Oldal: 45 / 48 ElsőElső ... 354344454647 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 441 - 450 (477) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

  1. #441
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Heeeeelp! Valaki segítsen, ha tud!

    http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=276082974

  2. #442

    Alapbeállítás

    Hello!

    Az egyik résznél elakadtam - Highway to hell (Reach the gate under the bridge). Egyszerűen nem maradt elég lőszerem arra, hogy mindenkit lenyomjak és szerezni sem tudok, mindössze egy nyílkészlet van (hullákból semmi). Mit tudok ilyenkor csinálni? Visszalépni nem tudok, mert ez az utolsó checkpoint.

  3. #443
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia, üdv a fórumon!

    A hozzászólást áthelyeztem ide, mert nem a Rise of the Tomb Raiderhez tartozik, hanem a 2013-as Tomb Raiderhez.

    Ez valóban egy kritikus pontja a játéknak, ugyanis rengetegen rohamoznak meg egyszerre. A kérdés az, hogy rögtön a harc elején tartasz-e a helikopternél, vagy már a kapunál.

    Rögtön az elején egyetlen tüzes nyíllal kiiktathatod az olajtócsa környékén lévő ellenfeleket, a többit kicsit várd be, míg a robbanó hordók közvetlen közelébe nem kerülnek, így talán kettőt is el lehet kapni egyszerre. A nyilakkal tovább spórolhatsz: ha nincs túlságosan sok ellenség a közelben, közelharccal is megölhetsz egyet-egyet, de ezzel óvatosan, mert a többi ellenfél lelőhet. Attól függ, milyen fejlesztéseid vannak, ha fejlesztetted a közelharcot, sokkal hatásosabban és gyorsabban megölheted őket. A hulláktól további nyilakat lehet szerezni, és ha mindenképpen szükség lenne további lőszerre, a területen szétszórva van shotgun lőszer (talán harc közben is elérhetők ezek a helyek, ha ügyesen ki tudod kerülni a záporozó lövedékeket).

    Ha már a kapunál tartasz, akkor is jó messzire el lehet menni és ott lehet hagyni a csatát, ilyenkor még fel tudod fedezni a területet, hátha találsz még plusz lőszert. Az ellenség nem fog követni, teljesen megtántorodnak, ha olyan helyre mész, amivel nem számolnak, így egyesével magadhoz csalogathatsz egyet, és közelharccal szépen sorban elintézheted őket.

    Ha semmiképpen nem megy, küldj egy mentést és megnézem, mit tehetek

  4. #444

    Alapbeállítás

    Köszi. Az a baj, hogy fejlesztés nélkül hoztam el idáig és nem tudok menet közben fejleszteni, ergo például a közelharc az nulla. :S.

    Gondolom nem lehet visszamenni valahova egy camp-hez. A térképen legalábbis nem tudtam.

  5. #445
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Hűha, akkor tényleg elég nehéz helyzetben lehetsz. Amint eléred ezt a pontot, addig nem tudod használni az itt lévő tábortüzet, amíg az ellenfeleket ki nem irtottad a környéken (legalábbis úgy emlékszem, hogy harc közben nem használhatók az alaptáborok). Próbálj meg a fent leírtak segítségével taktikázni, ha végképp nem megy, tölts fel egy mentést, és megoldjuk

  6. #446

    Alapbeállítás

    Sziasztok ! Végigvittem a játékot és már csak a fegyverek végigfejlesztése van. a Shipwreck Beach-nél xp-t szeretnék szerezni és lelőttem 2 vaddisznót erre ezt irta ki: " Only a small amount of XP can be gained from hunting in this region ". Ez mit jelent? Mit kéne csinálnom? A másik pedig mikor a Geothermal Caverns-ben megtaláltam a többieket /bezárták öket egy repülőgéproncsba/. Már feljutottam hozzájuk tudom hogy át kellene lökni a roncsot a másik oldalra ahol a fény van. Próbáltam a gázzal de mindig csak az egyik oldalon mozdult meg.. Légyszíves segítsetek !

  7. #447
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet NightStar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok ! Végigvittem a játékot és már csak a fegyverek végigfejlesztése van. a Shipwreck Beach-nél xp-t szeretnék szerezni és lelőttem 2 vaddisznót erre ezt irta ki: " Only a small amount of XP can be gained from hunting in this region ". Ez mit jelent? Mit kéne csinálnom? A másik pedig mikor a Geothermal Caverns-ben megtaláltam a többieket /bezárták öket egy repülőgéproncsba/. Már feljutottam hozzájuk tudom hogy át kellene lökni a roncsot a másik oldalra ahol a fény van. Próbáltam a gázzal de mindig csak az egyik oldalon mozdult meg.. Légyszíves segítsetek !
    Szia! Azt a szöveget akkor szokta kiírni, ha az adott területen megölted az összes lehetséges állatot és elfogytak. Viszont a játék vége után a nagyobb területeken még találhatsz elszórva ellenséges Solarii katonákat. Nem lesznek túl sokan, de minden xp számít

  8. #448

    Alapbeállítás

    Rendben köszi szépen a segítséget

  9. #449
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    A Geothermal Caverns-ben pedig amikor a gép tetején vagy, először a közelebbi gázfelhőbe kell tüzes nyíllal belelőni, majd gyorsan a távolabbiba. Aztán pedig ha átmásztál a párkányra, a gáz felszabadítása után gyorsan lőj bele mindkét gázfelhőbe, hogy nagyjából egyszerre robbanjanak be, így már jól kilendíti a gépet

  10. #450

    Alapbeállítás

    BUÉK Mindenkinek, sziasztok!

    Nem először játszom a TR 2013, most kezdtem el vele igazán komolyan foglalkozni. 100% után járok, egy 1db "trófea" hiányzik a single playeres kollekciómból, ez pedig a "Former Adventurer". PS4 -en játszom, iszonyat sok videót, leírást néztem angol nyelven erről a díjról, de sajnos hiába . . . nem bírom felfogni mégis mit rontok el, abban sem vagyok biztos hogy jól értelmezem a feladatot. Valaki eltudná nekem magyarázni mégis pontosan mit/miket kell fejlesztenem? Van egy sanda gyanúm, hogy a teljes fejlesztésekkel már nem tudom megcsinálni a feladatot, mivel videókban csak azt látom hogy: lábon szúrod - földön hagyod - lábonszúrod - megdobod földel . . . . de én már nem tudok földel dobálózni. Valaki írja le nekem elejétől a végéig, hogy hogyan kell aezt a francot megcsinálni mert már új mentést is kezdtem, de az sem jó neki, nem tudom mit csinálok rosszul, vagy hogy pontosan mi is az értelme.

Oldal: 45 / 48 ElsőElső ... 354344454647 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •