Oldal: 8 / 10 ElsőElső ... 678910 UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (94) összesen

Téma: Általános Lara Croft and the Temple of Osiris társalgó

  1. #71

    Alapbeállítás

    NNa megint most én leszek a rossz:
    Jegyezd ezt is Robika!
    Jöhet a bombaaaaaaaaaaa

    Úgy látom Scoobykah, nem nagyon tartod be a szavadat. Eddig még az első pálya végigjátszását sem küldted el.
    Hát sajnálom.

  2. #72

    Alapbeállítás

    Nincs valakinek kedve megírni a végigjátszást?
    Esetleg a videóvégigjátszást?

    Jól van, megpróbáltam.

  3. #73
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nincs valakinek kedve megírni a végigjátszást?
    Esetleg a videóvégigjátszást?

    Jól van, megpróbáltam.
    Szerintem, az idősebb TR-esek között, nem sokat találsz akinek tetszene ez a csoportos lara
    Már a C-64 es korszakban is herótom volt az ilyen jellegű játékoktól.
    "Populus" brrrrr.....

  4. #74

    Alapbeállítás

    Idézet Duduska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem, az idősebb TR-esek között, nem sokat találsz akinek tetszene ez a csoportos lara
    Már a C-64 es korszakban is herótom volt az ilyen jellegű játékoktól.
    "Populus" brrrrr.....
    Nekem is herótom van tőle, de valakinek meg kell csinálni a végigjátszást, és aki beígérte, látod, ................
    Ezért kellett feltennem a win7-et is.

  5. #75

    Alapbeállítás

    Nem tudja valaki, ebben a kalandban nem lehet kikapcsolni a "felhőt", hogy több mentésem is lehessen? Mint az eddigi részekben?

  6. #76
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudja valaki, ebben a kalandban nem lehet kikapcsolni a "felhőt", hogy több mentésem is lehessen? Mint az eddigi részekben?
    Ha jól tudom, akkor csak 1 mentési hely lehet itt. Ha pedig a steam cloudot kellene kikapcsolni, akkor a steamen jobb klikk a játékra, a legalsó "Properties"-re kattintani, és ott pedig a bal felső sarokban az "Updates" menüben ki lehet kapcsolni a cloudot.

  7. #77

    Alapbeállítás

    Hát a felhő nálam ki van kapcsolva, úgy néz ki. De a régi játékokban ekkor lehetett több mentés is. Ennél nincs rá mód? Semmiképpen?
    Más: Ha volna valakinek 100%-os mentései, akár pályánként, vagy a kaland végéről, örömmel vennénk az oldalon. Nekem ilyen úgysem lesz.

  8. #78
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szerintem nincs rá mód, max. mindig ki kell másolgatni az éppen aktuális mentést egy másik mappába, és úgy nem íródik felül.

    Ez elvileg 100%-os (kivéve az egyik DLC-s sírt, de ha az is kell, akkor a felettem szólót kell kérdezni nekem már nem volt türelmem hozzá):
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/...is/profile.dat
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/...iris/save1.dat

  9. #79

    Alapbeállítás

    Affrancbaaaaaaaaaaaaaaaa, kár. Jó lett volna több mentés is egy-egy pályáról.
    No még egy kérdés. Tudjátok, én nemtok angolul, így sokkal nehezebb leírni a pályákat. Nagyon tetszik a szóródó tűzerő, de nemtom hogy lehet aktíválni. Arra rájöttem, haq felveszek valami gyémántot, akkor aktíválódik. De egyébként nem lehet?

  10. #80
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Úgy működik, mint a Guardian of Lightban, csak itt kicsit meg van csavarva. A gyűrűk mindig hatnak, a relic/amulett csak akkor, ha teletöltődik a csík a bal alsó sarokban (Guardian of Lightban relic meter volt a neve, itt nem tudom), amit úgy lehet elérni, hogy nem sérülsz meg, illetve minél több pontot kell gyűjteni ellenségek megölésével és gyémántgyűjtögetéssel. Ekkor aktiválódik a különleges képessége pl. a szétszóródó lövedékek is.
    Amint Lara megsérül, a hatása megszűnik, és lehet megint pontokat gyűjtögetni.

Oldal: 8 / 10 ElsőElső ... 678910 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •