YzaaA

Core Lara vs. Crystal Lara

Értékelés
Nos azt vettem észre hogy az oldalon sokan azt mondjátok hogy szivesen visszavárnátok a Core Desing-et mint TR-készítöket, mert azt mondjátok hogy ök sokkal jobban csinálják meg a játékot mint a Crystal Dinamics.
Evel kapcsolatosan nyitottam egy blogot, hogy lássuk tényleg igaz-e amit eggyesek mondanak a Core-ról.
Én onnan kezdeném hogy ezek a klasszikusok is sok pénzt hozhattak AKKORIBAN.Tegyük fel most hogy csinálják a TR4-et és ha azt vesszük mindenki arra számit hogy most milyen rossz lessz hogy semmi sikere nem lessz meg ilyenek akkor mi lenne?Ez most kb olyan szituácio lenne mint most a TR9-nél.Nem tudjuk hogy mi lessz belölle,hogy milyen lessz a játékmenete, lehet hogy jobb lesz a TRU-nál is vagy még rosszabb ki tudja?Csakis az aki a játékot késziti és az nem más mint a Crystal.Úgy kell mondjam hogy mi bíztuk a Core-ban meg is adták amit szerettünk volna, de most a Crystal-ban kell bíznunk!Merthát ök is csak azt szeretnék elérni hogy a játékos eggyütt érezzen Lara-val hogy úgy érezze mintha ott lenne ö is a játékban.Arra törekednek hogy a játéksorozatot életben tartsák, hogy mindenki számára jo játékot nyújthasson új kalandokkal STB.Nekem személyem szerint a TRU is tetszett a bugokat leszámítva.
Sokan ostromolják a Crystal-t pedig nem ök a hibásak nagyrészt hogy a játék nem lett tökéletes.Az idö is belezavart lehet ezért nem tudták letesztelni a TRU-t.És nem csak abban van bug hanem az egész TR-ben.A Core is sokat dolgozott hogy minél jobb játékot nyujthasson nekünk de most a Crystal-on van a sor hogy bbebizonyítsa hogy ök sem ojan F*****jek mint ahogy sokan mások mondják.
Szóval HAJRÁ CRYSTAL NE HAGYD MAGAD CORE!!!!!!!

Utoljára módosítva: 2011-07-05, 11:28-kor [ARG:5 UNDEFINED] által (Mert tul gyerekes voltXDD)

Címkék: Nincsen Címkék módosítása
Kategóriák
Tomb Raider

Hozzászólás

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
  1. dzsemfix logója
    értem. Nekem se a grafika a legfontosabb. De szerintem még így is jó játék az underworld. Nem ismerem az első részeket, lehet, hogy azok jobbak.
  2. Duduska logója
    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása
    na jóó akkor elmondom hogy sokan miért kedvelik annyira a klasszikus részeket!:
    nekem ebben az esetben a TR4 vagyis a The Last Revelation a kedvencem tudod miért???
    nem a grafikája miatt engem az teljesen hidegenhagy hanem asz élmény!!a nehézsé a fejtörök bennehogy ezt most így kell s nem így vagy hogy hoppá elszúrtam mert leestem egy szakadékba vagy ijenek.
    az Underworld lehet hogy azért tetszett meg neked mert jó a grafikája de hid el nekem a játékokban nem a grafika a lényeg hanem a játékélmény a nehézség a stratégia hogy ezt most hogy csináld??
    erre a stratégiás játékra most a Portál jut eszembe abban tényleg sokat gondolkoztam hogy most mit hova és hogy!!de ez egy másik játék szal haggyuk:P
    érted miröl hablatyoltam itt vagy csak potyára gépeltem ennyit???XDD
    Sziasztok.
    Ezzel a gondolatmenettel én is teljesen azonosulni tudok.
    Természetesen kell a jó grafika. Ma már megmosolygom a TR1 640*480-as felbontását, de akkor az volt. Viszont a játékélmény amit nyújtott .... sok sok évvel késöbb, nézem a NationalGeograpic-ot a tévében, és olyan érzésem volt, hogy jártam már afrikában, az éppen akkor vetített résznnél. Miért is ? Mert amikor végignyomtam a TR1-et, valódi életből kapott pályákon mászkáltunk. Megismertünk egy egy kultúrát, tájat, s közben jót játszottunk. Nem kellett multiplayerben rohangálnunk egy rakás másik emberrel karöltve. Ha megakadtunk kikapcsoltuk, agyaltunk s megoldottuk.
    Magam részéről, nagyon hiányolom a Core filozófiát, a játékélményt, s ezzel az egyedi mentés lehetőségét is. A lezuhanást, a kutatást. Ezért is népszerű még ennyi idő után is, az alap TR4. Bár a programozók brutál dolgokat ki tudnak már hozni az alap TR4-ből. Lásd titak map-okat.
  3. Gegooo logója
    Ami kimaradt YzaaA hozászólásából az még annyi hogy a klasszikus trben lévő néhány elllenfél kissebb szívinfarktust tudott okozni!(legalábbis nekem)
    plána 2 ben az óriás pókoktól akadtam ki állandóan:S
  4. Ami logója
    Én teljesen eggyet értek YzaaA.
Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12