Friss Blogbejegyzések

  1. Firewatch nosztalgia

    Csináltam egy videót a Firewatch-ról, ami egyrészt kedvcsináló azok számára, akik még nem játszottak vele, másrészt pedig egy kis nosztalgia azok számára, akik már igen. Szerintem a játék maga nagyon jó, nem mondom, hogy "leolvadt tőle az arcom", de ahhoz képest, hogy a Campo Santo stúdió első játéka, baromi jó lett. Nem kezdem itt most részletezni, hogy mi volt a jó/rossz benne, hanem inkább arra biztatok mindenkit, hogy akinek a videó felkeltette a kiváncsiságát, tegyen vele egy próbát, ...

    Utoljára módosítva: 2017-04-10, 19:14-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Játék
  2. Gwent - Zárt Béta

    Írnék pár gondolatot a Gwent Zárt Bétájáról.

    Ugye azt talán mondanom sem kell, hogy nagyon nagyon sokan szerették már a Witcher 3-as Gwent-et, én is köztük voltam. Éppen ezért vártam, hogy mi fog kisülni belőle. Volt szerencsém már a KtS-ben (Kill the Servers) részt venni, majd szintén szerencsével, de bejutottam a Zárt Bétába is. Nos, azt kell mondjam, hogy szerintem a játék ígéretes az eddigiek alapján. Persze sok dolog fog még változni, de ennek így kell lennie. A hangulata ...
    Kategóriák
    Játék
  3. Shadow Of The Tomb Raider

    Szerintétek lesz Shadow Of The Tomb Raider? Csak azért kérdem mert láttam egy csomó videót arról hogy meg fog jelenni valamikor 2018-2019-ben. A véleményeteket irjátok le kommentbe. Köszönom hogy értékes időt pazaroltál erre a bejegyzésre.


    Kattints a képre a nagyításhoz

Cím:  shadow_of_the_tomb_raider_rumor.jpg
Megnézték: 3439
Méret:  49,4 KB
Azonosító:  125



    Kattints a képre a nagyításhoz

Cím:  lara_by_feareffectinferno-danf86q.jpg
Megnézték: 3422
Méret:  17,2 KB
Azonosító:  126
  4. Westworld élménybeszámoló

    Írnék pár sort a Westworld-ről. Röviden és tömören: nekem egyáltalán nem tetszett, sokkal többet vártam tőle. Kicsit bővebben: állítólag az HBO ezzel a sorozattal akarta kiváltani a Trónok Harca okozta űrt. Gondoljatok csak bele, két nagy húzónév, nagy költségvetés, látvány, miegymás. Mondjuk ha azt veszem, akkor Sir Anthony Hopkins és Ed Harris jók voltak a szerepeikben, bár nem mintha bármi számukra megerőltető lett volna az egészben, és volt néhány szép táj is. De kb. ennyi, amit így hirtelen ...
    Kategóriák
    Film
  5. Kedvenc kalandfilmjeim/legjobb kalandfilmek

    Újra jelentkezem, de ezúttal egy rendhagyó résszel. Az eddigi blogjaimban mindig játékokról írtam, ezért most egy kicsit más vizekre evezek, és ahogy a címben is olvasni lehetett, a kedvenc kalandfilmjeimről fogok egy Top 5+1-es listát összeállítani. Mindig is nagyon szerettem ezt a műfajt, gyerekkoromtól kezdve nagy hatással voltak rám ezek a filmek. Műfajából adódóan nagyszerű családi, haveri vagy éppen randi lehetőséget rejt magában, ezért is van olyan nagy rajongótábora ezeknek a filmnek. Azonban ...
    Kategóriák
    Film
Oldal: 1 / 15 12311 ... UtolsóUtolsó