Oldal: 169 / 173 ElsőElső ... 69119159167168169170171 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.681 - 1.690 (1721) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Level Editor társalgó

  1. #1681

    Alapbeállítás

    Szia!

    Úgy látom, marad a leírás. Nem gond. A gépem ősrégi, win xp, a vinyón jó, ha 40 giga szabad hely van, tehát halott ügy.

    Köszönöm azért a segítséget, ha majd erősebb vasam lesz, visszatérhetünk rá.

  2. #1682
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Idézet baal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Úgy látom, marad a leírás. Nem gond. A gépem ősrégi, win xp, a vinyón jó, ha 40 giga szabad hely van, tehát halott ügy.

    Köszönöm azért a segítséget, ha majd erősebb vasam lesz, visszatérhetünk rá.
    Szia!
    Az ősrégiséggel nincs gond.
    Nekem is XP-m van SP2-vel (Többek között)
    Az még ma is atombiztos ....
    AMD Phenom (2,4 Ghz) 2 GB ram
    ATI HD4550 videokari.
    Vinyo viszont ....
    1* 240GB SSD
    2* 1.5 TB
    GIGABYTE GA-990FXA-UD3
    Minden jót

  3. #1683
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Aki kíváncsi rá, hogyan készülnek a szerkesztett pályák, régen közvetítettem élőben, most ismét megpróbálom. Pár perc múlva élőben követhetitek, hogyan alakul az alábbi képen látható pálya itt: http://original.livestream.com/matie


  4. #1684

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Kijött egy régi pálya felújított verziója, mégpedig MagPlus: The Rescue (Enhanced Version).

    Nos, maga a játék zseniális, aki nem ismeri, annak erősen ajánlom. Ez a verzió csak annyiban tér el az eredetitől, hogy a kúszórésekben itt már működik a bukfenc, ha fáklyát gyújtunk, méri a hátralévő időt, valamint, ha kipurcanunk, megjelenik a GAME OVER felirat. Más újítás nincs. VISZONT!!!!

    A pálya rettentően bugos, tudtommal még nem készült hozzá semmilyen javítás. Például a ninják, félistenek nem támadnak ránk, csak állnak egy helyben, kényelmesen lelőhetjük őket, ami önmagában nem lenne baj, ellenben, ha van náluk valami felvehető tárgy, csak úgy tudunk hozzájutni, hogy szétrobbantjuk őket. Ellenkező esetben, ha meghalnak, nem tűnnek el, ott állnak továbbra is, afféle tereptárgyként. Viszont a gránátvetőt, vagy a nyílpuskát robbanó lőszerrel a játék későbbi szakaszában találjuk csak meg.

    A motor sem működik mindig, előfordul többször is, hogy felszállunk rá, önálló életre kel, nem lehet irányítani sem.

    Azt a megoldást tudom javasolni ezekre a problémákra, hogy telepítsük fel az eredeti változatát is a játéknak, az új verzió mentését másolják át abba, és ott oldjuk meg ezeket a gondokat, majd mentsünk, és ezt a mentést másoljuk át az új verzióba. A mentések kompatibilisek egymással, működnek mindkét verzióban.

  5. #1685
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Idézet baal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Kijött egy régi pálya felújított verziója, mégpedig MagPlus: The Rescue (Enhanced Version).

    Nos, maga a játék zseniális, aki nem ismeri, annak erősen ajánlom. Ez a verzió csak annyiban tér el az eredetitől, hogy a kúszórésekben itt már működik a bukfenc, ha fáklyát gyújtunk, méri a hátralévő időt, valamint, ha kipurcanunk, megjelenik a GAME OVER felirat. Más újítás nincs. VISZONT!!!!

    A pálya rettentően bugos, tudtommal még nem készült hozzá semmilyen javítás. Például a ninják, félistenek nem támadnak ránk, csak állnak egy helyben, kényelmesen lelőhetjük őket, ami önmagában nem lenne baj, ellenben, ha van náluk valami felvehető tárgy, csak úgy tudunk hozzájutni, hogy szétrobbantjuk őket. Ellenkező esetben, ha meghalnak, nem tűnnek el, ott állnak továbbra is, afféle tereptárgyként. Viszont a gránátvetőt, vagy a nyílpuskát robbanó lőszerrel a játék későbbi szakaszában találjuk csak meg.

    A motor sem működik mindig, előfordul többször is, hogy felszállunk rá, önálló életre kel, nem lehet irányítani sem.

    Azt a megoldást tudom javasolni ezekre a problémákra, hogy telepítsük fel az eredeti változatát is a játéknak, az új verzió mentését másolják át abba, és ott oldjuk meg ezeket a gondokat, majd mentsünk, és ezt a mentést másoljuk át az új verzióba. A mentések kompatibilisek egymással, működnek mindkét verzióban.
    Sajnos én is belebotlottam ezekbe a hibákba.
    Én is megpróbáltam a mentések ide-oda másolásával, de a régebbi verzió folyamatosan kifeküdt hibával.
    Az újabbal kezdtem

    Természetesen, a leírt hibák előjöttek nálam is. Amikor a motorral sem tudtam menni, mérgemben letöröltem.
    Kár ezért a remek pályáért.

  6. #1686

    Alapbeállítás

    "+Nem adom fel, míg egy darabban látsz
    Nem adom fel, míg életben találsz
    Nem adom fel, míg nem robbanok szét"

  7. #1687

    Alapbeállítás

    Duduska!

    Ha jól emlékszem, én a régi verziót tettem fel, abba másoltam át az új játék mentését. Ott van ugye az "enhanced version" mappájában az eredeti játék is, emlékeim szerint ha azt tetted fel, akkor nem működött. De ebben nem vagyok biztos, csak abban, hogy valamelyik verzióval működött a dolog.

    A motoros rész például: Elmentettem az állást, mielőtt felszálltam a motorra, a mentést bemásoltam az eredeti mappájába, ott megoldottam a feladatot, elmentettem újra, majd ezt a mentést visszamásoltam az új verzióba, és működött.

    Ha letörölted már a játékot, akkor tárgytalan a dolog, de működik, így-vagy úgy.

  8. #1688
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Én most kezdtem újra a szerki pályákat nagyon jó ez a requiem is.
    Utoljára módosítva: Caroline által : 2017-02-01 19:17
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  9. #1689

  10. #1690
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Másik operációs rendszerre váltottam. Win 10 re. A problémám, az hogy a szerkesztett pályák egyelőre nem futnak. Azt írja ki hogy: Failed to setup Direct X. Friss videokártya drivert szedtem le. A létező összes direct x et feltettem és még mindig semmi. Valakinek ötlet?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •