Friss Blogbejegyzések

  1. Controlerrel vagy nélküle!

    által, 2015-05-02, 21:29-kor (Performance ala Lara Croft)
    Nyilván tudjuk napjainkban nagyon sok játékot dobnak piacra Pc re sokunk örömér, de sok játéknak elég kényelmetlenül van optimalizálva a bill. kiosztása, irányítása és nagyon jól jön olykor-olykor egy nagyon jó kis gamepad.

    Sokan a sima usb portosra esküsznek hogy jó, de van aki az Ms vezérlőjére esküszik, hogy ez alkalmas játékokra, hát igen kinek mi esik jobban kézre, hisz nem kell vennünk méregdrága kiegészítőt ha van emu hozzá.

    Próbáltam már emulátort amivel szépen ...

    Utoljára módosítva: 2015-06-20, 21:54-kor [ARG:5 UNDEFINED] által (téves információ)

    Kategóriák
    Számítástechnika , Minden egyéb
  2. Horror Szekció 2. Rész (Blogsorozat 2/2)

    által, 2014-04-16, 20:00-kor (Performance ala Lara Croft)
    Ez a blogsorozatom második részében nem mást mint a Penumbra 2. részét fogom bemutatni a Penumbra Black Plague-t.

    Horror játék, amely egy belsőnézetes horror akció! Főszerepben Philippel.
    Aki egy szőke férfi legalább is én így tudom. Egy Grönlandi kutató bázison játszódik, tele sötét helyekkel, laborral szörnyekkel tele.

    A játék azzal kezdődik, hogy levelet kapunk a 30 éve halott apánktól Howardtól, és meg kér bennünket hogy derítsük ki mi is történt így a fagyos ...

    Utoljára módosítva: 2014-04-17, 12:26-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Játék , Minden egyéb
  3. Horror szekció 1. Rész (blogsorozat 2/1)

    által, 2014-04-15, 11:17-kor (Performance ala Lara Croft)
    Néhány tipp Horror játékokhoz!
    Ez a blog a horror témára fog szólni, ez a rész pedig arról szól, ha egy igazán ijesztő játékkal játszol, hogy ne parázz annyira! 4 jó tanács ami biztos hogy segít !

    A) Kapcsold ki a játékban az SFX-et, ha igazán rémületes pontja következik a játék során! Ha átjutottál kapcsold vissza!

    B) Mondogasd magadnak ez csak egy játék nem a valóság nincsenek ilyen szörnyek a valóságban(Hangosan mert csak akkor működik)!

    C) Vedd ...

    Utoljára módosítva: 2014-04-16, 19:40-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Játék , Minden egyéb
  4. Sacra Terra Angelic Night (Hidden Object)

    által, 2013-04-19, 18:26-kor (Performance ala Lara Croft)
    Nem tudom ki hogy van vele de imádom ezt a témát. Rá leltem egy újjabb gyöngyszemre a hidden object témában. Ráadásul ezt még telepíteni sem kell.


    Bár kicsit bizzar a történet, de szerintem jól össze hozott kis játék.
    A történet röviden:
    A Főbűnök démonai kiszabadultak, és szörnyű vallási rituáléba kezdtek! A Szentföldet pokollá változtatták! Az emberiség ...

    Utoljára módosítva: 2014-02-01, 11:53-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Játék , Minden egyéb
  5. Vegán életmód

    Ebben a blogbejegyzésben egy életmódról,élet felfogásról szeretnék tájékoztatni mindenkit.Én úgy vélem,hogy ez a legmegfelelőbb életmód.

    Hogy mi is az a vegán életmód?

    Nem nem írtam félre,vegán életmód és nem vegetáriánus életmód.
    A különbség a kettő között az,hogy a vega életmód csak a húsokat mellőzi az étkezéseiből a vegán életmód pedig minden állati eredetű ételek fogyasztását mellőzi (tojás,tejtermékek).Ugyanakkor nem csak az étkezésben mutatkozik be hanem az ...

    Utoljára módosítva: 2012-06-23, 22:58-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Minden egyéb
Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó