Oldal: 11 / 16 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (151) összesen

Téma: Tomb Raider 2 + The Golden Mask

  1. #101
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Így tudtam kioperálni legjobb minőségbe (egyébként 640x480 az eredeti kép), remélem hogy megteszi.


  2. #102
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így tudtam kioperálni legjobb minőségbe (egyébként 640x480 az eredeti kép), remélem hogy megteszi.
    Néztem én is este feltekert felbontással, bekészített screenshot készítővel, de nekem vagy nincs benne töltőképernyő vagy nagyon gyorsan betöltött

  3. #103
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    PC-n sajna kimaradtak, PSX-en vannak csak töltőképernyők.

  4. #104

    Alapbeállítás

    Nagyon köszönöm ^^ Ez szuper minőség számomra és egyedül nem is tudtam volna így kinyerni, mert nincs meg psx-en a TR2... Csak a 3, de azt elhagytam a géppel együtt a sok költözés közben Szóval most megy a

  5. #105
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Idézet Calmild eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon köszönöm ^^ Ez szuper minőség számomra és egyedül nem is tudtam volna így kinyerni, mert nincs meg psx-en a TR2... Csak a 3, de azt elhagytam a géppel együtt a sok költözés közben Szóval most megy a
    Örülök neki! Ha esetleg bármire szükséged van még, sikíts!

  6. #106

    Alapbeállítás

    1998-ban vittem végig utoljára és most 2013-ban 5 nap alatt. Nagyon jó rész. nekem a tibeti előhegység tetszik a legjobban.A tomb raiderelk közül még az első és az ötödik részt játszottam életemben végig. Nekem a legendtől kezdve nem tetszik egyik tomb raider se. Ja meg még a golden maskot is végigvittem.

  7. #107

    Alapbeállítás

    5 nap alatt? Tudsz valamit. Én is most játszom újra, persze időm nem engedi hogy napi 48 órát játsszak vele.

  8. #108

    Alapbeállítás

    Vasárnap megint elkezdtem ezt a részt. ma szerda van és már a xian templománál vagyok. ja és nem játszottam egyfolytába. egy secret hiányzik eddig.

  9. #109

    Alapbeállítás

    Sziasztok! megvan nekem a tomb raider első öt része és mindegyik résznél az fmv videóknál csak a hang megy de a kép az áll. Tudja valaki hogy mi lehet a gond? Eredeti windows 7 home premiumot használok.

  10. #110
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    A TR4-5-nél is ez a gond?
    Mert a TR1-2-3 és a TR4-5 is különböző FMV formátumot használ.

Oldal: 11 / 16 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •