Oldal: 29 / 32 ElsőElső ... 192728293031 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 281 - 290 (316) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Angel of Darkness társalgó

  1. #281
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Azt látom. Csak olyan hihetetlen.
    Volenti Nihil Difficile

  2. #282

    Alapbeállítás

    Ma rokonoknál volt alkalmam kicsit hosszabban játszani az AoD-val (saját gépemen nem megy valamiért). Nos ez marha jó játék! Nem is gondoltam volna. Direkt ezt hagytam utoljára, mert mindenhol csak azt látom, hogy milyen rossz, meg Angel of Bugness, meg ilyenek. A grafika szerintem nagyon szép, érdekes a sztori, a hangokkal sincs probléma, szóval rendben van a játék. Azt elismerem, hogy Lara irányítása tényleg elég sajátos lett, meg bugok is vannak, (pl. játék elején Lara ,,beragadt" a liftbe, meg amúgy sok helyen ,,fennakad", meg rossz a textúra) de én ennél rosszabbra számítottam. Viszont a cicik szépen mozognak

  3. #283
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Igen, ez a bugozás túlzás sokak részéről, az Underworld pl. 100x bugosabb, de mindegy. Öröm olvasni az ilyen sorokat!

  4. #284

    Alapbeállítás

    Igen, én is érzem, hogy igazságtalanul lett így lehúzva a játék. Kár érte. Kíváncsi vagyok, milyenek lettek volna a folytatások, hogyan alakult volna a sztori. Egyébként már a Tomb of the Ancients pályán vagyok. Most kezd nehezedni a játék, de eddig nagyon tetszik.

  5. #285

    Alapbeállítás

    Na, ma értem a végére, hú, nagyon jó volt és fordulatokkal teli.
    Spoiler!
    De ki az a Karel? Szerintem Lara valami régi pasija lehet. És Nephilim volt. Wow
    Néhol beleszaladtam eléggé érdekes bugokba pl: Von Croy-nál van egy töltény, amit végtelenszer lehet felvenni, én 1500 töltényt szedtem fel, gondoltam az elég lesz a játék végéig, igen, elég volt Meg Eckhardt Laborjában az egyik fiola egy gödörben egy kis alagútban van, na oda távolról beugrottam csak nem tudtam kijönni anélkül, hogy beleesnék a savfürdőbe, (ugye akkor még nem tudtam, hogy nem így kell megszerezni az üvegcsét) mindegy, elkezdtem mászni abban a kis üregben, egyszer csak Lara keresztbefordult a levegőben és átmászott mindenen, mondom jó, újratöltés.
    Persze voltak nagyon idegesítő dolgok is, pl Lara csomó helyen fennakad, tipegés a lépcsőn, csapnivaló célzás (Boaz), Lara először sétál, csak aztán szalad (engem ez zavart a legjobban).
    Összességében imádtam a játékot, nem gondoltam volna, hogy ilyen jól fogok szórakozni vele. Persze nem tudta felülmúlni a TR 4-et, de nem is így indult nálam. Mindenesetre aki még nem játszott vele, szerintem adhat neki egy esélyt, közel sem olyan rossz, mint amennyire lehúzták. Egy Masterpiece a Core design érából

    --------

    Megjegyzés: légy szíves valamilyen formában használd ezentúl a spoiler szót, ne rontsuk el azok élményét, akik esetleg még nem játszottak a játékkal.
    drlecter
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2015-02-19 21:28

  6. #286
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Valaki tudja, hogy melyik grafikai beállítások számítanak a legjobb minőségűnek? Most így van beállítva:



    Honnan lehet tudni, hogy melyik a jobb, pl. 32 A8R8G8B8 akármi vagy a 3 másik 32bites változat?

    Szerk.: És melyik exe-vel érdemes indítani a játékot? TRAOD vagy TRAOD_P4.exe?
    Utoljára módosítva: Stranger által : 2015-04-29 13:01
    youtube.com/ScureHD

  7. #287
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Na elvileg így néz ki a max beállítás:
    http://imgur.com/5op4BKx
    Mondjuk a Texture1, Texture2 résznél nem tudom mitől szürkült be, eddig elérhető volt. Jobb lent a Pixel Shader 2.0 Shadows azért van kiszedve, mert az ugyan az mint az Nvidia shadows és egyszerre nem is működnek. Az nvidia szerintem jobban működik, a másiknál néha eltűnt Lara árnyéka.
    Indító fájlok közül pedig a P4-es exét érdemes használni, az adja a legjobb teljesítményt. Ja és ehhez kellett a max grafika. Kis grafikai tuning.
    youtube.com/ScureHD

  8. #288
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Köszönjük, hogy megosztottad velünk fáradozásaid eredményét.
    Nagyon jól néz ki, kedvet kaptam újrajátszani.
    Utoljára módosítva: OSZRichard által : 2015-05-18 12:09
    Jelenlegi aláírás képed

  9. #289
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Ez nem semmi:



    1:30-tól válik igazán érdekessé a videó. Beimportálta a modelleket Unreal Engine 4-be, kíváncsi vagyok, mi sül ki belőle.

  10. #290
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Ha ezt tényleg kidobbják Unreal 4 motorral egyszer az életben. Ez nagyon nagyot fog ütni

Oldal: 29 / 32 ElsőElső ... 192728293031 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •