Oldal: 27 / 29 ElsőElső ... 172526272829 UtolsóUtolsó
Eredmény: 261 - 270 (283) összesen

Téma: Szia tombraidermaster1996 :-)

  1. #261
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet tombraidermaster1996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm szépen! Eddig egész jól telt, remélem ezután is jó lesz. Imádom ezt a számot Selena-tól, csak hogy kiment mindkét hangkártyám lassan két hete, így se zenét, se videót, se filmet, semmit nem tudok se hallgatni, se nézni, meg játszani sem... Ezért fogok dolgozni hamarosan, mert új laptopot kell vennem... A Daft Punk-ot és a Journey-t szereted? Most ők a kedvenceim.
    Oh, átérzem gondjaidat, nekem a videó kártyám mondta be az unalmast, több mint másfél hónapja már...
    Journey-t egyáltalán nem, de a Daft-nak van pár jó száma

  2. #262
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Oh, átérzem gondjaidat, nekem a videó kártyám mondta be az unalmast, több mint másfél hónapja már...
    Journey-t egyáltalán nem, de a Daft-nak van pár jó száma
    Részvétem a videó kártyád miatt! Egyik sem kellemes hardver hiba... De az a poén, hogy ha a laptopban megy ki valami, akkor vagy új alaplapot kell venned, ami az enyémhez nincs, lassan már 7 éves toshiba modell, így semmi nincs hozzá... Így marad az új laptop... De ha sima géped van, akkor abban az a jó, hogy minden külön cserélhető, csak egyik megoldás sem a legolcsóbb... Még nekem is meg van a régi gépem, de alkalmanként kapcsolom be, mert kicsit sok áramot fogyaszt... Remélem, hogy hamarosan sikerül neked is egy új videó kártyát venned és újra tudsz majd "kockulni".
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  3. #263
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Köszi, igen, elvileg hamarosan érkezik... szerencsére még bőven a garanciában voltam, bár úgy vagyok vele, hogy ráfizetek többet, de akkor egy normális legyen (nem mintha a korábbi nem lett volna az).
    Na lehet cserélni, ha még gyártják még azt a típust, vagy az alaplapba bele lehet tenni, stb... okosan kitalálják

  4. #264
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi, igen, elvileg hamarosan érkezik... szerencsére még bőven a garanciában voltam, bár úgy vagyok vele, hogy ráfizetek többet, de akkor egy normális legyen (nem mintha a korábbi nem lett volna az).
    Na lehet cserélni, ha még gyártják még azt a típust, vagy az alaplapba bele lehet tenni, stb... okosan kitalálják
    Még akkor az a jobbik eset, ha volt rá még garanciád, csak nehogy megint valami baj legyen vele... :S
    Szétnéztem mindenhol, még ebay-en is, de semmit nem leltem.. Így most ilyenre gyűjtök:http://www.hardwaredepo.hu/?1854,hp-...asznalt-laptop Használtan nem olyan húzós, mint újonnan, plusz egy 10-esért eredeti win7-et is kapok hozzá, de a telepítőlemezt azt elkérem, ha már fizetek érte. XD Olyan laptopot kerestem direkt, ami nem integrál videó kártyás, mert így legalább menni fog rajta minden, még a TR2013 is talán. Csak most vettem egy majdnem teljes TRON kollekciót (a két film meg az Evolution játék, ami integrált kártyákat nem támogat...) Media Markt-ból tök jó áron, aztán ha már tönkrement a hangkártya, akkor annyit megérdemel, hogy új laptopot vegyek saját zsebből majd.
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  5. #265
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Köszi, remélem jó lesz... bár szándékkal inkább egy drágábbat választottam, aminek korszerűbb a hűtési rendszere, meglátjuk...
    Hmm, ár-érték arányban egész korrektnek tűnik, és nagyon remélem, hogy vinni fogja a TR-t, nehogy már kimaradj a mókából!
    A lemezt meg mindenképpen kérd el

  6. #266
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Biztos jó lesz. De szerintem jól tetted, hogy egy kicsit drágábbat választottál, mert lehet, hogy sokkal jobb, mint az előző.
    Hát, négy giga ram ha nem elég az új TR-nek, akkor bekaphatja a Crystal, mert ahhoz képest, hogy azt mondták, hogy mennyire valósághű, ahhoz képest szerintem sehol nincs. XD De más legalább menni fog. De előtte még meg kell dolgoznom érte. Legfeljebb ha nem jön össze a teljes összeg egy hónap alatt, akkor spórolok még tovább. (Azért csak jövőhónapban dolgozok, mert augusztus húzós lesz a meszeléssel, pakolással, meg könyvosztással, stb, meg azért egy kicsit szeretnék pihenni is. ) A lemezt biztos, hogy elkérem, mert nincs pénzem arra, hogy mindig másal telepíttessem újra a gépet. :S
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  7. #267
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Számok tekintetében jobb, mint az előző, de azok csak számok
    4 gigának elégnek kellene lenni... nekem viszont tetszett a grafika, dicsérni meg mindenki a sajátját dicséri, de azt nagyon!
    Spórolj csak nyugodtan, én az új gépemre anno vagy 2,5-3 évet spóroltam

  8. #268
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Lehet, hogy csak számok, de néha még azok is sokat nyomnak a latban. Biztos jó lesz, még ha sokat használod is, még akkor is ki kellene bírnia 2-3 évet, vagy még többet is.
    Szépnek szép a grafika, ne érts félre, csak nem valósághű. Inkább a cryengine 2-3 grafikájához hasonlít.
    Nekem az a baj, hogy nagyon hamar meg kellene vennem, mert nem én egyedül használom a gépet csak, hanem a szülők is. Bár meg lehet lenni szerintem youtube, winamp meg gomplayer nélkül is. De kérni meg nővéremtől meg nagynénémtől nem akarok, mert az számomra szégyen lenne... :S Játszani meg most úgy is telefonon játszom, mert az alapvető alkalmazásokat még elviszi. PSX emulátoron viszem most a TR-eket, meg super nintendo-n most kivittem a Super Mario RPG Legend of The Seven Stars-t, ami még így 15. végigjátszásra is teljes élményt nyújt. Azelőtt meg nintendo64 emun vittem ki a Zelda Ocarina of Time-ot, aminek a Master Quest-jét vittem ki majdnem a végéig tavaly, csak olyan nehéz volt, hogy a final boss előtt feladtam... De a sima is alsóhangon összefüggően 1-2 hetet vesz igénybe, mert 3 hónapig játszottam napi 2-3 óra játékidővel, aztán úgy vittem ki. Meg most plants vs zombies2-ztem, de kivittem az új update-et is, így meguntam, most meg várok a minecraft pocket edition 0.9.0-ás buildjára, ami talán jövőhéten jön ki. Meg van a 0.9.0 build 4, de tiszta bugos... De attól nem rossz, tetszenek az új fejlesztések és blockok. Csak olyan nehéz jó appot találni androidra, hogy borzalom... :S Angry birds-től meg már herótom van. XD
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

  9. #269
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Remélem 6-7 év lesz az a 2-3...
    Persze, meg lehet nélkülük is lenni
    Sajnos ilyen komoly telefonokhoz én már egyáltalán nem értek, de ahogy látom te igen!

  10. #270
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Ha nagyon vigyázol rá, akkor biztos kibírja addig, sőt még tovább is. Csak van olyan osztálytársam, aki évente cseréli a videókártyáit, mert annyit játszik. XD
    Én sem igazán értek hozzá, csak alap dolgokhoz, de nem rossz amúgy. De a telefonokat is meg lehet unni egy idő után... :S
    Change the scheme, alter the mood. Electrify the boys and girls if you'd be so kind.

Oldal: 27 / 29 ElsőElső ... 172526272829 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •