás

    Köszönöm, közben megoldódott. A katapult beindulása után jelenik meg a "mászófal".

  6. #26

    Alapbeállítás

    Mindenesetre ez akkor is érdekes. Lehet, mégis egy bugról van szó. Máshol nem tapasztaltam, változó falakat.
    Viszont az utolsó pályán olyan nálam is előfordult, hogy a medve csak akkor jelent meg, ha felgyújtottam minden plakátot. Ha előtte mentem arra, akkor nem volt sehol.
    Utoljára módosítva: OBig által : 2016-02-28 18:40

  7. #27

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Valaki megtudná nekem mondani ,hogy az ellenségeket hogyan tudom duplán fejbelőni? Már minden gombot végig nyomtan ,de semmi.Viszont meg is szereztem azt a pontot amivel "elvileg " lehetséges ,de még sem.Előre is köszi

  8. #28
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!

    Azt úgy kell csinálni, hogy kihúzod az íjat, ráközelítesz az ellenségre az Y gombbal, és ahhoz, hogy bemérd, be kell céloznod a fejét a célkereszttel. Ha megvan, piros pöttyel jelzi a játék, és gyorsan célozz meg egy másik ellenfelet, az ő fején is át kell futtatnod a kurzort, hogy Lara célba vegye őt is. Ha megvan a kettő egyszerre, ki is lőheted a nyilakat. Emellett jó, ha fejleszted az íj kitartási idejét, hogy több időd legyen becélozni az ellent.

  9. #29

    Alapbeállítás

    Nagyon szépen köszönöm

  10. #30

    Alapbeállítás

    Újra lehet kezdeni az egész játékot a megmaradt fejlesztésekkel?

Oldal: 3 / 18 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •