Oldal: 12 / 18 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (176) összesen

Téma: Segítség, elakadtam!

  1. #111
    Archeológus TranSam logója
    Csatlakozott
    12-08-08
    Hely
    Debrecen
    Üzenetek
    227

    Alapbeállítás

    Szia!

    "Fejest ugrás közben a jobb egérgomb lenyomásával tudsz végrehajtani."

    http://tombraiders.hu/trgames/rise-o...raider?id=1385

  2. #112

    Alapbeállítás

    Idézet TranSam eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    "Fejest ugrás közben a jobb egérgomb lenyomásával tudsz végrehajtani."

    http://tombraiders.hu/trgames/rise-o...raider?id=1385
    Hello TranSam.
    Köszi a segítséget.
    Üdv : Kara

  3. #113
    Archeológus TranSam logója
    Csatlakozott
    12-08-08
    Hely
    Debrecen
    Üzenetek
    227

    Alapbeállítás

    Nagyon szívesen!

  4. #114
    Történész Alucard logója
    Csatlakozott
    11-03-12
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    25
    Gamer ID-k

    PSN ID: alucardPSN Steam ID: linux_alucard

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Én nem akadtam el viszont belefutottam egy BUG-ba? amikor is a rendszer a már korábban megcsinált/felvett relikviát, túlélődobozt stb egyszerűen nem adja meg, és a térképen meg nem csináltnak jelzi.
    pl a A geotermikus völgy pálya elején elindulva van egy torony, ahol fel van kötve egy nyúl. Ezt korábban levágtam, viszont most azt írja, hogy vágjam le a szárításra... persze nincs ott semmi csak a csomó, amin a nyúl lógott. De van még ilyen innen nem messze a vízesésnél, a medvebarlang közelében, az egyik fánál a céltábla már nincs ott, viszont a térkép szerint még nem csináltam meg...

    Örülnék ha valaki ötletelne valamit mert így nem fogom tudni 100%-ra megcsinálni a játékot.

    Előre is köszönöm!
    Utoljára módosítva: Alucard által : 2017-03-04 11:34

  5. #115

    Alapbeállítás

    Ötletem nincs a megoldásra, de ha elküldöd a mentésedet, szívesen megnézném.

  6. #116

    Alapbeállítás

    Idézet Alucard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Én nem akadtam el viszont belefutottam egy BUG-ba? amikor is a rendszer a már korábban megcsinált/felvett relikviát, túlélődobozt stb egyszerűen nem adja meg, és a térképen meg nem csináltnak jelzi.
    Szia!

    Ötletem sajna nincsen, de meg tudom erősíteni az ilyen bug létét. Most megyek épp "kifullozni" a játékot és nálam egy tolvajkulccsal nyitható szekrénynél pont ugyanez a helyzet.

    Szívesen látom, ha esetleg valakinek van ötlete.

  7. #117
    Történész Alucard logója
    Csatlakozott
    11-03-12
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    25
    Gamer ID-k

    PSN ID: alucardPSN Steam ID: linux_alucard

    Alapbeállítás

    Előre is köszi szépen! LINK (OBig nem fejeztem még be a játékot, de az említett részen megnézheted a hibá(ka)t)

    nálam egy tolvajkulccsal nyitható szekrénynél pont ugyanez a helyzet.
    Mármint nem nyílik ki, vagy nincs ott a szekrény?
    Utoljára módosítva: Alucard által : 2017-03-05 12:22

  8. #118

    Alapbeállítás

    Idézet Alucard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mármint nem nyílik ki, vagy nincs ott a szekrény?
    A szekrény ott van. Az ajtó nyitva, de a záró lánc ott lebeg a semmiben (ahol amúgy lennie kéne, ha még zárva volna az ajtó). Ugye leesik nyitás után... No, ez első körben nyitottam, de a benne lévő gombát nem vehettem fel - mert tele volt a hátizsákom. Most visszamentem érte, volna is tárhelyem a gombának, de semmi sem történik. Az ajtó nyitva, a lánc pedig zárva a levegőben és persze nem engedi kinyitni. Közben pedig meg nem oldottnak mutatja. Apró baki...

  9. #119
    Történész Alucard logója
    Csatlakozott
    11-03-12
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    25
    Gamer ID-k

    PSN ID: alucardPSN Steam ID: linux_alucard

    Alapbeállítás

    hmm érdekes... pl. most néztem ahol az ellenség rádióit tönkre lehet tenni ott van egy sátor amiben nincs semmiféle rádió. Átnéztem minden pixelt (valószínűleg menet közben már tönkretettem) viszont innen nem messze van egy sátor amiben nem jelez semmit, ám lóg benne egy rádió (amit tönkre tudtam tenni )

    Kíváncsi vagyok OBig véleményére, esetlegesen jut-e valamire a csatolt mentésekkel vagy lassan el kell fogadnom a tényt: nem tudom 100% teljesíteni a a játékot.
    Utoljára módosítva: Alucard által : 2017-03-05 14:55

  10. #120
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Ez engem is megzavart, hogy így jelzi a térkép, de valamiért ott jelez be, ahol már megtaláltad az adott kihívás egy-egy tárgyát. Amit még nem találtál meg, azt sose jelzi, magadnak kell rájönnöd, hol van. Tehát ez nem hiba, elvileg tudod teljesíteni a játékot 100%-ra, csak még keresgélned kell egy kicsit. Ha nagyon nem találod, OBig szépen összeszedett mindent a végigjátszásban: http://tombraiders.hu/trgames/rise-o...raider?id=1379

Oldal: 12 / 18 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •