Eredmény: 1 - 10 (27) összesen

Téma: Pályaszerkesztő verseny

Hibrid nézet

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás Pályaszerkesztő verseny

    Az általános társalgóban már olvashattatok az ötletről, egy Back to Basics / Complex Simplicity-féle versenyről, ami itt, a magyar TR honlapon lenne megrendezve.

    Íme egy kis ismertető, hogyan is zajlanak ezek a versenyek:
    A verseny lényege, hogy a szerkesztők a megadott eszközökkel hoznak létre egy kb. 1 órás játékmenettel rendelkező pályát a megadott határidőn belül. Minden adott, a wad, a textúrák, a hangok, a zene. A szerkesztők dolga már csak az, hogy legjobb tudásuk szerint megszerkesszék a pályájukat és kitaláljanak hozzá egy történetet.
    Ehhez először kell egy téma, ami jó lehetőségeket ad, kis változatosságot is kínál annak ellenére, hogy mindenki ugyanazokat az eszközöket használja a szerkesztéshez. Ez szavazással fog majd eldőlni, egyelőre havas, horror és Thaiföld témák voltak említve.
    Miután a téma ki lett választva, a szervezők összeállítják a szerkesztéshez szükséges eszközöket, elkezdődik a jelentkezés. Ha mindez megvan, következik a szerkesztési fázis, amikor a versenyzők megépítik a pályáikat.

    A versenyben természetesen mindenki részt vehet, aki tud pályát szerkeszteni. Kezdőknek külön előny, hogy adott a wad és a textúrák. Ilyen versenyek során rengeteget lehet fejlődni, a versenyzők gyakran segítik is egymás munkáját.

    Reméljük, minél többen kedvet kaptok hozzá! Ha bármi kérdésetek lenne, írjatok ide, témaötletek/javaslatok is jöhetnek!

  2. #2
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Köszönjük Matie!

    Én mindenképpen részt veszek, most pedig csinálok egy szavazás topicot.
    És persze, névötleteket is várunk, hogy mi legyen a verseny neve/címe, mert még ez sincs meg!

  3. #3
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Én is részt veszek

  4. #4
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    És várunk ötleteket arra is, hogy mik legyenek a nyeremények!!!

  5. #5
    Az utolsó felfedező Ting logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    743
    Blog bejegyzések
    32
    Gamer ID-k

    Gamertag: TingL0L Steam ID: Ting98

    Alapbeállítás

    Hungarian Adventures 2011 lehetne a neve. Nyereményekkel kapcsolatban szerintem a nyertes kaphatna egy pár hónapig egy külön blokkot az oldalon, hogy ide kattintva letölthető a nyertes pálya, stb., illetve ezen kívül valami TR-es ajándék.

  6. #6
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Ting eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hungarian Adventures 2011 lehetne a neve. Nyereményekkel kapcsolatban szerintem a nyertes kaphatna egy pár hónapig egy külön blokkot az oldalon, hogy ide kattintva letölthető a nyertes pálya, stb., illetve ezen kívül valami TR-es ajándék.
    Őszintén, én nyereményként csak azt várnám, hogy mondjuk egy pár hétig, vagy egy hónapig kint legyen a főoldalon a pálya, és persze hírként is közöljék az adminok (am ezt biztos megtennék, ez a minimum). én nem várnák semmilyen ajándékot postán, ez pusztán hobbi, ami még viszonylag ingyenes.
    VISZONYLAG.
    Anything could happen
    And it will

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •