Oldal: 19 / 19 ElsőElső ... 9171819
Eredmény: 181 - 187 (187) összesen

Téma: Tomb Raider 4 - The Last Revelation + The Times Level

  1. #181

    Alapbeállítás

    underneath the sphinx palyan amikor a hieroglifakkal kell kinyitni az ajtot es teljesen mind1 hogy milyen kombinaciot rakok ugyanugy a csapda ajto nyilik fol azt hogy lehet megoldani?
    szerintem ez bug
    mit tudok csinalni?csak egy mentesem van ami azelott tart hogy hasznalnam valamelyik gombot meg hogy folvennem a cetlit
    kosz

  2. #182
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Valamelyik csak segíteni fog a kettő közül

    http://tombraiders.hu/index.php?opti...=21#underneath
    Utoljára módosítva: OBig által : 2016-06-05 21:09

  3. #183

    Alapbeállítás

    nagyon kosz
    megvan oldva a problema

  4. #184

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Az alábbi pályán 6:12-él elakadtam. Nem tudok átugrani a következő platformra? Mit tanácsoltok? Melyik gombbal érhető el, hogy sikerüljön átugranom a szemközti területre?
    https://www.youtube.com/watch?list=P...layer_embedded[/YOUTUBE]
    Válaszotokat köszönöm szépen előre is.

  5. #185

    Alapbeállítás

    Szia
    Menj ki a platform szélére, majd ugrás hátra, ez pontosan három lépést jelent visszafelé. Utána futás előre, és ugrás. A kapaszkodást, a CTRL-t csak az utolsó pillanatban nyomd le, ne tartsd folyamatosan lenyomva, mert akkor kisebbet ugrik.

  6. #186

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    (lenne 2 kérdésem a játékkal kapcsolatban....)
    kijátszottam a tr4-et es a demóját is, és az lenne a kérdésem, hogy miért más a demo, mint az eredeti játék
    (pl. "The Lost Library" pálya más a demóban, más ajtókat kell kinyitni). és a második kérdés: melyik pályán van
    az a seth szobor, ami előtt van egy híd es átmegy rajta Lara(a menüben lehet látni, a játék indítása előtt)

  7. #187
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Neria eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    (lenne 2 kérdésem a játékkal kapcsolatban....)
    kijátszottam a tr4-et es a demóját is, és az lenne a kérdésem, hogy miért más a demo, mint az eredeti játék
    (pl. "The Lost Library" pálya más a demóban, más ajtókat kell kinyitni). és a második kérdés: melyik pályán van
    az a seth szobor, ami előtt van egy híd es átmegy rajta Lara(a menüben lehet látni, a játék indítása előtt)
    Szia!

    A demo az amolyan előzetes kedvcsináló. Rendszerint az nem a végleges játékot tükrözi, hanem csak egy körülbelüli ízelítőt ad az egészből és a hangulatból. Illetve nagyjából le tudod tesztelni, hogy hogyan fogja vinni a géped a kész játékot.
    Ha jól emlékszem, akkor az a szobor a kiegészítőben van: http://tombraiders.hu/index.php?opti...=450&Itemid=21.

Oldal: 19 / 19 ElsőElső ... 9171819

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •