Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 20 (112) összesen

Téma: Tomb Raider (2013) magyarítás

Hibrid nézet

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. A registry-ben HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Valve\Steam kulcs alatti InstallPath karakterláncnak a tényleges Steam install mappára kell mutasson.
    Hm... A HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\ alatt nincs sajnos Valve könyvtáram. A leírásod alapján arra gondoltam, ez amiatt lehetséges, hogy évek óta a Steam könyvtáramat nem törlöm le és telepítem újra, hanem minden gépújrarakásnál működik magától és elég csak a játék fájlokat javításra állítani és minden működik. Kipróbáltam, hogy felrakom a steamet újra. A Steam nem hozott létre nekem regisztrációs bejegyzést ezen az elérhetőségen, viszont Tomb Radier fordítás elindult és sikeresen végbement, szóval köszönöm Már csak azt kell megoldanom, hogy miért nem kapcsolódik netre a Steam, most azt írja nincs netkapcsolatom, remélem egy restart megoldja

    Köszi szépen, Boldog Karácsonyt így a végére!

    Üdv
    aby

  2. #2

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Nekem is ugyanaz a jelenség mint abydosnak. Nem írnám le ugyanazt mégegyszer.
    Viszont a hiba a telepítőben van, ugyanis Win7/8 64 bit esetén az általatok keresett HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Valve\Steam nem létezik és nem is fog.
    Ott ugyanis a steam máshol tárolja ezeket a kulcsokat.

    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432node\Valve\Stea m\InstallPath
    vagy ami biztosan létezik 32 és 64 biten is:
    HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve\Steam\SteamPath

  3. #3
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    A registry-ben itt keresi a steam-et:
    HKEY_LOCAL MACHINE\SOFTWARE\Valve\Steam vagy HKEY_LOCAL MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Valve\Steam

    Kiolvassa az "InstallPath" karakterláncot.

    Az %InstallPath%\config könyvtárból beolvassa a config.vdf fájlt.
    Ez egy XML-szerű adatfájl.
    A InstallConfigStore\Software\Valve\Steam\apps\20316 0 kulcs alól kiolvassa a installdir karakterláncot.

    Ezzel megvan a TR install könyvtára.

    A TombRaider.exe-ből kiolvassa a verziószámot (ha ez nem 1.1.748.0, nem fog találni fordítást emlékeim szerint).

    Texmodozni az új résszel úgy lehet, hogy a tombraider.exe-t átnevezed, a texmod.exe-t a helyére másolod, és a texmodból töltöd be az átnevezett tombraider.exe-t.
    Ha valakinek így van beállítva, nem fog működni a fordítás, vissza kell állítani a fordítás idejére az eredeti állapotot.


    Ha valakinél hiba van, segít, ha megírja a hibaüzenetet.

    A játékfájlok eredeti állapotát ellenőrizni/visszaállítani lehet a következő módon:
    A Steam kliens alkalmazás a Könyvtár (Library) oldalának játéklistáján a Tomb Raider-en kattintani kell jobb gombbal, Tulajdonságok (Properties) menüpont, utána a Helyi fájlok (Local files) lapon a Játékfájlok integritásának ellenőrzése.. (Verify integrity of game cache...) gombra kell kattintani.

    Délután megírom, hogy nem Steam-es játékot hogyan lehet fordítani.

  4. #4

    Alapbeállítás

    Sajnos mi nem engedhetjük meg magunknak, hogy több ezer forintot áldozzunk számítógépes játékokra. Marad a baráti körből megkapott vagy netről letöltött játék. Gondolom ezzel nem vagyok egyedül. Szomorúan vettem tudomásul, hogy a játék magyar fordítása nem használható számomra (számunkra). A munka amit belefektettetek tiszteletre méltó, de legnagyobb bánatomra nekem nem sokat ér. Félreértés ne essék, nem akarok senkit megbántani a véleményemmel, csak szomorú vagyok, hogy nem tudok élni ezzel a nagyszerű lehetőséggel.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •