Friss Blogbejegyzések

  1. Controlerrel vagy nélküle!

    által, 2015-05-02, 21:29-kor (Performance ala Lara Croft)
    Nyilván tudjuk napjainkban nagyon sok játékot dobnak piacra Pc re sokunk örömér, de sok játéknak elég kényelmetlenül van optimalizálva a bill. kiosztása, irányítása és nagyon jól jön olykor-olykor egy nagyon jó kis gamepad.

    Sokan a sima usb portosra esküsznek hogy jó, de van aki az Ms vezérlőjére esküszik, hogy ez alkalmas játékokra, hát igen kinek mi esik jobban kézre, hisz nem kell vennünk méregdrága kiegészítőt ha van emu hozzá.

    Próbáltam már emulátort amivel szépen ...

    Utoljára módosítva: 2015-06-20, 21:54-kor [ARG:5 UNDEFINED] által (téves információ)

    Kategóriák
    Számítástechnika , Minden egyéb
  2. Tomb Raider Téma Windows 7-hez és 8-hoz

    Sziasztok.Gondoltam publikálom a GameStar Tomb Raider témáját.Nekem nagyon tetszik.
    Töltsétek sokan.Csak dupla kattintás és már használhatod is.

    Letöltési Link: http://www.mediafire.com/?ijbxmhtoee6kjtb .. .. .. Használjátok egészséggel

    Utoljára módosítva: 2013-04-07, 00:01-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Általános , Tomb Raider , Számítástechnika
  3. Nosztalgia: Painkiller: Redemption teszt

    [FIGYELEM! Ez egy régebbi teszt, amit még júniusban írtam, de mivel már rég nem raktam ki semmit, ezért úgy gondoltam, hogy kiteszem ezt, hogy legyen mit olvasgatni. ]

    Újabb rajongói mod, újabb csalódás a Ressurection után? A tesztből kiderül…

    A Painkiller: Redemption egy rajongói mod, amit az Eggtooth Team fejlesztett, és a JoWood karolt fel. 2011-ben, február végén jelent meg letölthető formában.

    Már itt a teszt elején elmondanám, hogy csak a People ...
  4. Portal-őrület [5. rész]

    FIGYELEM! Ez a cikksorozat SPOILERES lehet hogyha még nem játszottad végig a Portal sorozat részeit, tehát csak saját felelősségre tessék elolvasni!

    Ma lezárul „mini-sorozatunk”, de még bőven van érdekesség, ezért azt javaslom, vágjunk is bele!

    Miközben a régi Aperture Science romjai között járkálunk, találkozhatunk egy érdekes utalással, ami leginkább azoknak lesz érdekes, akik játszottak a Half-Life 2-vel. A Borealis hajó úszógumiját megtalálva megkapjuk ...

    Utoljára módosítva: 2011-09-03, 23:34-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Általános , Játék , Számítástechnika
  5. Portal-őrület [4. rész]

    FIGYELEM! Igaz, hogy már többször is elmondtam, de ismét szólni szeretnék, hogy ez a cikksorozat SPOILERES lesz számodra, hogyha nem vitted még végig a sorozat részeit!

    Üdvözlök ismét mindenkit, vár ránk a Portal misztikus világa, úgyhogy vágjunk bele a kalandba!

    Az első anyagot Kacsának köszönjétek meg, mivel ő juttatta el ezt ma hozzám. Hogyha kutakodunk a Portal 2 hangfájlai között, akkor rátalálhatunk arra a fájlra, amiben GLaDOS kimondja hősnőnk nevét. Ez azért ...

    Utoljára módosítva: 2011-08-30, 23:57-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Általános , Játék , Számítástechnika
Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó