Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (41) összesen

Téma: Értékelések, review-k

  1. #11
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Ultimate Challenge of the Northern Gods (BTB 2013)

    Na ez egy nagyon jó kis pálya, kicsit olyan underwordos beütése van, szépek a textúrák, és a feladványok is ötletesek, a legjobb btb-s pálya. Akinek van kedve hozzá az próbálja ki.
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  2. #12

    Alapbeállítás

    Milan!

    Ugyan mndegy, de mégis: Ha lehet, hasonló formátumokban írjunk. Ha nem csak review-et akarszn írni, hanem végigjátszást is, azért beszéljünk előtte. Jó?

  3. #13

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milan!

    Ugyan mndegy, de mégis: Ha lehet, hasonló formátumokban írjunk. Ha nem csak review-et akarszn írni, hanem végigjátszást is, azért beszéljünk előtte. Jó?
    Renden akkor beszéljük meg, hogy mi, hogy.

    Ja, és szólok, hogy én inkább a hosszúra elnyúló, tartalmasabb, pofázósabb, humorosabb végigjátszások híve vagyok.

  4. #14

    Alapbeállítás

    Hogy mit, írsz, az a Te dolgod, persze, a humorosabb jobb.
    Viszont a formátum azért legyen egységes. Nos köbö így lenne a jó: http://treditor.hu/trle/treditor/13/rev4demo.htm
    Times New Roman 12-es betűkkelírd, a felvehető fontos tárgyakat pirossal, a secreteket sötétzölddel, a többi felvehető cuccot, medipack, lőszer középkék, a fegyverek feketén vannak színezve. De ha másként akarod, azt is lehet.
    Viszont ami fontos. Kellenek a pályáról mentések, és legalább 9 kép, de lehet sokkal több is.

  5. #15

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy mit, írsz, az a Te dolgod, persze, a humorosabb jobb.
    Viszont a formátum azért legyen egységes. Nos köbö így lenne a jó: http://treditor.hu/trle/treditor/13/rev4demo.htm
    Times New Roman 12-es betűkkelírd, a felvehető fontos tárgyakat pirossal, a secreteket sötétzölddel, a többi felvehető cuccot, medipack, lőszer középkék, a fegyverek feketén vannak színezve. De ha másként akarod, azt is lehet.
    Viszont ami fontos. Kellenek a pályáról mentések, és legalább 9 kép, de lehet sokkal több is.
    Igen, én is valami hasonlót gondoltam. Mindössze annyi változatatással, hogy egy picit átszerkeszteném a felvehető cuccok színét. Remélem ez nem baj. Mentéseket és képeket pedig tudok hozni.

  6. #16

    Alapbeállítás

    Rendben.

  7. #17

    Alapbeállítás

    TR AOD Revised 1 - Parisien Backstreets Review

    A pálya az AOD első szintjének egy furcsa remake-je. Elég rövid pálya, és viszonylag elég könnyű. Van pár ellenség, ám ezek nem jelentenek nagy kihívást. Összeszedhető cuccokból pedig rengeteget kapunk. Fura pálya, ám egy próbát mindenképpen megér.

  8. #18
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Egypt and Beyond 2. - The Complete Adventure

    Aki szereti a régi pályák hangulatát, és szereti az egyiptom stílusú pályákat annak ez "kötelező" darab jó gondolkodtató feladatokkal van ellátva eme gyöngyszem, nekem nagyon bejön imádom ezt a stílust. Aki teheti az vigye ki.


    Ui.: Viszont Görögországos témában a rev 4 demója a legjobb
    Utoljára módosítva: Caroline által : 2013-05-17 10:50
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  9. #19
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Találtam egy nagyon jó pályát Lara meet her girlfriend.
    + lakotának is van új pályája próbálja ki mindenki aki szeretne egy jót lövöldözni
    Utoljára módosítva: Caroline által : 2013-08-02 14:42
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  10. #20

    Alapbeállítás

    Nna végigvittem a Braveheart's Sword pályákat. Ezt tényleg ajánlom mindenkinek. Eghyáltalán nem nehéz, mégis jó kaland ez az 5 pálya. Elakadni sem nagyon lehet benne. Ha mégis sikerül, majd segítek.
    Igaz csak 4 secret van meg elsőre de majd a másodikra.

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •