Friss Blogbejegyzések

Mindennapok, általános dolgok, stb.

  1. Prince of Persia trilogia

    által, 2014-03-13, 13:53-kor (Performance ala Lara Croft)
    Prince of Persia trilógia helyszíne szinte mindig Persia, a főszereplő egy Herceg nevezetű karakter maga konkrét neve nincs a karakternek. Stílusa akciókalandnak mondható,autentikus környezettel elhagyott lerombolt perzsa palotákban játszódik. Tele homokszörnyekkel, emberekkel és kifejezetten jó háttértörténettel no meg emberek akik az ellenségeink és a pengénket szeretnének közelebről megismerkedni azaz le kell kaszabolni őket, tartalmaz a játék elsajátítható combókkal is.
    jobb trilógia ...

    Utoljára módosítva: 2014-03-14, 10:41-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Általános , Játék
  2. Harry Potter és a vallás?!

    Nos,úgy döntöttem elkezdek írni egy blogot. Mielőtt elkezdem, megjegyezném,abszolút semmi bajom a vallásokkal,mindenkinek magán döntése a vallása.
    Nos,vágjunk bele!
    Két éve kezdtem el olvasni a bizonyosan mindenki által ismert Harry Potter sorozatot,azóta 20-szor olvastam,engem nagyon megfogott és tetszett a világa. A keresztény vallású emberek többsége felháborodott a könyv tartalmán ami az írónőnek igen rosszul esett. Az ötödik kötet megjelenése után ki is jelentette:"Lehet,hogy ...

    Utoljára módosítva: 2014-06-09, 14:39-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Általános
  3. Dracula 4: Shadow of the Dragon

    által, 2014-02-06, 19:10-kor (Performance ala Lara Croft)
    A Dracula 4: Shadow of the Dragon- egy Point & Click , persze belső nézetes, kaland-horror játék.



    A játékot a Microids nevű játék készítette el.
    Pár hónappal később az egyik festmény Magyarországon bukkan fel. A Metropolitan Múzeum Ellen Cross restaurátort küldi, hogy hitelesítse, valóban arról az értékes festményről van-e szó, ami a hajóval együtt elvileg elsüllyedt. Sosem gondolta volna, hogy Wallachia hercege, Vlad Tepes portréjának keresése ...

    Utoljára módosítva: 2014-03-09, 18:18-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Általános , Játék
  4. Tomb Raider Téma Windows 7-hez és 8-hoz

    Sziasztok.Gondoltam publikálom a GameStar Tomb Raider témáját.Nekem nagyon tetszik.
    Töltsétek sokan.Csak dupla kattintás és már használhatod is.

    Letöltési Link: http://www.mediafire.com/?ijbxmhtoee6kjtb .. .. .. Használjátok egészséggel

    Utoljára módosítva: 2013-04-07, 00:01-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Általános , Tomb Raider , Számítástechnika
  5. Nosztalgia: Painkiller: Redemption teszt

    [FIGYELEM! Ez egy régebbi teszt, amit még júniusban írtam, de mivel már rég nem raktam ki semmit, ezért úgy gondoltam, hogy kiteszem ezt, hogy legyen mit olvasgatni. ]

    Újabb rajongói mod, újabb csalódás a Ressurection után? A tesztből kiderül…

    A Painkiller: Redemption egy rajongói mod, amit az Eggtooth Team fejlesztett, és a JoWood karolt fel. 2011-ben, február végén jelent meg letölthető formában.

    Már itt a teszt elején elmondanám, hogy csak a People ...
Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó