Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (21) összesen

Téma: Lara Croft - Tomb Raider

  1. #11
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Gondoltam megismerkedek akkor a színésznővel és megnézem az Ex Machinát tőle, arról már amúgy is sok jót hallottam. A filmről majd egy másik topicban fogok kicsit bővebben írni, de amúgy az átlaghoz képest nagyon jó, egyszer bőven meg lehet nézni, sőt, még jobb társasággal, mert utána lehet egy jót beszélgetni róla! Szerintem semmi gond nincs Alicia színészi képességeivel, engem meggyőzött, szerintem (már amennyire egy filmből meg lehet állapítani) jó Lara lesz belőle. Viszont egyet kell értsek lacival és Matieval, javarészt a forgatókönyv fogja majd nálam is eldönteni a dolgokat. A rendezőt nem ismerem, róla nem tudok nyilatkozni.
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2016-05-16 19:42

  2. #12

    Alapbeállítás

    Megérkeztek az első képek Aliciával ( http://tombraiders.hu/news/movienews...licia-vikander ). Nekem tetszik, remélem, nem szúrják el a témát. Angelina (szerintem) kitűnő választás volt korábban, ebben a lányban pedig tudok reménykedni. Meglátjuk.

  3. #13
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Azért comb és törzsizomzat terén kigyúrhatta volna magát némileg...

  4. #14
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Hát lehet, hogy meg fog erősödni egy kicsit, mert hogy gyereket vár.
    Jelenlegi aláírás képed

  5. #15
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Zsolt_72 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megérkeztek az első képek Aliciával ( http://tombraiders.hu/news/movienews...licia-vikander ). Nekem tetszik, remélem, nem szúrják el a témát. Angelina (szerintem) kitűnő választás volt korábban, ebben a lányban pedig tudok reménykedni. Meglátjuk.
    Én is reménykedek benne. Nem mondom, hogy annyira nagyon várom a filmet, mert van némi fenntartásom, de szerintem is jó választás volt Alícia a szerepre. Bár tényleg lehetne kicsit izmosabb is, ahogy Thak írta. Mindenesetre a képek alapján ígéretes a film... persze azok csak képek.

    Idézet OSZRichard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát lehet, hogy meg fog erősödni egy kicsit, mert hogy gyereket vár.
    Véletlenül nem Camillával keverted össze?
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2017-02-17 00:03

  6. #16
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Lehet.
    Jelenlegi aláírás képed

  7. #17
    Archeológus TranSam logója
    Csatlakozott
    12-08-08
    Hely
    Debrecen
    Üzenetek
    227

    Alapbeállítás

    Idézet OSZRichard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát lehet, hogy meg fog erősödni egy kicsit, mert hogy gyereket vár.
    Szóval ez a magyarázat az elfoglaltságodra! És mikorra várjátok?

    Thak, szerintem is szedhetne fel egy kicsit, de ki tudja, mire a film meglesz kialakulhat ez is.

  8. #18
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Húú, annak nagyon örülnék, ha ő lenne a felelős az elfoglaltságomért.
    Jelenlegi aláírás képed

  9. #19

    Alapbeállítás

    http://hu.ign.com/tomb-raider-2/2190...tomb-raider-fi

    Az alcím: Felejtsük el Angelinát, itt van Alicia! - azért én nem felejtem el a valaha szebb napokat látott, remek színésznő és anno klassz csaj Angie-t Persze vitathatatlan, hogy az idő múlása miatt (plusz a mostani filmben eleve a nagyon ifjú Lara szerepel) már nem lenne alkalmas a szerepre. Lássuk, mit hoz össze Alicia...

    Kieg.:

    Azért ez a tartalmi leírás eléggé odaver, alaposan kikerekedtek tőle a szemeim:

    "A 21 évessé cseperedő lány különösebb cél nélkül tengeti mindennapjait, motorosfutárként dolgozik a trendi Kelet-Londonban: albérletre alig telik neki, az egyetemi óráin pedig csak néhanapján bukkan fel."

    Emberek, egy kőgazdag angol nemesi család sarja, Lady Croft még 21 évesen sem nagyon kell, hogy motoros futár legyen és nehezen megfizethető albérletben éljen - a Croft Manor helyett. WTF? ))) Még a futárkodás csak-csak, uncsizik, rendben, de albérlet? LOL
    Utoljára módosítva: Zsolt_72 által : 2017-03-28 11:32 Oka: Kiegészítés.

  10. #20
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Na igen, a leírás szerint makacs, nem hajlandó átvenni az apja vállalkozását, önerőből, a saját lábán akar megélni. Nem elképzelhetetlen, de elég valószerűtlen, hogy valaki, aki ilyen előkelő környezetben nevelkedett, ennyire elzárkózna az egésztől, pedig különösebb oka nincs rá.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •