Oldal: 7 / 25 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (247) összesen

Téma: Multiplayer

  1. #61
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet Tyler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PC-n, X-Box-on, v PS-en tolod? Szerintem ezen a fórumon simán találsz valakit akármelyik platformra.
    Érik bennem az elhatározás, hogy csinálok olyan profil mezőt, amibe be lehet írni, hogy melyik játékot milyen platformon játszod.

  2. #62
    Történész Tyler logója
    Csatlakozott
    12-05-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Gamer ID-k

    PSN ID: Tyler89-HUN

    Alapbeállítás

    PC-re meg PS-re is már találtál volna jelentkezőt, de biztos játszik valaki a fórumról XBOXon is!

  3. #63

    Alapbeállítás

    Én is szeretnék már multizni eggyet (Aztán meg többet. ), de a Steam elveszi a kedvem tőle.
    Szerintem sokkal jobb lett volna a multi, ha nem csak Steamen keresztül lehet játszani.

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érik bennem az elhatározás, hogy csinálok olyan profil mezőt, amibe be lehet írni, hogy melyik játékot milyen platformon játszod.
    Hmm. Szerintem jó ötlet. És pontosan, hogy gondolod?

  4. #64
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet Milan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is szeretnék már multizni eggyet (Aztán meg többet. ), de a Steam elveszi a kedvem tőle.
    Szerintem sokkal jobb lett volna a multi, ha nem csak Steamen keresztül lehet játszani.
    Mi vele a baj?
    Ha összejövünk annyian hogy lehessen értelmesen meccset tolni, akkor nem érdekel senkit a steam

    Idézet Milan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hmm. Szerintem jó ötlet. És pontosan, hogy gondolod?
    szabadon beírható:
    TR1 pc, TR2 pc, TRA xbox.
    Nem hiszem, hogy ennél kifinomultabb beviteli módszer szükséges volna.
    Utoljára módosítva: zsolt által : 2013-03-29 00:13

  5. #65

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szabadon beírható:
    TR1 pc, TR2 pc, TRA xbox.
    Aha. Ötletes. Tetszik.
    Valamiféle ikonokat is kéne hozzá találni, ha akarod segítek.

  6. #66
    Kitiltott
    Csatlakozott
    13-01-16
    Hely
    Dragon's triangle
    Üzenetek
    235
    Gamer ID-k

    Gamertag: TheTombGamer

    Alapbeállítás

    multiban egyedül játszom rescueban és csak szállítom a mediket, és már 7-es szinten vagyok!!!!!!!!!!!! Köszi a tippet!

    Már 18 És kaptam egy olyan achit hogy: On my way up
    Utoljára módosítva: Rumplestillskin által : 2013-03-29 11:16

  7. #67
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Így azért elég unalmas lesz 60-ig felmenni... Meg kicsit be is lassul. Mondjuk én kiszedtem a passzívok közül a "plusz XP" plecsnit, mert vannak viccesebbek is. Amúgy el nem tudom képzelni, hogy lehet konzolon fps-ezni... mennyi idő, míg becélzol vele valakit, vagy megfordulsz, stb, egér nélkül?

    Multi úgy fun, ha mások ellen tolod. Szórakozol, megy az idő és jön az xp ígyis úgyis.

  8. #68
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet Thak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így azért elég unalmas lesz 60-ig felmenni... Meg kicsit be is lassul. Mondjuk én kiszedtem a passzívok közül a "plusz XP" plecsnit, mert vannak viccesebbek is. Amúgy el nem tudom képzelni, hogy lehet konzolon fps-ezni... mennyi idő, míg becélzol vele valakit, vagy megfordulsz, stb, egér nélkül?

    Multi úgy fun, ha mások ellen tolod. Szórakozol, megy az idő és jön az xp ígyis úgyis.
    Egyetértek.

    Én az esetek 90%-ában benne vagyok a játékban legtöbbet meghalt játékos TOP 2-ben, sokszor első vagyok
    Megyek és lövök, csinálom amit kell és néha repülök.
    Nincs ezzel baj.

    Tegnap Matie-vel együtt zúztunk, ketten voltunk két másik ellenfél ellen, akik átlag 15 szinttel voltak felettünk (25. szint környékén vagyunk), de eszünkbe se jutott kilépni. Küzdöttünk, mint disznó a jégen, vesztettünk, de aztán kezdődött a következő.

    Van, hogy 10. szint alatti ellenfél nyír ki úgy, hogy azt se tudom mondani hogy fapapucs, szóval némi tehetséggel, rutinnal pótolható a szintkülönbségből fakadó ideig-óráig tartó előny.

    De egyébként a kontroller probléma jogos: szép, hogy most már nincs auto. célkeresés, de azért találhattak volna arra valami megoldást, hogy kontrollerrel kb. ugyanolyan hatékonyan lehessen harcolni mint egérrel-billentyűzettel.
    Utoljára módosítva: zsolt által : 2013-03-29 13:27

  9. #69
    Kitiltott
    Csatlakozott
    13-01-16
    Hely
    Dragon's triangle
    Üzenetek
    235
    Gamer ID-k

    Gamertag: TheTombGamer

    Alapbeállítás

    Idézet Thak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így azért elég unalmas lesz 60-ig felmenni
    Nembaj jóvanaz Majd egyszer sikerül. Már 25ös vagyok

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de azért találhattak volna arra valami megoldást, hogy kontrollerrel kb. ugyanolyan hatékonyan lehessen harcolni mint egérrel-billentyűzettel.
    De mért? Megkell tanulni kontrollerrel játszani.. Én vele sokkal könnyebben tudok mint gépen.

  10. #70
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Nem az a gond, hogy nehéz lenne kontrollerrel játszani, hanem hogy lassú. Egyszerűen nem tudsz olyan gyors lenni vele, mint egy egérrel. Mondjuk nem gáz, mert a konzolosok nme tolják pc-sek ellen

Oldal: 7 / 25 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •