drlecter

  1. Firewatch nosztalgia

    Csináltam egy videót a Firewatch-ról, ami egyrészt kedvcsináló azok számára, akik még nem játszottak vele, másrészt pedig egy kis nosztalgia azok számára, akik már igen. Szerintem a játék maga nagyon jó, nem mondom, hogy "leolvadt tőle az arcom", de ahhoz képest, hogy a Campo Santo stúdió első játéka, baromi jó lett. Nem kezdem itt most részletezni, hogy mi volt a jó/rossz benne, hanem inkább arra biztatok mindenkit, hogy akinek a videó felkeltette a kiváncsiságát, tegyen vele egy próbát, ...

    Utoljára módosítva: 2017-04-10, 19:14-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Játék
  2. Gwent - Zárt Béta

    Írnék pár gondolatot a Gwent Zárt Bétájáról.

    Ugye azt talán mondanom sem kell, hogy nagyon nagyon sokan szerették már a Witcher 3-as Gwent-et, én is köztük voltam. Éppen ezért vártam, hogy mi fog kisülni belőle. Volt szerencsém már a KtS-ben (Kill the Servers) részt venni, majd szintén szerencsével, de bejutottam a Zárt Bétába is. Nos, azt kell mondjam, hogy szerintem a játék ígéretes az eddigiek alapján. Persze sok dolog fog még változni, de ennek így kell lennie. A hangulata ...
    Kategóriák
    Játék
  3. Westworld élménybeszámoló

    Írnék pár sort a Westworld-ről. Röviden és tömören: nekem egyáltalán nem tetszett, sokkal többet vártam tőle. Kicsit bővebben: állítólag az HBO ezzel a sorozattal akarta kiváltani a Trónok Harca okozta űrt. Gondoljatok csak bele, két nagy húzónév, nagy költségvetés, látvány, miegymás. Mondjuk ha azt veszem, akkor Sir Anthony Hopkins és Ed Harris jók voltak a szerepeikben, bár nem mintha bármi számukra megerőltető lett volna az egészben, és volt néhány szép táj is. De kb. ennyi, amit így hirtelen ...
    Kategóriák
    Film
  4. Kedvenc kalandfilmjeim/legjobb kalandfilmek

    Újra jelentkezem, de ezúttal egy rendhagyó résszel. Az eddigi blogjaimban mindig játékokról írtam, ezért most egy kicsit más vizekre evezek, és ahogy a címben is olvasni lehetett, a kedvenc kalandfilmjeimről fogok egy Top 5+1-es listát összeállítani. Mindig is nagyon szerettem ezt a műfajt, gyerekkoromtól kezdve nagy hatással voltak rám ezek a filmek. Műfajából adódóan nagyszerű családi, haveri vagy éppen randi lehetőséget rejt magában, ezért is van olyan nagy rajongótábora ezeknek a filmnek. Azonban ...
    Kategóriák
    Film
  5. Bound by Flame - egy kissé méltatlanul alulértékelt játék

    Most egy túlságosan és valamilyen szinten érdemtelenül lehúzott játékról szeretném elmondani a véleményemet, úgyhogy következzen a Bound by Flame. Anno 40 Euróért láttam a Steamen, amit sokalltam, mert már egyáltalán nem frissen kijött játék volt, de mivel a kedvenc műfajom a fantasy, ezért elolvastam pár véleményt - mondanom sem kell, szinte mind negatív volt. Oké, várjunk vele még, így egy nagy leárazásnál szereztem be. Kellemeset csalódtam mire a végére értem, persze azért nem kell csodákat várni ...
    Kategóriák
    Játék
Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó