Oldal: 1 / 9 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (87) összesen

Téma: Tomb Raider: Definitive Edition

  1. #1
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás Tomb Raider: Definitive Edition

    Minden a 2013-as Tomb Raider grafikailag felújított változatáról. (PS4 és Xbox One)


  2. #2

    Alapbeállítás


    A videóban jól látszik, hogy sokat dolgoztak rajta, és tényleg baromi jól néz ki PS4-en (Én majd az Xbox One gameplayekre leszek kíváncsi. ).
    Örülök, hogy az összes DLC-vel együtt adják (Szerintem így teljes Larcsika kalandja.). És az apróbb új funkciók is pofásak, pl. Tök jó, hogy a Kinect-nek is lesz egy kis szerepe a dologban, igazán bele tehették volna az eredeti verzióba is.

    Csak kíváncsiságból: Szerintetek grafikailag a PS4-en fog jobban teljesíteni, vagy egy DX11-es Radeon HD kártyával PC-n (Természetesen: 1920x1080 és Ultra beállítások.).

  3. #3

    Alapbeállítás

    Nem tudom miért, de nekem sokkal jobban tetszik a Ps3-as Lara arca.......
    Játszottam vele Pc-n is, meg kell hagyni, hogy tényleg szép a grafika maxon, meg csodás minden, de hozzám valahogy akkor is a Ps3-as Lara áll a legközelebb, tudom emiatt sokan hülyének néznek, de nekem a Pc-s, és a Ps4-es Lara olyan..... műnek tűnik, és csúnyának néhány videóban, és képen. http://tombraiders.hu/images/sig/trde_ps3-ps4/06.jpg ezen a képen pl úgy néz ki mint egy banya.....

  4. #4
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    nekem a ps4 es Lara arca tetszik jobban mert élethűbb
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  5. #5
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Az jó, mert szerintem meg valahol a kettő között az igazság

  6. #6
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    LaraTheSurvivor22:
    A PC-s lara ugyan úgy néz ki mint a régi konzolos. Persze részletesebb modellt kapott és jobb textúrákat, de a kinézet ugyan olyan.

    Szerintem a PS4-es verziónak jobban kell kinéznie mint a PC-s, kicsit ciki lenne ha nem így lenne, de majd kiderül. Pl. 3:13-nál a videóban, a lámpa máshogy világítja meg az esőt. Ez nem tudom, hogy benne van-e a PC-s verzióban.
    Amiben talán jobb lesz még mindig a PC-s verzió, az a még nagyobb felbontású textúrák, jobb minőségű textúra szűrés, AF, AA és persze a még nagyobb felbontás. Ezek miatt a PC játékok mindig sokkal élesebb és részletgazdagabb képet adnak majd.
    youtube.com/ScureHD

  7. #7
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Nagyon tetszik ez a Definitive Edition, sokkal szebbek a színek, élethübb a környezet, Lara is élethübb, amikor menekül a Solarii Fortress-böl akkor látszik rajta az a tömérdek izzadság, ami tényleg sokkal élethübb hatást ad a játéknak Szerintem Larcsi arca is szebb lett, a szeme az elözöekben olyan élettelen volt ebben látszik a barna szín, és nem sugároz olyan üresség érzetet a tekintete
    "Need doctor bad..."


  8. #8
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Bárki bármit mond, ezt direkt minden téren olyanra csinálták, hogy a PC-set verje, és el tudják adni még1x. Parasztvakítás, tudom, de engem megvettek kilóra, annyira imádom, ahogy most kinéz így a játék. Eleinte nagyon nem tetszett Lara arca, mert már berögzült a sima. De ahogy egyre többet néztem, nem mondanák le róla semmi pénzért
    Pláne úgy, hogy nem adatott meg PC-n "ultrán" játszani, csak PS3-on, a kettő között pedig nagy a különbség. Ha lenne PS4-em, biztos, hogy megvenném. Bár tuti, hogy így is megvásárolom, és későbbre jó lesz.

    Egyszerűen csábít:

    Spoiler!

  9. #9
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    xD
    Hát igen engem is rohattúl csábit, annyira megtetszett ez az élethüsége a játéknak, hogy az valami hihetetlen.
    "Need doctor bad..."


  10. #10

    Alapbeállítás

    A legnagyobb különbség Lara arca. Jó dolog a subsurface scattering de néhol már kicsit mintha túl erős lenne és szinte "világít" a Lara mint ET ujja még kisebb fénynél is. De lehet csak nekem tűnt furcsának. Ezen kívül csak a szoba tetjén megrekedő füstöt tudom pozitivumnak felhozni. Nem is emlékszem PC-n mi hogy nézett ki ultrán. Az ilyen részletek 90%-án átsiklik az ember ha a játékra összpontosít igazán. Többszöri végigjátszás kell hogy minden szar feltűnjön neki. Szóval szerintem jó, jó, de kicsit túl van spilázva, sajnos a is PC simán tudná ezt. Persze érthető a marketing része is csak kellemetlen. De lehet hogy lesznek majd olyan undoritoak és egy év mulva PC-re is eladják de az már kicsit sok lenne... Maximum ha lesz sok exkluziv ami miatt új konzolt vegyek és már ez is olcsó lesz, akkor veszem meg.
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

Oldal: 1 / 9 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •