Oldal: 9 / 11 ElsőElső ... 7891011 UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (108) összesen

Téma: Tomb Raider 3 + The Lost Artifact

  1. #81
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet BobaFett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hmm. Az új játék után kedvet kaptam egykis retrohoz, és a 3. rész lett a kiválasztott, mert ezzel utoljára megjelenéskor játszottam. Tehát szinte újként ért az egész, 1-2 szivatásra emlékeztem csak játék közben. Így a teljes végigjátszás 34 órát vett igénybe... Hol tud egy mai játék ennyit ? természetesen a brutto időt értve, a steam szerencsére ezt nézi. a végén amit a játék kiirt az 17 óra volt, de ugye a sok újratöltés, godolkodás, stb...

    Jah összes secret, of course...
    Az új rész kb. ugyanennyi volt nettóban a 100%-ig, hard-on. Bár ott inkább a harccal, akciójelenetekkel volt szívás, nem a továbbjutással.

    De amint kész a fordítás, én is retrózok.

  2. #82

    Alapbeállítás

    Hát az új nekem max 15-16 óra volt 100%-ra. maga a játék 3 délután és még kettő boklászás. Jó igaz csak normal fokozaton toltam, lehet hardon kicsit több lett volna. De ugyanígy tehetne az ember a régiekben is kikötéseket maga elé (pl. medpack használat nélkül, csak pisztolyal, vagy 20 save-elés alatt végigtoli, stb. ) ahogy azok is még hoszabbak lenének.
    BTW: enek ellenére azért elég hosszú az új. mondjuk egy aktuális COD részhez képest amit 4-5 óra végigtoli...

  3. #83
    Professzor Gegooo logója
    Csatlakozott
    12-05-29
    Hely
    Magyarország
    Üzenetek
    145

    Alapbeállítás

    Szerkesztve: Warezolni a fórumon tilos.

  4. #84
    Professzor Gegooo logója
    Csatlakozott
    12-05-29
    Hely
    Magyarország
    Üzenetek
    145

    Alapbeállítás

    Nem tudom mire érted de a fórumszabályzatott elolvasva két lehetőségre jutttam:1.Azért törölted el az előzőt mert bele írtam a kalózöblös oldal nevét.Én ezt azért tettem mert pontosítani akartam a kérésemet,hogy hol próbáltam már ezért az nekem nem jó.2.Ha az volt a gond,hogy gyakorlatilag kétszer ugyanazt küldtem el ( most harmadszorra) akkor először is nem kaptam rá semmi visszajelzést ami ok hisz nem ülhettek ti se folyton a gép előtt van életettek, nekem is,másodszor mikor először elküldtem valaki kitörölte vagy csak simán nem küldte el bár én emlékszem hogy megnéztem és ott volt másnap viszont semmi.
    Tehát másodszorra azért küldtem el mert az első valahogy eltűnt. De kiírom most is és szerintem mivel ez a tr 3 topic így akérdés még mindig kapcsolódik:

    Na innen warez volt.
    Utoljára módosítva: OBig által : 2013-05-30 06:35

  5. #85
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

  6. #86

    Alapbeállítás

    Kalózöblös vagy sem, a torrent önmagábnan is tilos, mert warez Gegooo!
    Egy hivatalaos TombRaider oldal ilyent nem engedhet meg. Nem fogjuk érted ezt a címet kockáztatni!
    Ugye megérted?

  7. #87
    Professzor Gegooo logója
    Csatlakozott
    12-05-29
    Hely
    Magyarország
    Üzenetek
    145

    Alapbeállítás

    Igen persze megértem,elnézést az előbbiért így már világos.

  8. #88

    Alapbeállítás

    hát ezt a részt életemben még nem bírtam végigvinni. nevadát indiát átvittem többször south pacific london antartica ezeknél mindig valahol elakadtam. nekem nevada a kedvencem.

  9. #89

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Nem tudom tudna e nekem segíteni valaki.
    Nagyon szeretem azt a rövid kis zenét,ami a legelső antarktiszos pálya bejátszásában (mikor a helikopter landol,és megreped a jég....) hallható,viszont sehol sem találom.....

    Nincs meg valakinek?

  10. #90
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Nem tudom tudna e nekem segíteni valaki.
    Nagyon szeretem azt a rövid kis zenét,ami a legelső antarktiszos pálya bejátszásában (mikor a helikopter landol,és megreped a jég....) hallható,viszont sehol sem találom.....

    Nincs meg valakinek?
    Szia.
    Ha gondolod, az intrók itt vannak.
    http://dfiles.eu/files/mu00uf8c8
    Üdv

Oldal: 9 / 11 ElsőElső ... 7891011 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •