YzaaA

  1. A színek használata

    Úhh sajnálom hogy így kkéstem csak vagy idöm nem volt vagy pedik kedvem megírni ezt a cikket.
    Nah akkor fogjunk is hozzá:

    Most a színekkel fogunk foglalkozni vagyis hogy hogyan keverjünk színeket és hogy hogyan teljesíthetjük ki a rajzunkat és tehetnénk hangulatosabbá.


    1 Lecke: A színekkel való ismerkedés.

    Többnyire ismeritek a színeket de nem tudjátok hogy hogy nevezik öket.Na most lekerül a lepel rólluk is.
    ...
    Kategóriák
    Kategorizálatlan
  2. Rajzolni akaroknak^^

    Hej mindenki!!! Gondolkoztam azon, hogy mivel olyan sokan kezdenek neki rajzolni pl. Larát, vagy akár teljesen más karaktereket. Nos én segíteni szeretnék abban, hogy minél jobban és szebben tudják lerajzolni Larát akár képről, akár a képzeletükből.
    Nos hát akkor kezdjünk is hozzá:

    1. lecke: Maradjunk az alapoknál!!

    Ha te már kiméricskélted, hogy mekkora legyen a rajzolni kívánt modell, akkor ragaszkodj a kívánt mérethez! Ha elszámolod véletlenül, és úgy fogsz ...

    Utoljára módosítva: 2011-09-01, 18:48-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Kategorizálatlan
  3. Origami madarak

    Üdvözlök minden kedves ölvasot vagy akár látogatot aki csak megtekinti ezt a blogomat is.
    Noshát akkor kezdjünk is neki.
    FIGYELEM!!
    Aki csak ezt a blogot leste meg elöször akkor kérem szépen elöször olvassa el az ''A hajtogatás müvészete....'' címü blogomat hogy ne maradjon le semmiröl.Köszönöm szépen.
    Nah akkor már hozzá is kezdthetnénk a mai hajtogatásnak.
    Nó lássuk hogy mit húzok most elö a cilinderemböl!!Prapapapaaaammm és most elsöként jöjjön egy madár amit ...
    Kategóriák
    Kategorizálatlan
  4. A hajtógatás müvészete...

    Nos gondoltam hogy írok egy blogot az Origami papírfigúrák hajtógatását tisztelvén, úgyanis nagy követöje vagyok ennek a müvészetnek mivel szerintem ez is egy külön müvészet^^.
    noshát akkor tekintsünk bele az Origami történetébe:
    Az ''ORIGAMI''szó jelentése:Ori=hajtógatás és Gami=pappír.
    Az Origami eredetileg Japánból származik többekközt Németórszág és Spanyolország is foglalkozott pappírhajtogatással.Sajnos nincs sok bizónyíték arrol hogy az Origami hogyan is jött létre.A ...
    Kategóriák
    Minden egyéb
  5. Core Lara vs. Crystal Lara

    Nos azt vettem észre hogy az oldalon sokan azt mondjátok hogy szivesen visszavárnátok a Core Desing-et mint TR-készítöket, mert azt mondjátok hogy ök sokkal jobban csinálják meg a játékot mint a Crystal Dinamics.
    Evel kapcsolatosan nyitottam egy blogot, hogy lássuk tényleg igaz-e amit eggyesek mondanak a Core-ról.
    Én onnan kezdeném hogy ezek a klasszikusok is sok pénzt hozhattak AKKORIBAN.Tegyük fel most hogy csinálják a TR4-et és ha azt vesszük mindenki arra számit hogy most milyen ...

    Utoljára módosítva: 2011-07-05, 11:28-kor [ARG:5 UNDEFINED] által (Mert tul gyerekes voltXDD)

    Kategóriák
    Tomb Raider
Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó