Blog hozzászólások

  1. Łaau logója
    Hasznos cikk.
  2. Ami logója
    Én teljesen eggyet értek YzaaA.
  3. Gegooo logója
    Ami kimaradt YzaaA hozászólásából az még annyi hogy a klasszikus trben lévő néhány elllenfél kissebb szívinfarktust tudott okozni!(legalábbis nekem)
    plána 2 ben az óriás pókoktól akadtam ki állandóan:S
  4. Duduska logója
    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása
    na jóó akkor elmondom hogy sokan miért kedvelik annyira a klasszikus részeket!:
    nekem ebben az esetben a TR4 vagyis a The Last Revelation a kedvencem tudod miért???
    nem a grafikája miatt engem az teljesen hidegenhagy hanem asz élmény!!a nehézsé a fejtörök bennehogy ezt most így kell s nem így vagy hogy hoppá elszúrtam mert leestem egy szakadékba vagy ijenek.
    az Underworld lehet hogy azért tetszett meg neked mert jó a grafikája de hid el nekem a játékokban nem a grafika a lényeg hanem a játékélmény a nehézség a stratégia hogy ezt most hogy csináld??
    erre a stratégiás játékra most a Portál jut eszembe abban tényleg sokat gondolkoztam hogy most mit hova és hogy!!de ez egy másik játék szal haggyuk:P
    érted miröl hablatyoltam itt vagy csak potyára gépeltem ennyit???XDD
    Sziasztok.
    Ezzel a gondolatmenettel én is teljesen azonosulni tudok.
    Természetesen kell a jó grafika. Ma már megmosolygom a TR1 640*480-as felbontását, de akkor az volt. Viszont a játékélmény amit nyújtott .... sok sok évvel késöbb, nézem a NationalGeograpic-ot a tévében, és olyan érzésem volt, hogy jártam már afrikában, az éppen akkor vetített résznnél. Miért is ? Mert amikor végignyomtam a TR1-et, valódi életből kapott pályákon mászkáltunk. Megismertünk egy egy kultúrát, tájat, s közben jót játszottunk. Nem kellett multiplayerben rohangálnunk egy rakás másik emberrel karöltve. Ha megakadtunk kikapcsoltuk, agyaltunk s megoldottuk.
    Magam részéről, nagyon hiányolom a Core filozófiát, a játékélményt, s ezzel az egyedi mentés lehetőségét is. A lezuhanást, a kutatást. Ezért is népszerű még ennyi idő után is, az alap TR4. Bár a programozók brutál dolgokat ki tudnak már hozni az alap TR4-ből. Lásd titak map-okat.
  5. YzaaA logója
    nagyon szépen kössönöm örülök hogy használt
  6. Hanna logója
    Köszi nagyon hasznos volt!
  7. Kacsa logója
    Rajzóra Yzával ^^
  8. dzsemfix logója
    értem. Nekem se a grafika a legfontosabb. De szerintem még így is jó játék az underworld. Nem ismerem az első részeket, lehet, hogy azok jobbak.
  9. YzaaA logója
    köszönöm Ting hasznát venném a segítségednek
    szerk: az új szöveget Ting-nek köszönjétek
    ugyanis segített hejesírásban mert én nem vagyok elég jo benne^^*
    Utoljára módosítva: 2011-09-01, 18:51-kor [ARG:5 UNDEFINED] által
  10. Ting logója
    Hasznos cikk lett, viszont próbáld meg legközelebb úgy megcsinálni, hogy ne egyben legyen minden. Alig lehetett így elolvasni, azért a leckék között jó lett volna 1-2 sortörés. A helyesírást ha szeretnéd megcsinálom én. Ezeket nem azért rossz szándékkal akarom mondani, csupán csak segíteni szeretnék.
  11. YzaaA logója
    Idézet dzsemfix eredeti hozzászólása
    Én igazán nem értek a Tomb Raiderhez. Nekem csak az Undervorld van meg. Én nem ismerem a régi tomb raider játékokat. Nem értem a történetét, mivel nem tudok angolul. Nekem tetszett és még mindig tetszik az underworld. Kb. egész játék alatt 2 bugot találtam benne. Szerintem jó játék. Néztem videókat egy régebbi tomb raider játékból, én nem találtam olyan izgalmasnak. Persze ez csak az én véleményem. Lehet, hogy én gondolom rosszul, mert végigjátszva jobb, mint az új részek. Egy régebbi részben azt láttam, hogy Lara tudott futni, ugrani, tolni/húzni tárgyakat. Az Underworld-ben nagyon sokat mászik a falon. Nekem ez a kedvencem a tomb raiderben. Én csak annyit tudok az Underworld történetéből, hogy Lara keresi az anyját, és Thor kalapácsát. Nem tudok ki az a nő, akinek szárnya van, vagy hogy ki az aki hasonlít Larára, csak vörös a haja. Én csak a játékot nézem, azt, hogy Lara miket tud csinálni, milyen a táj. Szerintem jó játék.
    na jóó akkor elmondom hogy sokan miért kedvelik annyira a klasszikus részeket!:
    nekem ebben az esetben a TR4 vagyis a The Last Revelation a kedvencem tudod miért???
    nem a grafikája miatt engem az teljesen hidegenhagy hanem asz élmény!!a nehézsé a fejtörök bennehogy ezt most így kell s nem így vagy hogy hoppá elszúrtam mert leestem egy szakadékba vagy ijenek.
    az Underworld lehet hogy azért tetszett meg neked mert jó a grafikája de hid el nekem a játékokban nem a grafika a lényeg hanem a játékélmény a nehézség a stratégia hogy ezt most hogy csináld??
    erre a stratégiás játékra most a Portál jut eszembe abban tényleg sokat gondolkoztam hogy most mit hova és hogy!!de ez egy másik játék szal haggyuk:P
    érted miröl hablatyoltam itt vagy csak potyára gépeltem ennyit???XDD
  12. Ting logója
    Idézet dzsemfix eredeti hozzászólása
    Én igazán nem értek a Tomb Raiderhez. Nekem csak az Undervorld van meg. Én nem ismerem a régi tomb raider játékokat. Nem értem a történetét, mivel nem tudok angolul. Nekem tetszett és még mindig tetszik az underworld. Kb. egész játék alatt 2 bugot találtam benne. Szerintem jó játék. Néztem videókat egy régebbi tomb raider játékból, én nem találtam olyan izgalmasnak. Persze ez csak az én véleményem. Lehet, hogy én gondolom rosszul, mert végigjátszva jobb, mint az új részek. Egy régebbi részben azt láttam, hogy Lara tudott futni, ugrani, tolni/húzni tárgyakat. Az Underworld-ben nagyon sokat mászik a falon. Nekem ez a kedvencem a tomb raiderben. Én csak annyit tudok az Underworld történetéből, hogy Lara keresi az anyját, és Thor kalapácsát. Nem tudok ki az a nő, akinek szárnya van, vagy hogy ki az aki hasonlít Larára, csak vörös a haja. Én csak a játékot nézem, azt, hogy Lara miket tud csinálni, milyen a táj. Szerintem jó játék.
    A nő akinek szárnya van, az Jacqueline Natla, Lara egyik nagy ellensége, a vörös hajú nő, az pedig akit Natla készített Lara ellen. Van egy ilyen az Underworld Extrák menűpontjában, hogy Previously on..., ha azt megnézed, mindenre választ kapsz. Amúgy a játék magyar felirattal jelent meg.
  13. dzsemfix logója
    Én igazán nem értek a Tomb Raiderhez. Nekem csak az Undervorld van meg. Én nem ismerem a régi tomb raider játékokat. Nem értem a történetét, mivel nem tudok angolul. Nekem tetszett és még mindig tetszik az underworld. Kb. egész játék alatt 2 bugot találtam benne. Szerintem jó játék. Néztem videókat egy régebbi tomb raider játékból, én nem találtam olyan izgalmasnak. Persze ez csak az én véleményem. Lehet, hogy én gondolom rosszul, mert végigjátszva jobb, mint az új részek. Egy régebbi részben azt láttam, hogy Lara tudott futni, ugrani, tolni/húzni tárgyakat. Az Underworld-ben nagyon sokat mászik a falon. Nekem ez a kedvencem a tomb raiderben. Én csak annyit tudok az Underworld történetéből, hogy Lara keresi az anyját, és Thor kalapácsát. Nem tudok ki az a nő, akinek szárnya van, vagy hogy ki az aki hasonlít Larára, csak vörös a haja. Én csak a játékot nézem, azt, hogy Lara miket tud csinálni, milyen a táj. Szerintem jó játék.
  14. CrashHungarian98 logója
    Nagyon jók! Gratulálok hozzájuk
  15. YzaaA logója
    hjaj hát vannak kedvencek lehet azért mert neked úgy néz ki hogy jól néz ki

    Idézet Hanna eredeti hozzászólása
    Rakjál méég! Nagyon jók!
    hát hogggyne kedves hisz van még böven a varázs cilinderemben söt még más is!!!!
    Utoljára módosítva: 2011-08-03, 20:05-kor [ARG:5 UNDEFINED] által
  16. Robbie logója
    [QUOTE=Kacsa;bt191]nagyon szépek:)
    ott vagyok a 2. képen XD:vlol:[/QUOTE]
    LOOOL :jumper::jumper:
    ____
    Am jó lett nekem a tyúk tetszik nemtudom miért pont az XD
  17. Hanna logója
    Rakjál méég! Nagyon jók!
  18. YzaaA logója
    megfulladok a dicsérettölXDD
    köszönom
  19. Roli logója
    :D:D:D Ügyes vagy! :D
  20. YzaaA logója
    igen!!téged sem hagytalak ki!!!!
    látod mijen figyelmes vagyok??
Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó