Eredmény: 1 - 10 (316) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Angel of Darkness társalgó

Hibrid nézet

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Igen, ez a bugozás túlzás sokak részéről, az Underworld pl. 100x bugosabb, de mindegy. Öröm olvasni az ilyen sorokat!

  2. #2

    Alapbeállítás

    Igen, én is érzem, hogy igazságtalanul lett így lehúzva a játék. Kár érte. Kíváncsi vagyok, milyenek lettek volna a folytatások, hogyan alakult volna a sztori. Egyébként már a Tomb of the Ancients pályán vagyok. Most kezd nehezedni a játék, de eddig nagyon tetszik.

  3. #3

    Alapbeállítás

    Na, ma értem a végére, hú, nagyon jó volt és fordulatokkal teli.
    Spoiler!
    De ki az a Karel? Szerintem Lara valami régi pasija lehet. És Nephilim volt. Wow
    Néhol beleszaladtam eléggé érdekes bugokba pl: Von Croy-nál van egy töltény, amit végtelenszer lehet felvenni, én 1500 töltényt szedtem fel, gondoltam az elég lesz a játék végéig, igen, elég volt Meg Eckhardt Laborjában az egyik fiola egy gödörben egy kis alagútban van, na oda távolról beugrottam csak nem tudtam kijönni anélkül, hogy beleesnék a savfürdőbe, (ugye akkor még nem tudtam, hogy nem így kell megszerezni az üvegcsét) mindegy, elkezdtem mászni abban a kis üregben, egyszer csak Lara keresztbefordult a levegőben és átmászott mindenen, mondom jó, újratöltés.
    Persze voltak nagyon idegesítő dolgok is, pl Lara csomó helyen fennakad, tipegés a lépcsőn, csapnivaló célzás (Boaz), Lara először sétál, csak aztán szalad (engem ez zavart a legjobban).
    Összességében imádtam a játékot, nem gondoltam volna, hogy ilyen jól fogok szórakozni vele. Persze nem tudta felülmúlni a TR 4-et, de nem is így indult nálam. Mindenesetre aki még nem játszott vele, szerintem adhat neki egy esélyt, közel sem olyan rossz, mint amennyire lehúzták. Egy Masterpiece a Core design érából

    --------

    Megjegyzés: légy szíves valamilyen formában használd ezentúl a spoiler szót, ne rontsuk el azok élményét, akik esetleg még nem játszottak a játékkal.
    drlecter
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2015-02-19 20:28

  4. #4
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Valaki tudja, hogy melyik grafikai beállítások számítanak a legjobb minőségűnek? Most így van beállítva:



    Honnan lehet tudni, hogy melyik a jobb, pl. 32 A8R8G8B8 akármi vagy a 3 másik 32bites változat?

    Szerk.: És melyik exe-vel érdemes indítani a játékot? TRAOD vagy TRAOD_P4.exe?
    Utoljára módosítva: Stranger által : 2015-04-29 12:01
    youtube.com/ScureHD

  5. #5
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Na elvileg így néz ki a max beállítás:
    http://imgur.com/5op4BKx
    Mondjuk a Texture1, Texture2 résznél nem tudom mitől szürkült be, eddig elérhető volt. Jobb lent a Pixel Shader 2.0 Shadows azért van kiszedve, mert az ugyan az mint az Nvidia shadows és egyszerre nem is működnek. Az nvidia szerintem jobban működik, a másiknál néha eltűnt Lara árnyéka.
    Indító fájlok közül pedig a P4-es exét érdemes használni, az adja a legjobb teljesítményt. Ja és ehhez kellett a max grafika. Kis grafikai tuning.
    youtube.com/ScureHD

  6. #6
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Köszönjük, hogy megosztottad velünk fáradozásaid eredményét.
    Nagyon jól néz ki, kedvet kaptam újrajátszani.
    Utoljára módosítva: OSZRichard által : 2015-05-18 11:09
    Jelenlegi aláírás képed

  7. #7
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Ez nem semmi:



    1:30-tól válik igazán érdekessé a videó. Beimportálta a modelleket Unreal Engine 4-be, kíváncsi vagyok, mi sül ki belőle.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •