Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (76) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

  1. #51

    Alapbeállítás

    Lövöd a 4 golyót addig amíg mind beleng és energiaburkot alkot, akkor gyorsan kipattansz és nyomsz egy Q-t (ami a csáklya.). Ennyi az egész.

  2. #52

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Tudna valaki segíteni? Olyan gondom van a TR - Legendbe ,a Kazahsztáni pályán konkrétan mikor elkezdeném az ottani első tenni valót vagyis le kéne ugrani a hegyről mindig kilép a játékból és valamit hibát észlel. Hozzáteszem eredeti a játék és a DVD se karcos. Valami ötlet? Patch is fent van már.

  3. #53
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Szia! Itt a válasz.

  4. #54

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Mostanában gyűjtögetem a rewardokat, de a Kazakhstan pályánál ott akadtam meg, ahol fel kéne húzni a vasállványt a görbe vason(vagy hol) hogy meg tudjam szerezni az arany rewardot. Ezzel próbálkozom, de nem megy, mindig megakad

  5. #55
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Amikor odahúzod a fémszerkezetet a helyére még egyek kettőt rá kel lőni az elektromos ágyúval hogy közelebb csússzon a falhoz próbáld a felfogatási pontra irányítani a fegyvert,[ görgő sín ]
    ha nem megy elég közel a falhoz nem tudsz átugorni róla a platformra.
    A célzással ( "Y" vagy "Z" gomb alapvetően) akár megcsáklyázva is megszerezheted.

    http://www.youtube.com/watch?v=6i_fkp8z1lo
    Jelenlegi aláírás képed

  6. #56

    Alapbeállítás

    Köszönöm,i igaz, nem teljesen úgy csináltam, ahogy mondtad, de sikerült!

  7. #57
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Az a lényeg .
    Jelenlegi aláírás képed

  8. #58

    Angry

    Sziasztok. Én az english mapon akadtamel. A hidrával lenne problémám. A végigjátszásban elolvastam hogy kell, videót néztem róla, de bármit csinálok nekem soha nem akar a harang felé nézni... Lövöm azt a teves harangot de rá se hederít csak én érdeklem így nem tom azt a valamit a fejére rántani... segítsetek kérlek, mert már kezdtem az egész Tomb Raider mitológiát megunni az a kötsög miatt

  9. #59
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Valóban nem egyszerű a téma de Elég közel mész a harangokhoz?; Sűrű sorozatokat adsz le a harangokra?; aszt javasolnám, hogy próbáld mozgásban tartani a Hydrát, amikor kijön a vízből azonnal kezd lőni a harangot.
    Jelenlegi aláírás képed

  10. #60

    Alapbeállítás

    Sikerült meg oldanom a problémát... az volt a gond hogy nem mentem elég közel a harangokhoz. :/ Mivel a Story meg van az összes reward össze gyűjtve így meg van a 100% most arra hajtok hogy minden extrát unlockoljak, még az utolsó két pálya van hátra és time trialban is meg van. A kérdésem annyi lenne, hogy mivel erre csak utalást találtam és konkrétan nem vált számomra teljesen világossá a dolog, hogy az összes extra csak akkor nyilík meg ha mind a 3 nehézégi szinten végig játszom? mert jó kis élvezetes játék így elhatároztam hogy addig játszok vele ameddig van miért. nekem nagyn bejött bár az irányítás felvet némi problémát, ami Time trialban nagyon frusztráló tud lenni.... :/

Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •