Blog hozzászólások

  1. Kacsa logója
    szerintem a Crystal a hibás, hogy elcseszték a játékot, hát ki lenne a hibás?
    de viszont nincs kétségem, hogy a TR9-re mindent beleadnak. (minden bizonnyal. nem lehetnek olyan hülyék, hogy elcsesszék ezt a részt is.) én bízok bennük.
    amúgy ugyanúgy fogom várni a TR9-cet, ha sz@r lesz, ha nem lesz sz@r.
    sőt, meg is fogom venni, ha sz@r lesz, ha nem lesz sz@r.
    (OBig is megemlítette ezt egyszer, hogy mi úgyis megvesszük. de azért bekaphatyyyyyyyyyyyák.)
    természetesen vannak késégeim az új résszel kapcsolatban, de nem tudok semmit sem csinálni; csak reménykedni, hogy jó lesz.
    (DE ismétlem, nem hiszem, hogy elcseszik. olyan jól indult minden, nézzük csak meg, hogy mennyi díjat elnyert a TR9! nagyon szép. remélem, nem száll a Crystal fejébe a dicsőség én is szurkolok nekik.. dehát az én pénzem már úgyis az övéké, ez kétségtelen xD )
  2. YzaaA logója
    na mindegy akkor lehet ezt a blogot is törölni
    most nem tudom de megprobáltam azt leírni amit gondolok de holnap javítok rajta(máramennyit lehet)
  3. Robbie logója
    Na fuuh szóval kezdjük ott a cikkel végkimenetelével egyet értek tehát core jobb volt mint mostani CD TRU,azért csak a TRU-t írtam mivel nem csak nekünk, nagyobb rajongóknak készítik a játékot hanem annak a rétegnek is aki szereti a TR és tőlük több a pozitívum a L-Aról, CD kiemelte a Tomb Raider-t a sajtó és külsős emberek rossz ítéletétől amit sajnos a TRC és AOD lerombolt anno.

    Ezért nem is kell bántani a CD-t nekik sem az a céljuk hogy szarrá tegyék a sorozatot, [B] egyszerűen azon az elven próbálnak játékot készíteni ahogy a core gondolta![/B]
    Ez alatt azt értem hogy szépen ment le ez az 5 rész és az eladási statisztikák is mentek le ezért gondoltak egyet és megalkottak egy újat az AODot, ami "bukás" lett, megkapta a CD a jogokat de ők sem tértek vissza mert miért lenne egy 96os alapon lévő játék sikeres 10évvel később? (ezt elég sok játék bizonyította is, ahogy a technika fejlődik úgy fejlődnek a játékok is.)

    De viszont a cikkel nem értek egyet hülyeség az egész ne haragudj, de mikor olvastam a címet azt hittem egy jó kis tartalmas kivesézés lesz, erre kaptam egy gyerekes pár mondatos CD lejáratást....
  4. YzaaA logója
    Jaja(......)
  5. horus logója
    Vampire Suck ?
  6. YzaaA logója
    na de a Vámpíros filmet ajánlom mindenkinekXDDDDDD
    na az aztán tényleg agyfárasztó filmXDDD
  7. horus logója
    Nekem meg pont, hogy az 1 tetszik a legjobban aztán meg a 2, a 3 már nem fogott meg annyira
  8. YzaaA logója
    szerintem is
    a 2 es a legjobb<3
  9. Ting logója
    Step Up-ból szerintem csak a 2 meg a 3 jó, az 1 túl "balettozós, lávcsi-szercsizős."
  10. YzaaA logója
    holnap majd megcsinálom
    kíjavítottamígy elég lessz?
    Utoljára módosítva: 2011-06-23, 11:38-kor [ARG:5 UNDEFINED] által
  11. Robbie logója
    Lehet szerkeszteni ott van jobb oldalt lent egy cerka,
    És még írj valamint mert csak 833 karakter található, és jó lenne az 1500at megközelíteni :D
    Mélyebben fejtsd ki a gondolataidat akkor több karakter születik!
  12. YzaaA logója
    eggyet kifelejtettem de látom itt nem lehet javítani
Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123