Oldal: 1 / 8 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (71) összesen

Téma: Mit vársz tőle?

  1. #1
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Question Mit vársz tőle?

    Milyennek szeretnéd a játékot?
    Utoljára módosítva: Roli által : 2015-07-07 00:50

  2. #2
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Azt hogy nagyon jó legyen
    A grafika már így is szuper volt, maradjon meg ez a hangulat (tényleg érezni lehetett valamiféle "sötét erő mozgolódik a háttérben") és legyenek nagyon király feladványok! Engem nem zavart, hogy voltak társaim, sem az upgrade, sem az automata célzás hiánya.
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2014-02-17 10:33

  3. #3
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Esetleg egy kicsit több tartalmat lehetne belerakni mondjuk mellékküldetésekkel vagy valami ilyesmi.
    Jelenlegi aláírás képed

  4. #4

    Alapbeállítás

    Ami engem illet, több fejtörő, kevesebb akció. Az sem lenne baj, ha olyan küldetés is lenne (bár ez tuti nem fog megvalósulni) ami egy élő, lélegző egzotikus városban kap helyet. Az ilyesmi például minden Indiana Jones filmnek része volt, így szerintem egy TR-ben is simán elférne. Nekem alapjában véve nem lenne bajom az új iránnyal, csak egy kicsit kellene nehezíteni a fejtörőkön (vagy kihagyni azt, hogy Lara egy tízmásodperces megakadás után magától el is árulja a megoldást) Ez az legutóbbi TR nem tette lehetővé az igazi sírrablós küldetéseket, de remélem a következővel már más lesz a helyzet.

  5. #5
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Jobb főnökharc(ok), interaktiv akciójelenet (pl. Legendben is van egy pár)
    Jó sok relikvia kincs, kevesebb felesleges hentelés, fejtörők, csapdák
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  6. #6
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Több sír, és feladvány, amik legyenek már nehezek! (és emellé, hogy a kocajátékos is élvezze, ki-bekapcsolható segítő, vagyis hogy Lara magától elárulja mit merre.) A főnökharcok jelentsenek kihívást, mert ez, ami volt, nevetséges, ahhoz képest, hogy mennyi rambóskodás volt előttük. Az akció mennyiségével és megoldásával meg vagyok elégedve (jó pár éve már, hogy ilyen stílusú harcot szerettem volna ide), de eltűnhetnének a gombnyomkodós átvezető animációk. Mikor már huszadszor kell végignéznem az egész animációt, és hogy a farkasok széttépik Larát, az nem kicsit idegesítő (jó, volt olyan szerkipálya ügyességi rész, amit - direkt számoltam- 100-nál többször töltöttem be, és próbáltam újra, mert annyira lehetetlenül nehéz volt, végül valami hibával átestem a pályán a végpontba, gyorsan el is mentettem onnan xD). Amit hiányolok, az az saját irányítású kapaszkodás. Nem tudom, hogy kell-e, vagy nem kell az auto, én Legendben kikapcsoltam, mert tesközelibb érzést adott. Jó lenne, ha lennének extra választható utak jutalmakért, pl ügyességi rész vagy rejtvényfejtegetős, kinek melyik megy jobban...

  7. #7

    Alapbeállítás

    Idézet Thak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Spoiler!
    pontosan!
    Személy szerint,valami új helyszínt és végre egy teljesen épkézláb történetet szeretnék(MAGYARORSZÁG!!! vagy Európában valahol...annyi helyen nem járt még).Nem gáz,ha nem a duplapisztolyos maca jön vissza,de azért legyen kemény.
    Illetve egy csavarokkal teli történetet,mint például Hitman Blood Money és Absolution
    együtt.A fejtörők...azokért hiába könyörög a TR társadalom...nem lesz...ebbe beletörődtem már...de a választható út (AOD félére gondolok) az jó lenne

  8. #8
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Nekem csak annyi a kívánságom , hogy a következő részből takarítsák el azt, hogy bármilyen gomb megnyomásával mutatják a továbbvezető utat . Gondolok itt arra, hogy nyomok egy gombot, és sárgán világít a szűz mária is. Na ezt felejtsék el belőle.

    Ja és normális mentési lehetőséget.
    Utoljára módosítva: Michele által : 2014-02-18 18:59 Oka: Dupla hozzászólás!

  9. #9
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Nekem, aa legelsö fontos elvárásom minden játéknál, a történet. Én egy játékot nem tudok elképzelni egy jó történet nélkül, szerintem ez mindennek az alapja, legföbb építöeleme.(vagy legalábbis az kéne legyen)
    Aztán azt is el tudnám képzelni, hogy DLC-nek ne hülye ruhákat meg fejlesztéseket adjanak, hanem pl egy miniküldetést, egy sír feltárása a környéken nagyon hangulatos lenne és ötletes
    Haverokkal nincs bajom, viszont a felylesztgetések a mai napig a sírba visznekxD föleg ha a végére annyira felfejlödött minden, hogy új játéknál már nem is lehet használni(lásd az Új TR-t, ott is ugyanígy van megoldva, esetleg ha újrajárod a szigetet de nem az egész játékmenetet.)
    Legyenek hangulatosak a pályák, varázsoljanak el, ne legyen a megszokott, hegyekenmászkálosmittudjaménmi, hanem modernizálódjunk, legyenek emberek, de ne ellenség,, legyen egy kis élet, mozgás, mitsemsejtö emberek, mondjuk egy városkában az úgy tök hangulatos lenne
    Feladványt nem kérek mert amúgy sem lesz, ahogy Scoobykah is mondta, nincs rá nagy esély, de a remény hal meg utoljára
    Nekem kb ennyit erröl
    Ja meg ne legyenek ilyen nyomogatos cutscene-ek mert a franc kivan töllük, szar vidikarival tovább se lehet menni, mert tudnod kell, hogy milyen sebességbe kell nyomnod azt a rohadt gombot, hogy végre túl legyél az egészen.
    Utoljára módosítva: YzaaA által : 2014-02-18 20:08
    "Need doctor bad..."


  10. #10

    Alapbeállítás

    Szerintem legyen ugyanolyan jó, mint amilyen a legutóbbi rész volt. Én nem bántam, hogy nem lett keményebb a főnökharc, főleg azok után amiken átmentem Larával a játék során, ha túl nehéz lenne a boss, akkor az már inkább ilyen MegaMan lenne, vagy valami verekedős cucc. A fejtörők lehetnek picit nehezebbek, bár azokkal se volt gondom, annyira magával ragadott az egész atmoszféra! Maradjon ilyen király a hangulat, mint amilyen most volt!

Oldal: 1 / 8 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •