Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 789
Eredmény: 81 - 85 (85) összesen

Téma: Tomb Raider - The Crystal Skulls

  1. #81
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hú, na erről nem tudtam De sejtettem... aki keres, az talál, az első pályán is fel lehet jutni a sziklákra sajnos.

    Spoiler!
    Van, aki notóriusan beleakad mindenbe. Én is előszeretettel betalálom mindig a kinyílt ajtó és a lejtő közötti örök-lejtőt, meg hasonlókat, de szerencsére eddig mindenhonnan ki tudtam evickélni.
    Még játszom a pályával, mert sose tudok egyszerre sokat, most a cave közepe táján járhatok. Nagyon szép, és nálam sem sötét. A kőgolyós csapdák külön tetszettek, meg az is, hogy egy idő után ráéreztem, hol lesznek, persze nem mindig...
    Spoiler!

    Találtam egy felületet, amin nincsen textúra (egy darab háromszög.) Két dolog nagyon zavaró számomra, a lejtőkkel határolt vízfelület - mert az bizony úgy néz ki, hogy ott ki lehetne menni, de mégsem, másrészt meg folyton beleestem a vízbe - és az egy darab kimászási hely, de tudom, hogy így néz ki szépen... Jól össze van rakva, átlátható, érezhető pálya, a fények szuperek, élvezem a rajta való játékot. Köszi!

  2. #82
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    tovább jutottam meg van a két coin
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  3. #83
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    No, későn bár, de leszedtem a játékot. Még csak az első pályán vagyok túl. Eddig tetszik, látványt és feladványokat tekintve is, szép munka! Mondjuk szerintem is sötét kicsit, és sokszor beleakadtam egy pillanatra a talajba, vízben-szárazföldön - azoknál a lejtős felületeknél, amin Lara már csúszik. De ez legyen a legnagyobb baj.

    Nem bírtam megállni, csináltam pár képet.
    Spoiler!


    Viszont beleakadtam pár bugba is. T-T
    Spoiler!

  4. #84
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    ^Gyönyörű szép képek!

  5. #85
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet Thak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van, aki notóriusan beleakad mindenbe. Én is előszeretettel betalálom mindig a kinyílt ajtó és a lejtő közötti örök-lejtőt, meg hasonlókat, de szerencsére eddig mindenhonnan ki tudtam evickélni.
    Még játszom a pályával, mert sose tudok egyszerre sokat, most a cave közepe táján járhatok. Nagyon szép, és nálam sem sötét. A kőgolyós csapdák külön tetszettek, meg az is, hogy egy idő után ráéreztem, hol lesznek, persze nem mindig...
    Spoiler!

    Találtam egy felületet, amin nincsen textúra (egy darab háromszög.) Két dolog nagyon zavaró számomra, a lejtőkkel határolt vízfelület - mert az bizony úgy néz ki, hogy ott ki lehetne menni, de mégsem, másrészt meg folyton beleestem a vízbe - és az egy darab kimászási hely, de tudom, hogy így néz ki szépen... Jól össze van rakva, átlátható, érezhető pálya, a fények szuperek, élvezem a rajta való játékot. Köszi!
    Örülök, hogy tetszik!
    (Igen, a textúrára sajnos túl későn derült fény... A kimászási hellyel kapcsolatban pedig igazad van.)

    Idézet Michele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    No, későn bár, de leszedtem a játékot. Még csak az első pályán vagyok túl. Eddig tetszik, látványt és feladványokat tekintve is, szép munka! Mondjuk szerintem is sötét kicsit, és sokszor beleakadtam egy pillanatra a talajba, vízben-szárazföldön - azoknál a lejtős felületeknél, amin Lara már csúszik. De ez legyen a legnagyobb baj.

    Nem bírtam megállni, csináltam pár képet.
    Spoiler!


    Viszont beleakadtam pár bugba is. T-T
    Spoiler!
    Hűű, imádom a képeket, nagyon jók lettek!
    (Eh igen, sajnos ezt az inventory bugot nem tudtuk kiküszöbölni, fogalmam sincs, mi okozta. T_T Szerencsére eltűnik, ha újratöltöd a játékot.)

Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 789

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •