Oldal: 12 / 15 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (142) összesen

Téma: Resident Evil

  1. #111
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás

    hát az 5. jobb de ez sem rossz és az a legszebb amit nem is értek h a Tomb Raider szaggat nagyon a gépemen a procim miatt a resi 6 meg fullon megy szaggatás nélkül... nem értem én ezt

  2. #112
    Kitiltott
    Csatlakozott
    13-01-16
    Hely
    Dragon's triangle
    Üzenetek
    235
    Gamer ID-k

    Gamertag: TheTombGamer

    Alapbeállítás

    Idézet tom croft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát az 5. jobb de ez sem rossz és az a legszebb amit nem is értek h a Tomb Raider szaggat nagyon a gépemen a procim miatt a resi 6 meg fullon megy szaggatás nélkül... nem értem én ezt

    vedd le DX9-re. (Ha nem tod hogy hogy kell szólj!)

  3. #113
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Hali
    Én tudom hogy még a megjelenés elött azt montam a RE6-ra h fúú ezt nem játszom ki meg minden, most még is hozzányúltam, és meg kell, hogy valljam, elég jó lett A történetek is tetszenek, a mozgások, meg ezek az extrák amik még benne vannak, igaz a ruhán nem nagyon kreatívak(pl Leon kalóz ruhája jarr xD) De attól eltekintve tetszett nekem s most azon törekszem, hogy meglegyenek az emblémák, meg a merciben a helyszíneket is nyitogatom
    Kövezzen meg akárki, akinek nem tetszik nekem bejött, igaz pár Campaign-ba hülyeség az h több benne az ellenség s mégse ad löszert -.-* Meg nem nagyon van meg a régi Resi hangulat az is igaz, mert engem nem az fosatott be, hogy jaj zombik vannak, hanem hogy jaj mennyi zombi van tehát jó, de mégsexD
    Szal így összevetve jó játék lett, igaz vannak benne bugok is, de jó, fölleg a coop, mert egyedül egy igazi kín végigvinni
    Na ennyit erröl ideje kussolnixD
    "Need doctor bad..."


  4. #114
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Még nem vittem végig, de eddig tetszik. Igazából csak a Leon+Helena campaingben voltak horrorosabb részek (a temetőben kapásból beleestem 3 sírgödörbe, loool), talán az tetszett a legjobban. Azt már végigvittem, illetve a Chris+Piers részt is:

    Spoiler!


    Jake szövege jó. Azért nem könnyűek ezek a kampányok, és jó hosszúak is. A Leonos részen kívül eddig az egész inkább valami nagyon extrém akciófilmre emlékeztet. Romboljunk le és robbantsunk fel mindent, amit csak lehet, egy idő múlva már megszokja az ember az explosionfestet. Mondjuk attól még élvezhető, csak épp a lényeget felejtették ki belőle...

  5. #115

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Hogy a jó életbe lehet így összehozni egy vacak kameraszekvenciát? Istenem... Ahogy megfordul a kamera, semmit nem látok abból, hogy merre futok épp, és marhára nem mindegy, ráadásul alig van idő.
    Jajj ne is mond, emlékszel YzaaA mennyit szenvedtünk ott? xD

  6. #116
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Én is így látom, na meg Chris kampánya szerintem az a legjobb, abban lehet érezni a csapatszellemet, hogy milyen fontos is a csapatmunka, na meg az utolsó résznél amikor mennek az Underground Oil Field-re na ott a párbeszéd köztük, hallatszik, hogy kialakult egy féle barátság, és tisztelet. És Piers egész idáig követte, söt még azt is megtette, hogy feláldozta saját magát érte egyszerüen le a kalappal szerintem ez a legjobb és legszebb, hiába hogy olyan battlefield-es hangulata van,(kivéve a löszert mert az sosincs mikor kéne-.-) mégis élvezhetö volt nekem az tetszett a legjobban!
    Spoiler!


    Igen Leon Kampánya filmszerü volt ahogy mondod, Jake kampánya is tetszett viszont 1 kicsikét rövid, de örülök, hogy viszont láthatom Sherry-t is ekkora korban És Ustanak, na az kemény csávó nálla leakadtam a lávás résznél meg a bújkálósnál na ott kiderült valami a bigárral kapcsolatban de nem merek spoiler-ezni
    Ada meg túl rövid egy olyan Assigment Ada-nak felel meg a RE4-böl de mégis össze volt kapcsolva mind a 3 kampánnyal ami viszont tetszett, mindenhol felbukkant benne volt a keze.
    Spoiler!

    Na ennyi röviden
    "Need doctor bad..."


  7. #117
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Igen, a csapatmunka nagyon ott volt Chrisnél, viszont egy-két résznél olyan érzésem támadt, mintha CoD-oznék Resi helyett. xD
    És uff, most pont ott tartok, hogy Ustanaknál kell bújkálni, már ott voltam az ajtónál, Sherry sehol, erre lebuktam és szegény Jake kicsit szét lett trancsírozva... :/ Na majd valamikor nekifutok megint, hátha. D:

  8. #118
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, a csapatmunka nagyon ott volt Chrisnél, viszont egy-két résznél olyan érzésem támadt, mintha CoD-oznék Resi helyett. xD
    És uff, most pont ott tartok, hogy Ustanaknál kell bújkálni, már ott voltam az ajtónál, Sherry sehol, erre lebuktam és szegény Jake kicsit szét lett trancsírozva... :/ Na majd valamikor nekifutok megint, hátha. D:
    Na igen az a rész nagyon szivatós oda kell figyelni, viszont figyeld a bogarakat, mert lehet velük valamit csinálni
    "Need doctor bad..."


  9. #119
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Oké hello belló emberkék bejelenteni valóm van, és érdekel a véleményetek!
    Nost egy páran( pontosabban 3-an xD) Neki fogtunk honosítani a Resident Evil 6-ot, és már addig eljútottunk hogy meg vannak az Itemek, meg 1 pár cutscene és ha valaki csatlakozni szeretne a magyarításhoz az írjon privátot s küldöm a programot és ha nem érti elmagyarázom (am nem nehéz).
    És mikor kész lesz akkor szólok és akkor várnék 1 pár jelentkezöt tesztelni hogy felfigyele esetleg hibákra vagy ha a szövegek nem találnak, esetleg hülyén van fórdítva vagy ilyesmi.
    Köszönöm hogy végigólvastad! És ha segítesz azt is megháláljuk valahogy
    "Need doctor bad..."


  10. #120
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Nekem nincs sok beleszólásom,de szerintem jó ötlet!!
    Naggyon jó!
    Volenti Nihil Difficile

Oldal: 12 / 15 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •