Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (87) összesen

Téma: Tomb Raider: Definitive Edition

  1. #11

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Spoiler!

    Meggyőztél. Rohanok megvenni.

    Ez a kép valami eszméletlen lett, szerintem ki kéne rakni a boltba (És a webshopba.) a játék mellé. Nagyon meggyőző.

  2. #12
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Ügyes marketing stratégia inkább

  3. #13

    Alapbeállítás

    Az biztosa hogy élethűbb, és tetszik hogy pl a hegymászó csákány, és a nyaklánc mozog Larán......

    A Ps4-es verzióban tényleg szebb Lara arca, viszont láttam egy PC-s, és egy PS4-es összehasonlítós videót, a PC-s verzió egyértelműen veri a PS4-est......

  4. #14
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Sajnos nem mindenben, ott vannak pl a növények, közelről nagyon ocsmányak pc-n még ultrán is.

  5. #15
    Történész lilla logója
    Csatlakozott
    11-03-21
    Hely
    Leányfalu
    Üzenetek
    94

    Alapbeállítás

    én úgy vagyok vele, hogy inkább megvárom a még soron következő TR-t (mert úgy is lesz!), hogy gyönyörködhessek Lara arcában. Amúgy sem vagyok egy grafikai szaki, engem a legelső résszel is megkaparintottak...

  6. #16

    Alapbeállítás

    Én nagyon kivi vagyok, hogy ha már most így néz ki, milyen lesz a kövi részben Lara...de azért remélem nem fognak rajta folyamatosan alakítgatni. A régi TR-ekben próbálták tartani az alapmodelhez való hűséget.Oké, oké próbálják minél élethűbbre csinálni,de itt tényleg lassacskán 3 különböző Larát kapunk...
    Ahogy néztem a Ps3-as összehasonlítást, rögtön a Ps2- es régi Underworld jutott az eszembe, ami önmagában egy egész kellemes kis játék volt, de a Ps3-as társához képest igencsak le volt butítva. Szinte az összes ellenfelet, és egy komplett pályát is kivágtak belőle. Arról nem is beszélve, hogy egy csomó mozdulatot elvettek (sprint, rúgás...stb)
    Remélem a következő résszel nem fogják ezt csinálni. Az oké, hogy láthatóan szebb a grafika, meg Lara, de azért aki pl nem engedheti meg magának, hogy új konzolt vegyen, vagy mint én pl alig egy éve vette a Ps3-at, az remélem nem egy teljesen más játékot fog kapni.

  7. #17
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Max annyit lehet rajta változtatni a köv. részben pl. Lara haja hosszabb, csak épp annyit hogy látszódjon az évek változása .
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  8. #18

    Alapbeállítás

    Nekem csak az nem világos ebben a nextgen Larában, hogy az echte angol nemeslány miért néz ki úgy, mintha legalább az egyik szülője ázsiai lenne? Élethű, meg minden, de a szeme az akkor sem való egy Lara Croftnak.

  9. #19

    Alapbeállítás

    Mivel japánok csinálták... (Mármint a játékot...)

  10. #20
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Mivel Angelina Jolie játszotta eddig Larát, ő meg szereti a ferdeszeműeket!
    Csak vicceltem

Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •