Oldal: 66 / 72 ElsőElső ... 16566465666768 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 651 - 660 (720) összesen

Téma: Tomb Raider Találkozók

  1. #651
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Én is, én is én is én is én is én is én is. Évi,-- OBig, -- Duduska -- Irén -- Matie -- sum-blink -- TranSam -- ExTerminator +1 -- Mephizto12

  2. #652

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Én még új vagyok itt, de szeretnék menni, szóval:

    Évi,-- OBig, -- Duduska -- Irén -- Matie -- sum-blink -- TranSam -- ExTerminator +1 -- Mephizto12 -- Trolibusz
    Utoljára módosítva: Trolibusz által : 2017-03-26 20:22

  3. #653

    Alapbeállítás

    Na kéremszépen, lefoglaltam a szállást itt, egyelőre 13 főre: http://heroldpanzio.hu/hu/menu1
    Ezentúl lesz egy külön topic, ahol megbeszélhetjük a folytatást, oda csak a talin résztvevők léphetnek majd be.

  4. #654

    Alapbeállítás

    Idén a 27. Tomb Raider találkozót kezdtük el megszervezni. Helyszín, a Dunakanyar. Megnézzük Esztergomot, Visegrádot, Október 20-21-22-23.-ai hosszú hétvégén. A szállás fejenként, reggelivel együtt 18 000 Ft-ba kerül összesen. Aki szeretne velünk találkozni, kirándulni, három napig a hasát fogva nevetni, kicsit TR-ezni, jöjjön bátran, szívesen fogadjuk magunk közé. Akár régi látogató, akár új. Korhatárhoz sincs kötve, 18-tól 60 éves korig vannak a tali résztvevői. De mint a reklámban is, elfogadunk 75 éves korig bárkit. Nincsenek kérdések, nincsenek vizsgálatok. Eddig 13 főre kellett szállást foglalnunk, de bővíthető még a létszám.
    02.jpg

  5. #655
    Kezdő
    Csatlakozott
    14-10-08
    Hely
    Kulcs, Fejér megye
    Üzenetek
    14
    Gamer ID-k

    Steam ID: getamas87

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Geiszler Tamásnak hívnak. Szeretnék én is jönni az idei találkozóra! Nekem ez lesz az első. További szép napot!

  6. #656

    Alapbeállítás

    Szia Tamás druszám, akkor beírtunk a sorba. Egyedül jössz? No majd pár hét múlva felvesszük veled a kapcsolatot, emilben.
    Évi,-- OBig, -- Duduska -- Irén -- Matie -- sum-blink -- TranSam -- ExTerminator +1 -- Mephizto12 -- Trolibusz -- OszRichard -- getamas87
    Elvileg út közben fel is tudlak majd venni, én Pécsről indulok.

  7. #657
    Kezdő
    Csatlakozott
    14-10-08
    Hely
    Kulcs, Fejér megye
    Üzenetek
    14
    Gamer ID-k

    Steam ID: getamas87

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Köszönöm hogy beírtatok. Igen, egyedül megyek. Azt megköszönöm ha felveszel!

  8. #658

    Alapbeállítás

    Létszámváltozás:

    Évi,-- OBig, -- Duduska -- Irén -- Matie -- sum-blink -- TranSam -- ExTerminator +1 -- Mephizto12 -- Trolibusz -- OszRichard -- getamas87 -- Thak -- Ági --

    Eddig akkor 15-en vagyunk.

  9. #659
    Archeológus TranSam logója
    Csatlakozott
    12-08-08
    Hely
    Debrecen
    Üzenetek
    227

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    No majd pár hét múlva felvesszük veled a kapcsolatot, emilben.
    Még október előtt.

  10. #660

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Nem tudom, hogy Matie közvetített e már, de engem is érdekelne a dolog. DE! jelen pillanatban nem tudom biztosra, hogy októberig hogyan alakulnak a dolgaim.
    A kérdésem az lenne, mi az a pont, ami amire már jó lenne tudni. (aug.-szept.?)

Oldal: 66 / 72 ElsőElső ... 16566465666768 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •