Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345
Eredmény: 41 - 49 (49) összesen

Téma: Coyote Creek 2

  1. #41

    Alapbeállítás

    Walkktrough leírásból betöltöttem egy mentést, szintén Canyon pályán, és ugyanúgy halott. Amikor odaérek a Canyon- Bridge részhez, a pályaváltásra, ott hal meg a játék. Akkor azt hiszem, betöltöm újra, bár eddig a részig teljesen rendben működik minden. (Visszamentem régebbi mentésekre is, ott minden O.K., de itt mindíg megzakkan )Köszi a segítséget, újra betöltöm

  2. #42

    Alapbeállítás

    Nesze mentés a Canyon- Bridge pálya legelejéről.
    http://treditor.hu/kepek/csedeg.zip

    Amúgy megjelent egy javított verzió, most már azt lehet letölteni.
    "It contains several fixes for the Aquatlantis level.
    Fix of potential dead-end in Silver Ball area.
    Fix of Pedestal Bug in Glass Tower area.
    Some texture fixes for Gold Lattice work and Jump Switch.
    A moderate treatment in Meta2TR to some room geometry."
    Utoljára módosítva: OBig által : 2012-11-19 06:53

  3. #43

    Alapbeállítás

    Köszönöm, hiába, aki Úr, az mindíg Úr
    De sajna, ugyanúgy f5-re, f6-ra, esc-+mentésre kimerevedik a kép, eltűnnek a színek, és csak kilépni lehet, azaz játszol, amíg bele nem pusztulsz, aztán kezded előlről a Canyon Bridge bejárattól mindhalálig. Előtte teljesen o.k., a lejtőtől pedig vége. Letöltöm az egészet újra,aztán picit rugdosom, (ez nekem jót tesz) és meglátom, köszi

    ----------------

    Letöltöttem újra, szűz pályára betettem OBig mentést, és ugyanúgy zakkan. Elölről kezdve pedig simán működik minden (persze nem mentem el újra Canyon Bridge-ig ennyi idő alatt) ugyanúgy, mint előszőr. Azt hiszem, megöregedett velem együtt a gépem is (Ge-force 6200, és 512 Ram)így hát ez az élmény kimarad számomra . Köszi a segítséget

  4. #44
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Azért nincs minden veszve, a híd utáni pályáról szedj le egy mentést, elméletileg onnan mindennek mennie kéne.

  5. #45

    Alapbeállítás

    Roli, nyert ! A következő mentés már működik, csak az a bibi, hogy ez a Hydro Machine-nál van Bocs, nincs valakinek az 5-ös pálya elejéről esetleg mentése? Hadd kérjem kölcsön picit

  6. #46

    Alapbeállítás

    Hihetetlen, de megoldódott. Ugyanis van mentés, csak nem mutatja! Azaz vakon lehet menteni és tölteni (mint az orosz rulett .

  7. #47

    Alapbeállítás

    1 bug
    Spoiler!

  8. #48

    Alapbeállítás

    A 2. pályán a lávát hogy ugorjam át? o.O

  9. #49

    Alapbeállítás

    Próbálj szétlőni valamit a túloldalon.
    Pár pálya már megvan videóvégigjátszásban. Ez is: http://www.youtube.com/treditorhu

Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •