Oldal: 5 / 25 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (249) összesen

Téma: Tomb Raider: A legenda feltámadása

  1. #41

    Alapbeállítás

    minden tiszteletem a tiétek
    én annyit szeretnék tudni,h magyar nyelvű lesz e vagy sem...mert vicces lenne ha magyar lesz,mert akk kivételesen angolosítást kéne csinálni hozzá : DD

  2. #42
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    magyar lessz
    shakko??
    válalom a szövegfordítást
    "Need doctor bad..."


  3. #43
    Ereklyevadász
    Csatlakozott
    11-02-07
    Üzenetek
    431
    Blog bejegyzések
    21

    Alapbeállítás

    Magyara lesz. Magyar szinkronnal

  4. #44
    Felfedező
    Csatlakozott
    11-08-22
    Üzenetek
    173
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez egy fantasztikus ötlet neke lenne is egy storym^^
    noshát a story annyiból lenne hogyLondonban Lara a laptopján rábukkan egy különös köre vagy (akármireXD) é felfedezi hogy az magyarországban a város házában van amit örök öriznek.Az a másik ámbár gonosz sírrabló is ráfeni a fogát ezért ö is nekiindúl megkeresni.A város házban budapesten találkoznak(feltéve ha van ott városháza mert gözöm sincsXD)és a köért öszeverekednek,de a gonosz megszerzí és elviszi mondjuk Erdélybve (csakhogy nálunk is legyenXD)és elrejti egy földalatti járatba egy medvebarlangba(mert nekünk az is van) és Lara utánnamegy hogy megakadályozza a föld pusztulását mivel ez a kö a világürböl került a földre még az aztékok korszakában akik egy tekercsben le is írják hogy mijen erövel rendelkezik a kö.Lara elöször ezt a tekercset szerzi meg párizsban majd a gonosztevö után megy.Majd Lara megálítsa és mindenki boldogXD
    nah????mit szóltok??
    Ez szerintem nagyon jó történet, én egy kicsit változtatnék rajta. Tehát, addig oké, hogy Lara a gonosztevő után megy. De szerintem kéne valami nagy durranás a végére, amikor legyőzi. Tudjátok, mint az Underworld végén.
    Az ötletem:
    Lara megszerezte a tekercset, elindul megállítani a gonoszt. Este odamegy a gonoszhoz, aki éppen alszik. Elveszi tőle a követ, a tekercshez teszi, és elmond egy szöveget, ami a tekercsre van írva. Ekkor a köveknek annyi. Megnyílik a föld a két főszereplő alatt, és egy arénában találják magukat. Lara 2 pisztolya sehol. Az ellenfelénél viszont van egy. A gonosz lő. Elsötétül minden. Lara felébred. Az ágyában van. Azon gondolkodik, hogy ezt biztos csak álmodta. De nem. Rájön, hogy rárakták egy gépre, ami befolyásolja, hogy mit lát. (tehát egy átlátszó üveg mögött van, mozdulatlanul). Észrevesz egy hibát a gép programjában. Eltűnik egy fal. Ahogy odalép, a valóságot látja. Kitöri a gép üvegét kimászik belőle. Kimegy az utcára, azt látja, hogy telihold van. A tekercsben az volt írva, hogy teliholdkor működik csak a kő. Gyorsan kell valamit tennie. Meglátja a gonoszt futni az utcán. Utána megy, belelő a lábába, így megállítja ellenségét. Elveszi tőle a követ, elmondja a varázsigét, ami a tekercsen van, a föld ismét megnyílik alattuk. Ekkor Lara lelövi a gonoszt, és meg van mentve a világ.
    Mit szóltok hozzá?

  5. #45
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet dzsemfix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez szerintem nagyon jó történet, én egy kicsit változtatnék rajta. Tehát, addig oké, hogy Lara a gonosztevő után megy. De szerintem kéne valami nagy durranás a végére, amikor legyőzi. Tudjátok, mint az Underworld végén.
    Az ötletem:
    Lara megszerezte a tekercset, elindul megállítani a gonoszt. Este odamegy a gonoszhoz, aki éppen alszik. Elveszi tőle a követ, a tekercshez teszi, és elmond egy szöveget, ami a tekercsre van írva. Ekkor a köveknek annyi. Megnyílik a föld a két főszereplő alatt, és egy arénában találják magukat. Lara 2 pisztolya sehol. Az ellenfelénél viszont van egy. A gonosz lő. Elsötétül minden. Lara felébred. Az ágyában van. Azon gondolkodik, hogy ezt biztos csak álmodta. De nem. Rájön, hogy rárakták egy gépre, ami befolyásolja, hogy mit lát. (tehát egy átlátszó üveg mögött van, mozdulatlanul). Észrevesz egy hibát a gép programjában. Eltűnik egy fal. Ahogy odalép, a valóságot látja. Kitöri a gép üvegét kimászik belőle. Kimegy az utcára, azt látja, hogy telihold van. A tekercsben az volt írva, hogy teliholdkor működik csak a kő. Gyorsan kell valamit tennie. Meglátja a gonoszt futni az utcán. Utána megy, belelő a lábába, így megállítja ellenségét. Elveszi tőle a követ, elmondja a varázsigét, ami a tekercsen van, a föld ismét megnyílik alattuk. Ekkor Lara lelövi a gonoszt, és meg van mentve a világ.
    Mit szóltok hozzá?
    jónak tűnik nagyon jónak ^^
    Anything could happen
    And it will

  6. #46
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Idézet dzsemfix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez szerintem nagyon jó történet, én egy kicsit változtatnék rajta. Tehát, addig oké, hogy Lara a gonosztevő után megy. De szerintem kéne valami nagy durranás a végére, amikor legyőzi. Tudjátok, mint az Underworld végén.
    Az ötletem:
    Lara megszerezte a tekercset, elindul megállítani a gonoszt. Este odamegy a gonoszhoz, aki éppen alszik. Elveszi tőle a követ, a tekercshez teszi, és elmond egy szöveget, ami a tekercsre van írva. Ekkor a köveknek annyi. Megnyílik a föld a két főszereplő alatt, és egy arénában találják magukat. Lara 2 pisztolya sehol. Az ellenfelénél viszont van egy. A gonosz lő. Elsötétül minden. Lara felébred. Az ágyában van. Azon gondolkodik, hogy ezt biztos csak álmodta. De nem. Rájön, hogy rárakták egy gépre, ami befolyásolja, hogy mit lát. (tehát egy átlátszó üveg mögött van, mozdulatlanul). Észrevesz egy hibát a gép programjában. Eltűnik egy fal. Ahogy odalép, a valóságot látja. Kitöri a gép üvegét kimászik belőle. Kimegy az utcára, azt látja, hogy telihold van. A tekercsben az volt írva, hogy teliholdkor működik csak a kő. Gyorsan kell valamit tennie. Meglátja a gonoszt futni az utcán. Utána megy, belelő a lábába, így megállítja ellenségét. Elveszi tőle a követ, elmondja a varázsigét, ami a tekercsen van, a föld ismét megnyílik alattuk. Ekkor Lara lelövi a gonoszt, és meg van mentve a világ.
    Mit szóltok hozzá?
    hát mi ketten kitaláljuk a történetet dzsemfix^^
    csapatmunkába dolgozunk
    "Need doctor bad..."


  7. #47
    Ereklyevadász
    Csatlakozott
    11-02-07
    Üzenetek
    431
    Blog bejegyzések
    21

    Alapbeállítás

    Történet már van... Karakter tervrajzokat csinálom...sőt az egyik kari má majdnem kész 3Dben..... Tom szenved a szoba építésével... Egyáltalán meg tudjuk megy e. Lara egységesen legendes lesz föl turbózva kissé

  8. #48
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás

    jajj drágáim ojan aranyosak vagytok de a töri megvan már összeszedtük
    és grat nagyon jó ötlet amúgy talán ha ezt sikerül aköviben lehet szó róla de még ezse biztos mert nagyon macerás munka mivel parancsokkal működij sok angolszót és kódokat kell hazsnálni ami nem egyszerű

  9. #49
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Idézet tom croft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jajj drágáim ojan aranyosak vagytok de a töri megvan már összeszedtük
    és minket még meg sem kérdeztetek????
    cöhh...
    na jó tudom hogy nehészkes munka de ha csak ti 2-en szenvedtek vele akkor jó hogy nehéz!!!
    miért nem engeditek hogy segítsünk mi is amiben tudunk??
    "Need doctor bad..."


  10. #50
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    miért nem engeditek hogy segítsünk mi is amiben tudunk??
    mert már kitalálták a történetet és nem akarnak újat
    Anything could happen
    And it will

Oldal: 5 / 25 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •