Oldal: 2 / 249 ElsőElső 12341252102 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (2481) összesen

Téma: Egyéb játékok

  1. #11
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Ting, szerezz be egy szemüveget és próbáld ki nagyon jó nem is gondoltam volna hogy annyira kijön majd a 3D egy játékban, de nagyon klassz

  2. #12

    Alapbeállítás

    Én a Crysis 2-őt várom.
    (Szuper hiper physx direct x 11 totálmegabrutál grafika ó je )

  3. #13
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Én láttam pár gameplayt róla, de nem tudtam eldönteni hogy az most RPG vagy FPS mert az egyik vidiben FPS-nek látszott a másikban RPG-nek

  4. #14

    Alapbeállítás

    Van ahol külső nézetben mutatnak,de am fps lesz.

  5. #15
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Lenne mindenkihez egy kérdésem, ha nem probléma. Csak egy kis felmérés.

    Kinek mit jelent az "ideális játék"? Műfajt nem határozok meg, most nem érdekes. Kitérhettek a harcrendszertől kezdve az életerőn át a történetig, hangulatig mindenre.

  6. #16
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Hú Michele, sztem ehhez egy külön topic kellene.

  7. #17
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Szeretem a stratégiai játékokat amiken gondolkodni kel és az se baj ha akciózni kel, egy kifejezéssel "kettő az egyben" - játékokat kedvelem. És még az is nagyon fontos, hogy menyire tud megfogni, lenyűgözni a játék alapsztorija.

  8. #18
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Talking el kell olvasni és megtudod xD

    először is! TIN!!!! ME2?!?! ÁLMAIMBAN!! IMÁDOT AZT!! kb. minden héten játszok vele jó sokat! Istenem! tényleg jön?!?!?!vívívívívívív
    akkor: TR9, ME2. ezt e kettőt várom, sorrendben, bár nem sok választja el őket egymástól nekem (a kedvenc-ranglstámon)

    Michele! Angyalkám
    Ideális game?
    Nos... először is a hangulat, történet.
    nem szeretem a háborús játékokat. többségében az FPS-eket se. (sztem az ME - nem is FPS)
    akkor: ne legyen benne sok lövöldözés,(de az se baj, ha van benne sok, csak ne értelmetlenül menj előre és PUFFPUFF véééér HEDSOT) kivéve, ha rád lőnek, és menekülni kell.
    és a mozgások.
    legyen mászkálós.a stratégiától irtózom. sztem semmi jó nincsen bennük.
    aztán utoljára a grafika.
    én ehhez nem tudok mit írni, én azon nőttem fel, hogy a játékaimnak **** a grafikája.
    (Ui.: amikor megvettem a boxot és hozzá az FF13, mat, elájultam a graftól)

  9. #19
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Hellheim
    Üzenetek
    2.000
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Szeretem ha jó a story ha a story a játék folyamán pörög, csavarodik, szeretem ha játék TPS vagy FPS nézetű....harcrendszer jó ha játék folyamán új combo-kat kapunk mint a Batmanben van, szeretem az Adrenalin Doge-t, a nehéz játékokat is szeretem, ha hosszú játékokat és a grafika is letud nyűgözni és egy jó példa a Batman arra hogy egy jó grafikájú játék is lehet jó és nehéz....A játékokban ne legyenek bugok mert az nagyon tud idegesiteni.....A játék legyen akciódús....Szeretem ha a játékban sok fegyverünk van, ha az eletcsikod nem magától megy fel hanem neked kell megszerezni vmit mint pl.a TR-ben a medikket....am az FPS nem attól lessz FPS mert háborús az ME igenis FPS játék, láttam már TPS játékot is ami háborús

  10. #20

    Talking

    Fú Michele,hol is kezdjem.
    Hm,ideális játék.Nálam ez műfajtól eltérő tud lenni.
    Minden játékban számomra fontos a történet.Ha a történet gyenge,akkor lehet akármilyen a grafika,nem érdekel.A történetnek olyannak kell lenni,ami megfog,magával ragad,példa erre egy old gen Tomb Raider,egy Call of Duty 4,vagy akármelyik CoD rész,(kivéve az 1-2-őt,esetleg a 3-mat,nekik nem igazán van történetük).Ragaszkodom a valósághű dolgokhoz is,viszont imádom a nem valós,tele fantáziás játékokat.Pl.: A Call of Duty Modern Warfare 2 is fantázián alapul részben,de mindezek mellett megjelenik mellette a valóságalap is,így nagyszerű párost alakít ez a kettő,egy felejthetetlen játékélményt.
    Lényeg a lényeg,a sztori rettentő fontos,függetlenül attól,hogy ez valósághű,vagy sem. Aztán térjünk ki részletesebb dolgokra.Imádom az autós műfajú játékokat,nagy kedvencem a csak Ps-re kidolgozott játék,a Gran Turismo.Mostanság is játszom az 1-el meg a 2-vel,és azért úgy hasonlítgatom őket gondolatban,melyik rész hol erősebb.Egy autós játékban fontos számomra a részletesség,autós játékban nem szeretem a fantáziát,a valótlan dolgokat,fontos számomra hogy valósághű legyen.Szeretem,ha az autómat,csak úgy mint a valóságban,javíthatom,állítgathatom,tuningolhatom kedvemre,persze ezt úgy,hogy megfeleljen a valóságnak.A GT-ben ez mind megvan,és a zene,a gyönyörű pályák,a robusztus autók,a versenyszellem,a sebesség és az adrenalin olyan fantasztikus elegyet alkot,hogy azt mondom,ez egy ideális,és tökéletes játék.
    Apropó zene.Bármilyen műfajnál fontos számomra a zene,a dallam.Dallamok nélkül a játék számomra nem játék.Nem elégszem meg azzal,hogy van egy FPS játék,és beraknak alá egy igénytelen tuc-tuc-tuc semmirekellő zenét,nekem fontos az,hogy a játékban történő eseményekhez a megfelelő,igényes dallamot társítsák,és az esemény,amit esetleg a tervezés alatt a fejlesztők kipróbálnak,utána hozzátársítsák a zenét,onnantól az esemény,a történés teljesen új értelmet nyer.Példa rá,van egy Call of Duty 4 tesztalanyunk,a végén a fél legénységet megölik,maradsz te,ott vagy félholtan,a társad próbál rajtad segíteni,de őt is lelövik,és hozzátársítják a gyönyörű,és egyben szomorú zenét,egyszerűen Te is elérzékenyülsz,annyira szomorú az esemény,és ezt a zene teszi megfelelő hangulatúvá. De van például amikor egy üldözős esemény történik,olyankor az izgalmas,adrenalin dús eseményhez,egy izgalmas,az eseményhez megfelelő zenét komponálnak,az egyszerűen fenomenális.Egy autós játékban,vegyük például ismét a Gran Turismo-t,szeretem ha olykor a verseny alatt meg egy jó rock-zene,vagy esetleg egy jó szám az elektronikus műfajból.És ilyenkor ki kel próbálni azt, [Én kipróbáltam] hogy kipróbálod zene nélkül,és zenével,és Te magad is rájössz,hogy sokkal nagyobb élmény versenyezni zene társaságában.
    Vagy,mint a Tomb Raider-eknél,fontosak a dallamok.Egy kissé ijesztő dallam sugallja azt,hogy mi történhet a teremben,és ez a dallam rettentő fontos,a TR a dallam nélkül számomra nem lenne játék.
    Pár szót esetleg a grafikáról is. Szeretem a szép grafikát,de ennek ára is van (Sokszor atomerőművet kell vásárolni PC esetén),de viszont egy tökéletes sztori mellett nem olyan fontos a grafika.Lásd TR,vagy CoD.
    Röviden ennyi számomra az ideális játék.

Oldal: 2 / 249 ElsőElső 12341252102 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •