Blog hozzászólások

  1. Kacsa logója
    nagyon szépek
    ott vagyok a 2. képen XD
  2. YzaaA logója
    köszönöm^^
    nem sajnos nem tudok
    de meg kéne tanulniXD
    könyv meg nincs...
    és neten nem kapok hajtásokat
    szal amt eddig hajtogattam azt eddig megmutatom
    aztán ha lessz valami akkor az is
  3. Hanna logója
    Ezek tökjók! Én soha nem bírtam hajtogatni semmitXD Volt itthon origamis könyv is XDÜgyi vagy Yza! Teatasakot tudsz hajtogatni?XD
  4. Robbie logója
    Utolsó tényleg nagyon jó :D cuki :)
  5. YzaaA logója
    hát igen az uccsóhoztényleg kellet
    köszi
    nem is gondoltam hogy kapok ehez hsz-t
  6. Kacsa logója
    fúú hát nagyon jók O_o főéeg a legutolsó biztos sok türelem kellet hozzájuk nekem tetszenek!
  7. YzaaA logója
    na.....örülök hogy megeggyeztünk!!!
  8. Scoobykah logója
    Az a kijelentés nem neked szólt.
    Meg amugy tényleg igatad van.Mivel itt elvileg mki TR fan,így úgyse a graft v a játékmenetet nézzük.Hanem h Lara Croft.(persze azok is számítanak)amugy engem is érdekel,milyen lesz
  9. YzaaA logója
    Idézet Scoobykah eredeti hozzászólása
    Hát azért,mert egy mai tizenegynéhány éves (igen naiv vagyok h biztos nem otthon facebookoznak v mittomén mit csinálnak )nem hajlandó gondolkodni.hanem minden legyen ott az orrod előtt.
    na jóó nem vitatkozni akarok de nem 11 éves vagyok hanem 15 és szerintem a játékmenet is jó lessz a grafika mellett engem nem érdekel a grafika a TR4 sem azért fogott meg mert jó a grafikája!!!Nos hát akkor azt kéne mondanom hogy a Crystal túl béna és nem tudnak egy új TR-t összerakni??Mert ez nem igaz!!!Én személyem szerint azt mondom hogy ennek is sikeresz ha most is az van akkor az is lessz!!De ha nem még akkor sem fog érdekelni ki mit mond úgyis kijátszom mert nekem elnyerte a tetszésemet!!(és mert kiváncsi vagyok a játékmenetre!!
  10. Scoobykah logója
    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása
    Ha már a grafikája jo akkor miért ne lehetne a játékmenet is?
    Hát azért,mert egy mai tizenegynéhány éves (igen naiv vagyok h biztos nem otthon facebookoznak v mittomén mit csinálnak )nem hajlandó gondolkodni.hanem minden legyen ott az orrod előtt.És ugye a grafika az értelmesebbjének a realitás a fontos,mÍg a többinek egyfajta státusz szimbólum,hogy milyen erős gépük is van (mint a gazdagok az autókkal)
    Amugy én is bízok benne,h a játékmenet jó lesz.De nagyon remélem,hogy ezek a képernyő sarkában segítség végre megszűnik.
  11. YzaaA logója
    Idézet Scoobykah eredeti hozzászólása
    Amugy ha belegeondolsz,a Tomb Raidernek már vége van az undival
    Jólvan de ha belegondolunk abba is hogy az idök változnak motanában a menö grafikáju játékok a menök.Eggyeseknek.....persze mások a játékmenetre is gondolnak!!Ha már a grafikája jo akkor miért ne lehetne a játékmenet is??
    Én bízok bennük eddig meg van a siker de tovább már csak rajtuk múlik!Ha meg befuccsol akkoor húzhatják le a rolót de amig kész lessz a játék addig még vátozhatnak a vélemények nyugi!!
  12. Scoobykah logója
    Pontosan.Maga a Tr vonás,a realitás miatt veszik/ett el.Rengetegen is panaszkodtak,h Lara az utóbbi időben egy hisztis .... Részben igazuk van.De mondjuk Larától eddig nem sok érzelmet láttunk.kiv az AOD-ban,de ott sem mindig h jaj anyu,jaj apu,jaj ezmegaz.Amugy ha belegeondolsz,a Tomb Raidernek már vége van az undival.Ez nem ugyanaz a Lara akit eddig ismertünk.Ha bukik,akkor sztem ez miatt.mert ahogy láttuk grafikával nagy baj nincs,játékmenetet nemannyira tudom,hisz csak 1 pálya volt.
  13. YzaaA logója
    Idézet Scoobykah eredeti hozzászólása
    Tény!A klasszikusok jobbak,nehezebbek és ami fontos TOMB RAIDEREK.
    ez tény!!!de akkor is a Crystal mingyárt csödöt mond ha ez a rész nem lessz jó!!!
    ha letesztelik a játékot és ha nem lesznek sokan megelégedve akkor már nekuk végük van és a TR sorozatnak is!Az tény hogy a klasszikusok igazi TR-k, de ök is arra hajtanak hogy minél jobb legyen élethübb és mégis maragyon meg a a régi klasszikus TR-hangulat.Csak ez nagyon nem jött össze nekik
  14. Scoobykah logója
    Én Petyával értek egyet,ezért nem értelek TITEKET,hogy miért a Core-t vagy a CD-t bántjátok.A Core-nak az Eidos vetett véget (AOD) minél rövidebb idő alatt,minél több pénzt lehessen bezsebelni.Véleményem szerint a Tomb Raider lassan csak pénzhozó név lesz.Hisz Lara múltja is újra lesz alkotva.A kütyük amit Lara használ/nem használ ha annyit se kapunk amit a CD adott akkor az nem tetszene nekünk.Tény!A klasszikusok jobbak,nehezebbek és ami fontos TOMB RAIDEREK.Igen a piacon fel kell venni a versenyt,és meg kell nyerni azt.Különben csődöt mondhatsz.Ezért kapta meg CD Larát.(meg más okok miatt,de az még hosszabb lenne)
  15. Crash82 logója
    Annyira igazad van YzaaA *-*
  16. YzaaA logója
    Lehet Petya de én ezt így látom
  17. Petya a Lara Fan logója
    "Arra törekednek hogy a játéksorozatot életben tartsák, hogy mindenki számára jo játékot nyújthasson új kalandokkal STB."

    Nem, arra törekednek, hogy minél kisebb munkával minél több pénzt sajtoljanak ki a szerencsétlen emberektől.
  18. YzaaA logója
    én mind2-övel nagyon jól el tudom ütni az idöt
    a régieknél a feladvánnyal az újjak nál pedig hogy nézegetem milyen gyönyörü a grafijaXDD
    de nem csak a grafija miatt hanem hogy tudok vele hüjeségeket is csinálniXD
  19. Hanna logója
    Nem tudom hogy én vagyok e a stikás vagy sem. De a klasszikusok jobban tetszettek sőt jobban játszok 1 régivel mint az újakkal, lehet megszokás?
  20. Stranger logója
    Crystal olyan apró dolgokat rontott el, amit a Core Design szépen felépített.
    Pl.: TR4-ben Lara mondta h "i will make my own luck". Legendben mit mond? "wish me luck!" (vagy vmi ilyesmi)
    TR5-ben attól a katona csávótól az orosz pálya előtt nem fogadja el a kütyüt, Crystalosban meg mindenféle kütyüvel jár. És ezt még lehetne sorolni...
Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó